Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość kotek 1985
no właśnie gdzie ta reszta no gdzie :-P a ja taka jakaś zmęczona się zrobiłam i spać mi się chce he he. Paula przy garach a ja nie pamiętam kiedy coś dobrego upichciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- czasem trzeba pomarudzić a dzisiaj normalnie jakiś zlot interesantów no nie dadzą spokojnie posiedzieć na kafe a ja mam wizytę na 23.12 a do tego dzisiaj jeszcze ten test będę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
Dziewczyny, nie idzie za wami nadazyc :) Nie bylo mnie od wczoraj I mam kilka stron do nadrobienia, w pracy kociol. Dziewczyny ja odkrylam ze chyba od owulacji bola mnie piersi zawsze do @, bolaly ostatnio a teraz to juz wogole. Tylko nic poza tym nie czuje, ale taki bol piersi daje nadzieje :) U mnie jeszcze tydzien do testowania, ale tyle sie dzieje przed swietami ze szok;) Wpadne po pracy to was "nadrobie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
szkodzkastaraczka-może wpadniesz do nas na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek, wiem,że Cię ktoś tam nastraszył, ale...ja co miesiąc się tak boje i nie robie testów :P po co...czekam na wredną @ :'( jak chcesz to zrób, ale ja bym się nie nastawiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula-nie nastawiam się ale troszku się wystraszyłam więc nie zaszkodzi zrobić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Aktualizacja kotek 1985............28........................2cs............... ........@? paula212121........25........................9cs......... ..............@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... ................@19.12 karmelka123........22........................1cs......... ..............@11.11 adaaaaaa.............24.........................3cs...... ...............@06.01 Szkockastaraczka....29...................2cs(11cs)... ........@19.12 rosev.......................24.......................2cs. ....................@03.12 monisia647..............28.....................36cs...... .............@19.12 panna85 sl................28.......................1cs.............. .......@3.12 EwelinaS855.............28.......................4cs..... ...............@27.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Ja juz po obiadku,dzis mama nam zrobila.zaraz koncze prace.i najchetniej bym sobie chrapnela z godzine ale zaraz moj S przyjdzie z pracy a dzis Matki Boskiej Pienieznej hihi. Ja mojemu moze jakas drobnostke bo ogolnie to ja jemu krzesla do wyspy w kuchni,a on mi kuchnie na wymiar wiec nie ma co swirowac u nas z prezentami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
ja w sumie też jeszcze nie wiem co kupie ale najlepszy prezent to był by dla niego jak powiedziała bym że jestem w ciąży :-P panna- no szalejecie konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
na chwilke mnie nie ma a tu tyle wpisow :D obiadek upichcony na szybkiego , za chwilke do pracy wychodze ; ja jeszcze dwa tyg i w koncu wolne bede miala na swieta , juz sie nei moge doczekac. A jak macie namiary na fb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek mnie nie zaktualizowała :) więc poprawiam :) kotek 1985............28........................2cs............... ........@? paula212121........25........................9cs......... ..............@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... ................@19.12 karmelka123........22........................1cs......... ..............@11.11 adaaaaaa.............24.........................3cs...... ...............@06.01 Szkockastaraczka....29...................2cs(11cs)... ........@19.12 rosev.......................24.......................3cs. ....................@ 12-19.01 monisia647..............28.....................36cs...... .............@19.12 panna85 sl................28.......................1cs.............. .......@3.12 EwelinaS855.............28.......................4cs..... ...............@27.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
a wlasnei co do tabeli to wpisujecie przypuszczalna date na @? czy ostania ktora mialyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
upsss :D to przepraszam , podalam ostatnia co mialam , a wic przewidywalna ma byc na 23.12 Ale jestem zakrecona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
kochane ja mykam bo 16 wypłata wpłyneła to może jakieś zakupy buziaki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
Ja skonczylam prace troszke wczesniej , bylam na zakupach a teraz ciasto sie juz piecze , ciekawe czy wyjdzie :D pierwszy raz je robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Hej Dziewczyny ja już od 8 w pracy :-( ale mam dzisiaj lenia. rosev- testowałam dzisiaj rano i jedna kreska ale nie nastawiałam się w ogóle na to że będą dwie ale cichą nadzieję miałam że może jednak ale w tym miesiącu musi się udać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Ewelina- jak tam ciasto :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna 1985 sl
Dzien dobry,witam kolezanki.Ja juz w pracy.Co prawda walcze od7,ale najpierw zrobic co zrobic i usiasc przed tablecikiem. Jak tam moje przyszle mamy? Pewnie tylko Kotku my jestesmy bo reszta spiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
panna- no pewnie tylko my :-P biedna już od 7 walczysz w pracy ja na szczęście od 8 :-) ale wstawać to mi się nie chciało okrutnie bo jak rano się budzę wtulona w mojego mężczyznę :-P to aż żal mi wstawać najlepiej to bym spała i spała taka wtulona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna 1985 sl
Moj S wstaje o6 ja o6.30 ale oboje mamy na 7.on wstaje pije kawe ,karmi ryby,psu uszy czysci,a potem ja sie budze i z szybkoscia blyskawice toaleta,ubieranie sie i razem wychodzimy,ja do praca ma 30sekund do pracy hehe ale jeszcze przepalam fure i jade po prase a moj S do pracy ma3 minuty piechty.i razem potem wracamy do domku.Fajnie sie teraz mamy.kiedys mieszkalismy na drugim koncu miasta,byly nam potrzebje dwa auta,a treraz nawet jednym nie mamy gdzie jezdzic,bo cala nasz rodzina mieszka w obrebie dwoch ulic :) A u Ciebie Kotku jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
my też wstajemy razem o 6 i najpierw ja idę pod prysznic potem on idzie pod prysznic a ja w między czasie robię kawę pijemy ją razem a dziewczynki się ubierają i robią sobie śniadanko do szkoły ja wychodzę do pracy o 7:30 bo niestety do pracy mam jazdy 20 min a mój może wyjść o której chce bo prowadzi własną firmę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D ja dopiero wstałam !!! mój M.pojechał wcześniej do pracy i sobie polulałam jak nigdy :D panna jak Ci fajnie z tą pracą :) moja mama kiedyś tak miała - 3 min.do pracy i już heh... mnie jakaś depresja depresyjna łapie :( chyba już nie chce być w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna 1985 sl
Kotek jakie dziewczynki skad masz dziewczynki? Paula ja tez jestem spioszek hehe i jak mam na poludnie do pracy to standard.A czemu to nie chcesz miec dzieci?co to za depresja?ja Ci zaraz ja z glowy wybije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×