Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Novum to dobra klinika ale nie do in vitro z kd. Ja miałam tam pierwszy transfer a potem przeniosłam się do Salve więc mam porównanie ( w Salve pierwszy transfer i ciąża). Zdecydowanie wybrałabym Salve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co dr S każe jak pęcherzyk znowu nie pęknie :( mam nadzieję, że nie będzie mnie tak odsyłał od cyklu do cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli robia ci transfer na naturalnym cyklu , tak ? U mnie to chyba bedzie na sztucznym hormonalnym ze wzgledu na odleglosc ja mieszka w Szwecji . A czy ktos ma doswiadczenia z dr z Gravidy z Lodzi ? Bo czuje jednak ze to wszystko to chyba to samo ... mniej lub bardziej . Nic nie moge o nim znalezc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam sie jeszcze nad Bocianem w Bialymstoku, czy ktos tam podchodzi teraz albo leczyl sie niedawno ? Mam jeszcze pytanie o leki ktore bierze sie przed transferem na polepszenie endo, jakie mialyscie skutki uboczne ? Tycie albo zmienne nastroje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) U nas jest inny problem, ponieważ nie umiemy mieć dziecka z powodu słabego nasienia. Odkąd pojawił się u nas ten problem wiedziałam, że kiedyś chciałabym oddać komórki, by komuś dać szansę, wiem co to znaczy nie móc mieć dziecka. Dla mnie sprawa jest prosta, nie jest mamą ta co przekazała geny, a ta co wychowała, a także urodziła w takich przypadkach. Ostatnio dowiedziałam się, że możemy mieć in vitro za darmo ( płacimy badania i leki) w zamian za oddanie nadprogramowych komórek do adopcji. Bardzo sie cieszę, że my będziemy mieć szanse, a także pomogę kobietom takim jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja biorę pod uwagę Invimed, moja przyjaciółka się u nich leczyła i przy 4 próbie się udało teraz jest szczęśliwą mamusią, ja też już od kilku lat staram się z mężem i nic, też już powoli zastanawiamy się czy nie zacząć leczenia w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze, że nie wiem czy podchodzę na naturalnym cyklu czy na sztucznym, bo jak zwykle lekarz nic mi nie powiedział, ale chyba tak na naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja podaj maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bocian - nie byłam w Białymstoku, ale po wizycie w Wawie nie polecam kliniki. Pomijając brak wiedzy pani ,,doktor'' w temacie KD to fakt, że 3maja cie na tabletkach przygotowujących do transferu czas nieokreslony licząc, że ktoś się trafi pasujacy do Ciebie był dla mnie mocno nieprzekonywujacy... Choć były na forum dziewczyny, którym się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie , ze sa takie wlasnie dziewczyny jak ty ktore chca sie podzielic i dac komus szczescie :-) A swoja droga zyjemy w niesamowitych czasach :-) nauka daje niesamowite mozliwosci .. kto by o tym kiedys pomyslal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy ktos u doktora sobkiewicza bral Zoladex na endometrioze z poznieszym powodzeniem? Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przed chwila dzwonilam do klniki prof. Malinowskiego, termon wizyty na poczatku pazdziernika, ale cena badan immunologicznych dla nas obojga to ok. 6500 zl :0 do tego wizyta 300 zl + 120 usg...... mozna od razu w tym dniu po wizycie zrobic badania.... Dzwonie jeszcze do Krakowa do dr. Sacha. Wiecie cos o cenach? Te podane przez Lodz zaskoczyly mnie nieziemsko. Liczylam, ze moze w granicach 2000 lub 3 000 zl beda badania, zwlaszcza ze w gre wchodza KD, a tutaj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja wybrałam Wilczynskiego. Zapłaciłam 2400zl pisałam Ci o tym Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez byłam finalnie pacjentką WilcYnskiego. Malinowski tez super nie powiem ale chciał mi zrobic badania za 9 tys. A wilk jakos taki racjonalnie myślący mi sie wydał. Ja go polecam. W sumie znalazł przyczynę i pomaga mi zajść w ciąże. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a bialostocki Bocian robi caly czas z KD??? Chcialabym tam wrocic za jakis czas. Mi sie tam udalo za pierwszym razem. Mimmika dowiadywalas sie jak jest teraz? Podobnie podchodzilysmy i obie z dzieciakami juz. Agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
W Bocianie nie byłam w tym roku. Kiedyś ktoś pisał, że znowili kd. U mnie był pierwszy transfer w Novum, ale od razu skazany na porażkę z powodu słabych komórek. Drugi miałam w Bocianie i się udało :) Agnes będę się tam wybierać pod koniec roku. Urodziłam w lutym, nadal karmię piersią i muszę odstawić zanim podejdę do kolejnego transferu oraz mieć koło 3 cykli (jestem na sztucznym). To info z Novum. W Bocianie będę chciała się dopiero dowiedzieć co i jak, a transfer na wiosnę jak dobrze pójdzie. Agnes jak twoje dzieciątko? Planujesz już kolejny transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek chyba umiera... Stara gwardia ma już dzieci, więc dziewczyny milczą. Nowe kd-tki piszą z rzadka... Pozdrawiam wszystkie i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy_baby
nie nie myślę, że wątek nie umiera, ale pewnie te nowe dziewczyny nie chcą męczyć doświadczonych koleżanek znowu tymi samymi pytaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny- mam nadzieje, ze nie tylko ja i gosc( swoja droga moze jakis nik , bedzie latwiej do ciebie pisac, gdyz jest wiecej wpisow od gosc ;) ) jestesmy na poczatku kolejnej walki o dzidziusia. Dzieki wam zabukowalam terminy u obu immunologow. Najkrocej czeka sie do prof. Wilczynskiego. Kupilam juz bilety lotnicze, przestudiowalam opcje dojazdow z Modlina do Lodzi. Rozmawialam z p. rejestratorka i powiedziala, ze w poblizu jest lab gdzie mozna zrobic badania. Nam zalezy by byly wyniki online, bo tylko tak moge sprawdzic / pobrac. Wiecie cos o tym labolatorium? Dziewczyny ktorym sie udalo z KD- prosze napiszcie mi przygotowanie wasze i utrzymanie ciazy jak bylo prowadzone. Ja pisalam o lekach , ktore mialam. Wiem, ze Polmedis wciaz taka procedure stosuje. Nie chce tym razem byc potraktowana jako zasilenie konta i jesli trzeba bedzie zmienie klinike. Z nami o tyle jest trudniej, ze mieszkamy poza granicami Polski , ja z pochodzenia jestem wroclawianka, dlatego zdecydowalismy sie na Wrocek. jakie doswiadczenie macie w kwestii klinik robiacych na KD, ktore sprawdzilyscie i polecacie. milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy_baby - Mam nadzieje, ze watek nie umiera,bo wciaz sa potrzebujace informacji i pomocy dziewczyny szperajace w internecie. Jesli chodzi o meczenie pytaniami doswiadczonych kolezanek- to prawda, glupio mi, ze zadaje jak dzieciak pytania, ale tez wiem, ze tylko od Was moge uzyskac odpowiedzi pomocne w walce o nasze malenstwa. Zapewne, gdybym miala czas i przesczytala caly watek, wiele odpowoedzi by tam bylo. Niestety, nie mam czasu aby czytac wszystko , bede to robila w "wieczornych dawkach". Nim wiec odszukam odpowiedzi na 442 stronach , sprobuje jak dziecko zapytac. Licze na to, ze bedzie szybciej. Mam nadzieje, ze dziewczyny bedace juz mamami czasami tutaj zagladaja i odpowiedza, tak jak gosc o immunologu :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwosci ;) jeszcze pytanie o Klinike Salve Medica w Lodzi , dr. Kokoszke i zaplodnienie z KD - byl ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Alicja321 ja jestem po trzech nieudanych transfetach z kd w Salve, ale sa przypadki dziewczyn, ktore za pierwszym razem zaszly w ciążę właśnie tam więc nie ma reguły. Dr Kokoszko to endokrynolog.Cudowny, pelen empatii lekarz, ale ivf docelowo zajmuja sie tam inni lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALICJA podaj swojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala89- dziekuje. Kto pyta o maila ? Czy to ktoras z was dziewczyny, czy tez jakas osoba "spoza" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja 321 to laboratorium to APC analizy. Wyniki można odczytać online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja z forum nie spoza nie musisz sie martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja- tak, Lab APC znajduje sie jakies 150m od gabientu prof wilczynskiego. Wyniki będziesz mieć on line. To jedno z najlepszych Lab w Polsce/ oznaczyć w nim możesz dosłownie wszystko. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj , az trzy nieudane podejscia :-( to nie brzmi zachecajaco... czy to byly cale programy czy pojedyncze komorki z jednego programu ? Ja tez zaczynam niedluga moje pierwsze podejscie do ivf zKd .. i chyba jedyne :-( dlatego zastanawiam sie po co ja to robie wlasciwie.. czuje ,ze sie nie uda :-( chyba mam dzisiaj jakis dol :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , teraz doczytalam to byly transfery . A ile dostalas w Salve komorek od dawczyni ? Ja tez tam bede podchadzic. Pozdr , Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×