Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość d666a

chętnie porozmawiam z jakąś dziewczyną

Polecane posty

Gość d666a
z reguły jestem uparty i stanowczy jeśli chodzi o jakąś ważną sprawę...ale jak jest jakaś głupotka np sytuacja "siedzimy dzis tu czy tu?"(taki tylko przykład) i cała grupa woli tam a ja gdzieś indziej to nie ma sensu tworzyć konfliktów o pierdołki,żeby tylko na siłę postawić na swoim :D bo nie ma to żadnego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
k****a! Net coś szwankuje. Napisałem wyczerpującą wypowiedź i mi jej nie wczytało i przepadła,później musiałem prowizorycznie następną,podobną napisać :p a o ile dobrze pamiętam,to Twój pierwszy wulgaryzm w tym temacie :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Taka dygresja- w realu pewnie byśmy nigdy nie pogadali... internet to świetna sprawa :) Znałam kiedyś gościa w twoim typie, ale był totalnym debilem.. Został policjantem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Jedna twoja odpowiedz poszła :) Cześć nikolka:)Co Cię tu sprowadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć,jakoś po prostu spojrzałam i myślę,że nie mam nic innego do roboty więc jakoś chce mi się z kimś porozmawiac ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
skoro został policjantem to nie był gościem w moim typie :p (hehe dla jasności, nie jestem gościem,który krzyczy jp,***** policje itp :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Powiedzonko "nie i ch*j" to moje ulubione :D ale nie klne zwykle. Slonko-czesc :) dolaczaj :) Nikola- poprosimy cos o Tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, nowa lasencja na kafe? Miło mi cię poznać :) Ej, kojarzycie faceta o nicku Darker? Gdzież on się podział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
NIkola-cos w skrocie :) Slonko-darkera nie kojarze,ale ja wlasciwie swiezynka... warto go szukac ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, warto, warto. K***wsko inteligentny. Ale pewnie nie powróci. Na bank znalazł sobie laskę. Tak pytam, bo nikt go nie pamięta. Zupełnie nikt. A taki fajny facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a co do "nie i ch.uj" :D bardzo nie lubię rozmawiać z kimś kto argumentuje swoją decyzje odpowiedzią "bo nie","nie i ch*j" itp :D tak mi to dziecinnością zalatuje zawsze :D haha. Dla jasności nie kieruję tego postu jako pocisk w Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Zaraz tam znalazl sobie laske...czemu zakladac najgorsze? moze tylko mial wypadek i nie moze pisac ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
D.-ja tego uzywam zwykle w rozmowach z siostra jak sie nabijamy. Masz rodzenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a może seksownie inteligentny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używasz takich słów w stosunku do rodzeństwa? Wstydź się! Słowo "ch__u___j" to ja jestem użyć, ale tylko wtedy, gdy opisuję mego exa, a nie w rozmowie z ukochaną rodziną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Slonko-inteligencja jest zawsze najbardziej seksowna w facecie,tylko niestety czesto idzie w parze z paskudnym cynizmem :( Nikolka- oni nie gryza, chyba ze tego chcesz ;) niesmialosc tez bywa fajna, na pewno bardziej inrtyguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d. Własnie coś mi nie grało w mej wypowiedzi :P haha . p. z cynizmem? Z chamstwem, aroganctwem i przesłodką buźką. Owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Z siostra mam bardzo dobry kontakt, ona klnie koncertowo, az ja musze do porzadku przywolywac czasami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w wakacje spotykałam się z facetem (a że akurat byłam po rozstaniu z tępym ch___u___j___e___m to chętnie się godziłam na randki). No i ten nowy był mega, mega przystojny. Normalnie ideał. Ale co za cynik, arogant, a jak go nazywałam "Ty bezczelny!" to jeszcze słodziej się uśmiechał z k*******_kami w oczach. Tak mu sie to podobało. Ale olałam go. Choćby nie wiem jakby był przystojny to z cynikiem nie będę. O nie. ALe tacy są dobrzy w seksie. Oj bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aż tak bardzo nieśmiała nie jestem,np:jak do mnie jakiś podchodzi to normalnie rozmawiam,ale pierwsza nie zagadam xd; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×