Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczyny, nie mam w ogóle czasu pisać. Brzoskwinko może się udało teraz??!! :-D Martucha ty sama siebie w niepewności trzymasz i myślę, że niepotrzebnie :-). Na twoim miejscu zrobiłabym test. A ty jeszcze tydzień czekać będziesz? Szalona :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) nie dajecie ludziom sie nudzic, tyle czytania :) brzoskwinko moze ta krew to implantacja zarodka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu chyba nie dokońca zrozumiałeś.rano nie jadłam bo musiałam być naczczo na badaniach,jak wróciłam to zjadałm śniadanie,a potem ćwiczyłam i po ćwiczeniach zrobiłam się głodna .tyle w tym temacie. dziewczyny ale jaja ;) byłam po wyniki :)odebrałam,czytam i wiecie co zamiast progesteronu zrobili mi cholesterol ;)a powtarzałam dwa razy przy okienku rano PROGESTERON ;) no i masz ;) teraz już wiem czemu tylko 4,50 zapłaciłam ;) wracam sobie do domku,i czuje w samochodzie że zaczyna się ze mnie lać,myśle sobie cholera przyszła ta @ no,pedał w podłoge i jak najszybciej do domu bo się cała zapaskudze;) lece do łazienki ,prawie zabiłam się na schodach,a tam tylko śluz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Ja takiej krwi nigdy nie miałam, w tym cyklu też nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nigdy zadnych plamien krwawien przed @ nie mialam wiec nie mam pojecia. Ale brzoskwinko nie masz sie co martwic. Tez mnie czasem tak zalewa w polowie cyklu. Ty ten wiesiolek bierzesz czy to ktos inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wlasnie myslalam ze to ty i przegielas :p hehe... A mam takie pytanie. W jaki sposob mozna sprawdzic czy cż jest w pozadku? przez zbadanie hormonów właśnie czy przez usg? Jest cos takiego w ogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze wiedziec ze nie tylko ja dzisiaj taki leniuch jestem ;) tylko że mężu zaraz z pracy wraca i przydaloby sie ogarnac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Ja biore wiesiołek (4g/dobe) ale jakiś śluzów-gigantów nie mam (ogólnie to mam go jak na lekarstwo). Ale biore, jak nie na śluz to może na łuszczyce pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Nie nadążam za Wami ;) Śpię ciągle, masarka. Dzisiaj miałam 6 badań z krwi - 4 próbki ze mnie ściągnęli i ręka spuchła, wyprostować nie można. Ale jaki to przyjemny ból :) Kartę założą mi na nast wizycie. Póki co termin wyznaczyłam sama na podstawie dostępnych kalendarzy. Mdłości już są coraz gorsze :/ To już mniej przyjemne, ble. Brzoskwinko powinnaś robić "przegląd dnia", bo tylko Ty nadążasz za tym co się dzieje ;) Kiedy testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________6 tc______03.12.2014 AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________06.04.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 NaImięMiEulalia _______28 lat _______1 cykl starań _____09.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat ________________________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Czesc Dziewczyny. Wreszcie moge napisac do Was:) Nie wiem, co jest grane ale w sobote kilka razy od 30 min jak nie dluzej probowalam napisac cokolwiek, a najgorsze ze nie chcial mi pojsc najdluzszy post i dlatego znowu musze o tym napisac. Wiem, ze ten temat byl juz walkowany wczesniej, ale wroce do tematu "poznania sie blizej". Brzoskwinka pisala o wspolnym mailu i w ogole, a ja moze troszke udoskonale te opcje. Moze zamiast wspolnego maila lepsza opcja byloby utworzenie wlasnego, prywatnego forum?? Tylko dla takiej stalej ekipy i najwyzej jakby ktos chcialby sie dolaczyc, to bedziemy widziec kto, bo tutaj na forum tez bedziemy zagladac:) Brzoskwinko pisalas o swoich psiakach, zwierzetach itd- ja uwielbiam zwierzeta:) Takie prywatne forum to fajna rzecz:) Kiedys bylam na takim, to oczywiscie byly dziewczyny, ktore pokazywaly swoje osobiste zdjecia, ale np byl specjalny watek kto ile sie stara, jakie badania, choroby przeszedl ...A tak to wszystkie pisaly na jednym, prywatnym forum i nikt nie komentowal glupio. Pozniej te co pozachodzily w ciaze dzielily sie tym, co kupily dla swoich przyszlych dzieci w sensie wozki, ciuszki itepe:) Jakies ogolne porady byly- bardzo fajna rzecz:) Niestety u mnie ta ekipa rozsypala sie, ale to dluzsza historia:/ Tak mysle, ze przy dluzszym pisaniu mozna pomyslec o takim forum o ile beda osoby zainteresowane i beda wchodzic na forum. Ja niestety nie zawsze mam taka mozliwosc i widze, ze brzoskwinka ostro sie udziela, ale rozumiem, bo nie pracuje (jak dobrze pamietam?) i czas na to Kochana masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
A u mnie po staremu...wyczekuje piatku, bo ide na monitoring:) Zobaczymy, czy te leki cos dadza:/ Mam bardzo mieszane uczucia:( Dzis 8dc, a wiec w tym tygodniu trzeba troszke podzialac:) A tak to po tym Metformaxie czuje jakas zmiane w podbrzuszu...czesto lapie mnie taka charakterystyczna kolka, klucie jakby w prawym jajniku...Raczej watpie zeby tak wczesnie byla owulacja;) Wczoraj skonczylam opakowanie Metformaxu i ciekawa jestem, co dalej gin mi zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
czekajacanacud i robilas ten test? Jezuu tak duzo postow i musialam wszystko przeczytac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
radyjko - witam nowa kolezanke:) ktoras pisala o kroliku...no i co z nim? ktora w ogole w najblizszym czasie ma miec @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska tez dobry pomysl. Z tym że to dalej forum i różnie bedzie z aktywnością. Ja myślałam tez o facebooku... tam jest taka opcja jak konferencja i wtedy pare osob ze soba gada. Albo pozakladac nowe konta z tylko takimi informacjami jakie chcialybyscie udoatępnic i miec w znajomych tylko forumowiczki albo jeśli sie nie boicie to swoje aktualne. Z tym ze pierwsza opcja chyba rozsadniejsza bo nie bedziemy miec dostepu do cudzych znajomych i prywatnych zdjec. Dodawalybysmy na te nowe konta tylko takie zdjęcia które chcialybysmy pokazac. Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi bo troche namieszalam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
fejs tez mi sie podoba:) wlasnie fajnie, bo mozemy rozmawiac ze soba jak na czacie, a nie ze milion tysiecy razy trzeba odswiezac strone:) z czasem zobaczymy, co wyjdzie z tego pomyslu...moze jeszcze dolacza inne dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królik żyje ;) jestem z siebie tak dumna że zdołałam mu pomóc. Weterynarzem powinnam zostac. :P Na mokry racznik i masowanie brzuszka bardzo bardzo dlugo no i nawadnianie do tego. Najadl sie prawdopodobnie mokrej zieleniny i zakleilo mu żołądek. Teraz dyzo śpi ale juz normalnie skacze. To jednak nie pies ale widze różnice. Wcześniej uciekal nie przymilal sie do nikogo a teraz jest taki wdzieczny... nie ucieka podchodzi staje na dwuch łapkach i zaczepia żeby go dalej masowac :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
martucha bo zwierzaki maja serce i wiedza komu maja zawdzieczac zycie. ja mam psa w domu- suczka. miala ropomacicze i dopiero za 4 razem udalo ja sie dobrze zszyc, bo tak to rany otwieraly sie, bo miesnie nie trzymaly- po prostu byly kruche:/ moja po wszystkim byla taka wdzieczna za pomoc:) odezwe sie jeszcze jakos pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka masz mdłości? to widze ze tylko ja się w miare trzymam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
hejka dziewczyny bylam dzis u ginekologa bo testy wykazaly ciaze ona ze nic nie widac wyslala na bete hcg moj wynik to 815i strzalka do gory wzrost ,pisza do porownania ciaza 1-3tydzien 6-71 ciaza 4tydzien 10-750 ciaza5-6 tydzien 158-31795 ciaza 7-9tydzien 3697-163563 i dalej coraz wiekszy wzrost u mnie wychodzi ciaza 4tydzien a lekarz ze ciazy nie widzi myslicie ze to za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
mamabeta bardzo możliwe, dlatego lekarza zalecają żeby tak wczesnie nie umawiac sie na wizyte bo niema sensu bo nic nie widac. zrób bete za 48H zobaczysz jak rosnie a na wizyte umów sie za 2,3 tygodnie, ja specjalnie czekjam do 7 tygodnia zeby potem sie nie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska i martucha good idea :) mamabeata na usg może być coś widać dopiero przy becie koło 2000. evilinka jeżeli wcześniej nie dostanę @ to w piątek ide na bete :) o ile nie skusi mnie test który mi męzuś kupił ,nie wiem po jaką cholere :) narazie mam tylko dużo białego śluzu i krew była tylko raz :) mam nadzieje że to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
hehehe ja nie mam facebooka :)) Evilinka, mój sposób na mdłości, który pozwala jakoś przeżyć dzień, kup herbatę bezkofeinową (położna w szpitalu powiedziała mi, że herbata moze bardziej zaszkodzić niż kawa) i dodawaj sobie do niej kawałek imbiru, ja sobie jeszcze dodaje pomarańczę. Najbardziej mdli jak ma się pusty żołądek, więc staraj się coś przegryzać, wafle ryżowe, krakersy, chrupkie pieczywo czy tak jak ja suche płatki kukurydziane. Evilinka, czy rozmawiałaś z lekarką o suplementach? Mi zabroniła używać jakichkolwiek witamin dla ciężarnych czy nawet tranu, powiedziała, że dopiero po 12tyg. bo wcześniej nadmiar, który może się zrobić, będzie bardziej szkodliwy niż niedobór, bo dzidzia wszystko czego potrzebuje zabierze od nas. Powiedziała, że nawet magnez może powodować problemy z macicą. Kazała brać tylko kawa foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gość_M a kiedy masz następna wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×