Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość darkenesqueen

Ginekolog Starogard Gdański

Polecane posty

Gość darkenesqueen

Witam Drogie Panie. Szukam ginekologa na terenie Starogardu Gdańskiego. Polecacie kogoś? Chodzi mi o tabletki antykoncepcyjne a także o ogólną profilaktykę. Będę wdzięczna za jakąś podpowiedź kogo wybrać. Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek889
Jestem zadowolona z Marka Dawickiego. Ginekolog przyjmuje w Starogardzie Gdańskim, prywatnie. Najlepszy ginekolog, jakiego znam lokalnie. USG, bezpieczna antykoncepcja, poznaje dokładnie przypadek, cytologia na miejscu, merytoryczne i bardzo dokładne porady ginekologiczne. Moja córka też do niego została wysłana na pierwszą wizytę i normalnie ciśnienie zeszło, zero stresu. Ginekolog, który rozumie problemy kobiet i potrafi niezwykle skutecznie doradzić. Szczególnie bogaty wybór antykoncepcji. Przyjmuje na życzenie w weekendy, co dla pracujących pań jest wręcz zbawienne. Polecam, www.marekdawicki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja tez polecę dr Dawickiego. Przeszłam przez wielu ''specjalistów'' i tylo on naprawde wydawał się słuchać, co mówię. Na szczęście z większych problemów już mnie wyprowadził, ale kontrolnie wciaz chodze tylko do niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia

Zdecydowanie doktor Dawicki. Świetny fachowiec. Szczegółowy - o wszystko pyta jak się należy, punktualny na pewno pójdę do niego znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Co do doktora Dawickiego to opinie nie są przypadkowe. To świetny specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo zaangażowany, miły i sympatyczny. Pan Doktor szczegółowo wszystko tłumaczy, wyjaśnia i odpowiada na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
Dnia 16.09.2019 o 16:10, Gość Pati napisał:

Co do doktora Dawickiego to opinie nie są przypadkowe. To świetny specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo zaangażowany, miły i sympatyczny. Pan Doktor szczegółowo wszystko tłumaczy, wyjaśnia i odpowiada na pytania.

Doktor Dawicki prowadził moją ciążę i było wszystko w porządku. Wg mnie takie podejście do pacjentek jest bardzo dobre. Ostatnio byłam o poradę i zostałam skierowana na badania kontrolne, na szczęście wszystko w porządku, ale dobrze że doktor mnie na nie wysłał, bo teraz jestem spokojniejsza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka

Z tych popularniejszych to na pewno doktor Dawicki. Profesjonalny, konkretny, bardzo sympatyczny. Musze przyznać, że jestem bardzo zadowolona, bo prowadził moją ciążę i nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaM

To raczej wiadome że tutaj lepszego fachowca od doktora Dawickiego nie ma. Doktor prowadził moja ciąże. Zlecił wszystkie badania, odpowiadał na pytania zestresowanej przyszlej mamy. Prowadził też ciąże moich koleżanek. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja o Panu Doktorze Dawickim mogę się wypowiedzieć jedynie w samych superlatywach. Troskliwy ale i konkretny. Nie ma co się martwić i stresować przed wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie jestem zaskoczona, że polecacie doktora Dawickiego, bo to świetny specjalista. Lekarz z powołania, dokładnie o wszystko pyta, w razie pytań odpowiada. Prowadził moją ciążę i nie było żadnych problemów. W każdej chwili mogłam liczyć na jego pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×