Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość Full of Hope
JTM super,że do nas zajrzałaś. Jak się masz Ty i córeczka? Życzę Ci dużo zdrowia, niech Niunia rośnie szybko i zdrowo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Tylko na chwilkę i szybko więc wybaczcie, że nie do każdego się zwrócę, mam trochę roboty teraz, ale mam też świetną wiadomość. Gość z rana która była na naszym forum, wspierała nas, zaszła w ciążę naturalnie urodziła dziewczynkę :) JTM serdeczne i ciepłe uściski dla Was :) Kadetki pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Craisydaisy,ja robiłam pgd ngs w invikcie. Kariotypy moje i męża ok. Pgd zrobiłam z uwagi na mój wiek. Zdecydowana większość zarodków miała wady typu chromosom 4 -, 11- lub kilka . Miałam kilka zarodków gdzie wystąpiły typowe wady jak ZD, zespół edwardsa. Teraz przymierzam się do skorzystania z komórki dawczyni bo myślę że te wady były głównie z mojego powodu. Obym miała racje. Jeśli dawczyni będzie młoda i ma już zdrowe dzieci to szanse na zdrową komórkę od niej mam wieksze niż na własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
A i cena pgd ngs w invikcie to 8000 ...w Invimedzie ceny w zależności od ilości zarodków ale kwota większa. Na wynik takiego pełnego ngsa w invikcie czeka się 21 dni roboczych. Na badanie podstwowe ZD, Edward i patou (nie pamietam czy tak się pisze) 2-3 dni. Mi zależało na pełnym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Dziewczynki, może wiecie coś o tym ze po 40 ce można ubiegać sie o kd w ramach NFZ? Wczoraj coś takiego powiedział mi ginekolog na usg. Sam nic więcej nie wiedział na ten temat bo to nie jego "dzialka" ale gdzieś słyszał. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka_1973
Witajcie! Jakoś próbuję wrócić do formy po pogrzebie mamy, wszystkim dziękuję za wyrazy współczucia. Gratulacje Brath za betę, zobaczysz wszystko będzie ok. Cóż sama mogę napisać. Układam sobie wszystko w główce i zastanawiam się nad kolejnym podejściem, tylko gdzie??? Tzn od czego zacząć: Bocian, Novum czy Salve??? No i chyba jeszcze chromatyna plemnikowa, ale skoro zarodki przestają się rozwijać w 2 dobie to podobno felernr komórki a nie plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Refundacja ivf z kd to nasze pobożne życzenie bo nie ma czegoś takiego niezależnie od wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Katarzyna 1973,ode mnie też przyjmij wyrazy współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Katarzyno miejmy nadzieje że problem w dawczyni chociaż nie zawsze tak jest że do drugiej doby to wina komórki a w 3 to plemnika różnie bywa ale yo nie oznacza że z mężem coś nie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika452
Hej kadetki mam pytanko bo piecze mnie od tej luteiny jak jasna ch..... a do tego ( ale od jutra przechodze na lutke pod jezyk), no i piersi juz mnie tak nie bola jak bolaly nie nie wiem co o tym myśleć bo zadnych innych objawów ciazy nie mam . Mam jakies takie złe przeczucie. Boże byle do wtorku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Czy wiecie może jaki jest koszt w salve I ile dają komórek? Zadzwoniłam dziś do bociana ale do warszawy, z prośbą o umówieni wizyty. Dobił mnie koszt konsultacji u dr mruga za 400 zł! !!! A w Białymstoku 250. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Nika po luteinie stan zapalny to u mnie norma pisalam już że pomagał mi żel do higieny intymnej plivafem i czopki trivagin obu możesz używać w ciąży powinny przynieść ulgę. Aniu tak wizyta w bocianie jest droga ale za to ivf jest tanie przynajmniej w Białymstoku tak bardzo że i tak to się opłaca. Np bocian icsi 4200 a invimed dwa lata temu 7500 nie mówiąc o reszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1973 Dziewczyny, kiedyś wyborcza publikowała taki ranking klinik in vitro. Zebrali to w tabelki. Podsyłam. http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,137474,16532798,Najlepsze_kliniki_in_vitro.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Nie wiem czemu nie mogę wkleic-wybaczcie. W każdym razie jak się wpisze w polu szukaj "najlepsze kliniki in vitro" to pojawi się ten artykuł. ..kriobank nr 1. Ciekawe. A tu żadna z nas nie ma z nimi doświadczenia .kiedyś polecała mi go moja dr endokrynolog. Mam taki mętlik. ..pewnie wiecie o czym mówię. ..i jak widać spać nie mogę tylko grzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Jeżeli chodzi o Kriobank, to ja tam byłam. Również poleciła mi tą klinikę znajoma, która jest ginekologiem. Tylko, że tam chyba nie zajmują się jakoś szczególnie ivf z kd lub mają mało pacjentek, które oddają swoje komórki. W każdym bądź razie nie odezwali się od pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika452
Monalisa a czy luteine odstawilas czy bralas raz z tymi czopkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Nika mnie lekarz nie pozwolił odstawić luteiny więc bralam razem ale mnie bardzo pomogły przeczytaj ulotkę tak samo żel. U Ciebie nie tyle wywołuje stan zapalny co podrażnia jak się rozpuszcza bo robi się piasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Nika te czopki to vitagyn c pomylilam nazwy bo trivagin to tabletki które też możesz brać progilaktycznie na zapalenie wszystko dla ciężarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika452
Monalisa a czy ból brzucha towarzyszyl ci przy oddawaniu moczu bo u mnie jest w tedy chyba naj gorszy i jeszcze to pieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika452
Czyli jak wkladalas razem globulki razem z luteina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Nika z tego co piszesz to sa objawy zapalenia ukladu moczowego a nie piecze Cie pochwa po luteinie w tej sytuacji trzeba natychmiast do lekarza takich rzeczy nie wolno lekcewac w ciazy dzwon do niego i nie czekaj na wizyte tylko w poniedzialek biegnij rob badanie moczu. to czesta przypadlosc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_13
Dziewczyny ja przetestowałam chyba wszystko i moja gin znalazła taki cudowny specyfik dla mnie - po jednej aplikacji jak ręką odjął !!!! do dziś ponad 20 tygodni, a przeżywałam katusze. Nazywa się Gynoxin - krem dopochwowy na receptę cena ok. 50 zł.W tubce jest kremu na 6 aplikacji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, a moze zapytaj lekarza czy nie mozesz aplikowac luteiny doo******czo. Wiem, ze brzmi strasznie, ale zapewniam Cie, ze taki sposob aplikowania progesteronu minimalizuje skutki uboczne, nie obciaza watroby tak jak tabletki doustne, dziala bezposrednio na dole, czyli tam gdzie trzeba, nie ma podraznien, nic nie wycieka, nie boli przy aplikacji. Ja z doustnego duphastonu zostalam przerzucona na czopki cyclogest, ktore mozna wlasnie aplikowac dopochwowo lub doo******czo i chociaz ta druga metoda wydawala mi sie na poczatku niedozaakceptowania to po sprobowaniu nie mialam watpliwosci, ze jest duzo wygodniejsZa. Tylko musialabys spytac lekarza czy luteine mozna tak stosowac, tzn. Czy jej dzialanie bedzie tak samo skuteczne. To wazne zeby dobrze dostosowac sposob podawania progesteronu, bo trzeba go przyjmowac przez wiele tygodni ciazy wiec po co sie niepotrzebnie meczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Agusia krem to tez dobry pomysl. Jak sie czujesz w 3 trymestrze? Bierzesz jeszcze jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Watyo wiedzieć ja mordowalam się przez 27 tygodni ciąży dopiero później lekarz kazał mi stosować to o czym pisalam i pomogło. Dreamer jak się czujesz? Co do ciuszków dla malucha to obiecalam jak powiesz jaka plec i gdzie to wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Jest jeszcze progesteron w zastrzykach domiesniowych . Bolesne te zastrzyki ale dziewczyny przykladaja najpierw lod aby znieczulic miejsce przed zastrzykiem a potem goracy oklad aby sie lepiej rozprowadzil bo to jest olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Cześć kadetki Gratuluję Bharat:) myślę,że będzie dobrze u Ciebie Do statystyk: Mnie się nie udało z drugim zarodkiem :( liczyłam się z tym bo był słabszy od tego który dał mi wynik ciąży biochemicznej.Kibicuje Wam dziewczyny i trzymam kciuki za każdą...Całusy dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×