Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

mamy nowego członka rodziny:D babcie pieją z zachwytu;) Udało mi się skosić przed deszczem. Tylko dlatego że pogoniłam dzieciaki , ale od razu widać gdzie kosiła mamusia:)co tam. i tak ten kawałek nadwyrężył mi łapkę . Teraz wzięłam sie za odgruzowanie szafy. Tu , to dopiero łąpka mi padnie. Storczyku. najważniejsze jest abyś dobrze się czuła . Ja jakoś nie mogę zastartować . Przydałby się kop w d.. ;) Algira odpoczywaj póki się da. to jak z niemowlakiem tylko że nie można dać klapsa:( Miłego dnia wszystkim życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, przyjadę i Ci go dam:PWtedy start murowany:D Ty, jak zwykle działasz w ogrodzie:)Teraz piękny czas, miło popatrzeć i zerwać coś do domu;) Włączyłam poranną tv i mówili, że za oknem pochmurnie. U mnie wręcz przeciwnie. Niebo całe w błękicie, zero chmurek, nawet tych białych, słońce świeci od samego rana. Wiadomo, może się zmienić, dlatego trzeba wybrać się wcześnie na spacer:D Proponuję kawkę i życzę miłej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
dzięki za muzyczkę! Miłego wieczoru wszystkim duszkom, tym w kondycji i tym bez!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Przegrał mój kandydat na prezydenta mam kaca cały dzień dochodze do siebie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grusza, uszy do góry ;) nie tylko Twój. Czasem zmiany wychodzą na dobre ;) może teraz też tak będzie? Czas pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Algira ale jakoś jestem sceptyczna do tych zmian daj Boże bym się myliłam. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I może właśnie dlatego nie możemy wyjść z dołka , bo z góry zakładamy, że będzie źle :p dajmy sobie wszyscy szansę i trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Algiro :) ale ładnie grałaś ...;) szkoda, że nie mogłem Ci wtedy towarzyszyć ...:( no ale w tej Wiśle byłem ...:) Wyjazd cudowny ...tylko deszczowy i mglisty ...:D dużo by mowić ...ale i tak było super super! ;) No a teraz to w stolicy nie pada czasem? Hm? :D Naszatko:) chyba nie wiele sie zmieniło w Wiśle od Twoich czasów ...;) ale Janeczka troszkę tak...;) ale lody były pyszne ...;) Pozdrawiam wszystkich serdecznie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, ten topik jeszcze istnieje, nawet jako reaktywacja. Kiedys, wiele lat temu, pisywalam na poprzednim. Niestety jakos sie wszystko stracilo, nawet jedna bratnia dusza, moze ktos jeszcze pamieta, MaxMara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Witaj. Teraz możesz pisać na obecnym. :) Oglądnęłam Dary Anioła. Fantastyczna fantastyka przygodowa. Lubię takie . A dzieci się cieszą na wspólne oglądanie:D Teraz muszę przeczytać , bo znalazłam - jest 6 książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Olivier, nie można w życiu mieć wszystkiego ;) jeszcze pogramy ;) ostatnio mam fazę na polską muzę ;) Gapiszon, zapraszamy :) jestem tu jakieś 7-8 lat i niestety nie pamiętam. Naszatko, zaintrygowałaś mnie ;) nie przepadam za fantastyką, ale na wszelki wypadek popatrzę co to. Teraz u mnie bajki jak najbardziej wskazane, chociaż czasem mam ochotę zagrać w ulubionych "Zabójczych umysłach" ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że ci się spodoba. A może i wszyscy będą zadowoleni? Ładna pogoda wygoniła mnie na chwilę do ogródka - popryskałam chodniki przeciw chwastom. Nie lubię jak mi krzaczory z betonu wyrastają . Autka umyte , brama naprawiona. na szczęście tylko 50 zł za przeprogramowanie - zaczęła fiksować i robiła to co ona chciała , a nie ja:( Zakupy z córką wyczyściły mi kieszeń . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Piękny mecz naszej reprezentacji w siatkówce. Na polsacie sport nasi chłopcy "dokopali" wielkiej Rosji i to w jakim stylu 3:0. Dodam że Rosjanie mają mocną drużyne. HURA!!!!!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grusza, fajnie, że wróciłas :) Mam nadzieję, że wojny z tego nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×