Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość kotek 1985
ja nigdy nie brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam właśnie teraz przepisany na dwa cykle duphaston. Troche czytałam to niektórym właśnie pomaga a niektórym nie:) ja pewnie do tej drugiej grupy się zaliczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja duphaston brałam na wywołanie @ od 16 do 25 dc, ale też się w tym samym czasie bierze na podtrzymanie ciąży aż do 12 tc. tak samo jak luteinę, luteina i duphaston to jest czysty progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
wlanie ktoras musi zaczac :) ale by bylo gdybysmy po koleji zaszly :p ja mam nadzieje ze @ w tym mies nie nadejdzie , meza wymeczylam tym razem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas przygotować zdrową sałatkę na obiadek - kto chce zostać królikiem doświadczalnym i spróbować pierwszy :D ??? (jajko, rzodkiewka, sałata, oliwki, pomidor, ogórek - oliwa z oliwek - chyba,że znajdę coś w lodówce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
dzewczyny co robicie na codzien ? pracujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko i córko - wiecie,że nie miałam żadnych wiadomości z całej 25 strony !!! dopiero teraz "nagle" się pojawiło,a ja jeszcze na 24!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- ja z ochotą spróbuję zdrowej sałatki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
ja tez nie dostaje odrzu musze odswiezac co chwile :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Rosev-tak to ja:-D Ewela slowo macocha jest fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Mnam mniam salateczka,a ja teraz wcielam drozdzoweczke Ewela tak ja pracuje Dziewczyny chwile mnie nie bylo a Wy juz na25stronie. Yyy ja tych lekow nie bralam. W zwiazku ze straraniami przed ciaza chcialabym jeszcze odwiedzic dentyste fuuj gorzej niz gin:-/ Teraz gadalam ze znajoma....oczywiscie w ciazy...wydaje mi sie,ze wszystkie sa zaciazone tylko ja jestem ostatnia bez dzieci i bez ciazy na tej planecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Chyba tak duzo i czesto piszemy,ze kafe zamula :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panna- mi też czasem tak się wydaje że wszystkie w koło są w ciąży a ja jeszcze nie i czasem smutaśnie mi się robi ale ja myślę że i na nas przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
to ja kotek przez pomyłkę wpisałam się jako gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
Ja mam też wrażenie że wsszyscy sa w ciąży , ostatnio kolezanka mi oznajmiła ze sie spodziewa bobo , na ulicy to albo z brzuszkami , albo z niemowlaczkami spacerują. Niespodziewałam sie ze bedzie tak trudno zajść w ciąże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
panna , ja tez pracuje ale popołudniami, dlatego lubie siedziec do pozna w nocy :D a do 9:30 spac xD śpiochu ze mnie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina :D ja chyba rok temu spałam do 9:30 haha, codziennie przed 7 pobudka,a nie pracuje :P Wy mnie nawet nie denerwuje - ja już 9 miesięcy czekam :/ ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
A wczoraj jak pojechalismy pojesc do dziewczyna czekala na chlopaka a sama tak tulila i buziakowala dzidzusia ze znow sie wzruszylam:-/ Wogole jak wvzoraj bylismy u nas w takiej galerii pojesc ja juz zjadlam i poszlam ojcu cos kupic jeszcze na wynos to w tym czasie taki bezdomny podszedl i ja pytam sie co chcial a moj S mowi,ze chyba ho nie zrozumial bo myslal ze kase ale chyba chodzilo mu o rybke do jedzenia i jest mu tego kolesia zal teraz i ja mowie ze faktycznie sami obzarlismy sie jak swinki a on sie ukrdkiem przygladal i ja bym mu cos kupila i poszlismy go szukac!40min szukalismy dwa razy obeszlimy ta galerie ale bezdomnego nie znalezlismy.i myslalam,ze sie poplacze bo on taki glodny matkoo nie wiem co sie dzieje moze juz hormony,hehe ale moj S mial to samo wiec dopadlo nas to we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wpadłam na chwilę bo czekam na męża i muszę jeszcze jechać dokupić siostrze parę rzeczy :P Czytam i nadganiam hehe Ja ostatnio wchodzę do sklepu a za mną jedna koleżanka w 9 miesiącu ciąży, zaraz drzwi się otwierają i wchodzi druga koleżanka w 8 msc i już się śmiałyśmy a na to wszystko wchodzi dalsza sąsiadka w ok 7 msc :D Ale się uśmiałyśmy i stwierdziłam że nie pasuję troszkę :D Byłam z synkiem i wszystkie mówią że ja to mam dobrze, bo już odchowany a nie wiedziały co mi się w głowie kłębi i że to ja im zazdroszczę :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
ale chyba reszta dziewczyn nie chce do nas na fb dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna 1985 sl
Paula?co ogladasz,ze Cie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek - no właśnie, gdzie ta cała reszta ? ja przy garach stercze :P ale przerwa z godzinę... :D potem od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna 1985 sl
Ja jeszcze godzine w pracy a potem zmykam.Solarium(fiuu jakie to prozne:-D),zakupki i potem mam gosci.Szwgierka wpadnie.Tez to ciagle ktos wpada bo zmienilismy miejsce zamieszkania a ze chata tzn mieszkanie ogromniste to ciagle jakies biby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ja wczoraj tak na raty gotowałam :D kotek może się jeszcze namyślą :) Wiecie, ja mam jakieś przeczucie że pierwszy miesiąc starań mi przepadł :/ Ale to nic będę na pewno dalej próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to panna się nie nudzisz :D wypij (jeśli coś chlapniesz) za Nas tu wszystkie,żebyśmy szybciutko ujrzały dwie wyczekiwane kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×