Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość MalinkA1232
Wyszły dwie grube krechy a napisane jest na opakowaniu ze pojawi się ok 24h..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Co nie zmienia faktu ze powinnam mieć okres a nie owulacje wcześniej mi nie wychodzily pozytywne w dniach kiedy powinna być @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
No to powiem Ci Malinko, że pozytywny test owulacyjny pojawia się również w ciąży, ale oczywiście to nie jest droga do potwierdzania ciąży, bo też z innych przyczyn test owulacyjny może wyjść pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
No możliwe ale wczoraj ciążowy robiłam i nic nie zauwazylam..nie wiem co już myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Malinka hey:) możesz miec to co ja lekarz mówił ze jak sie zacyznają starania to swoim mysleniem i stresem ze szybko chcemy zajść mozemy opóźniać @ itd i przez to też się blokuje czasem zajście w ciąże i mi też mówił ze trzeba odpuścic bo moze byc wszytsko ok tylko psychika blokuje, a ja dzis dostałam @ naszczescie wiec teraz czekam do środy robie znów wszystkie badania i za 3 tygodnie do lekarza a przez caly czas oczywiscie znów staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
No tak tez się zdaza, tylko my się w lutym niestaralismy zbytnio nawet nie myslalam ze moglobyt się udac. nastawiłam się na kolejne cykle a tu tyle spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
tylko beta jestes w stanie stwierdzic czy sie udało teraz, mi tez sie spóznił w sumie to 7 dni ,2 dni temu bete robiłam i ujemna ale moze u ciebie bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
poczekam jeszcze trochę może na tygodniu będzie @, a jak nie to pewnie zrobie bete. A ktoś tak miał ze test negatywny a beta dodatnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
nemesisowa wkońcu do nas zajrzałaś :) to że bolą Cię piersi nie znaczy wcale że to @,piersi mogą boleć we wczesnej ciąży :) więc nie myśl o @ bo jeszcze na prawde przyjdzie a tego nie chcemy :) myśl pozytywnie :) malinka ja tak miałam :) beta 1000mlU/ml a test negatywny,nawet cienia drugiej kreski nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
dlatego nie wierzę testom :) beta prawde Ci powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Malinka zachecamy do wpisania się do tabeleczki :) AKTUALNE STARACZKI :) Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
dziewczyny moje (.)(.) dzisiaj szaleją normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
AKTUALNE STARACZKI usmiech.gif Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.02.2014 MalinkA1232****25lat***2 cykl starań***18.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moneska
Witam was dziewczyny. przyłączam się do tematu ;) można powiedzieć, że staramy się od stycznia (wcześniej kochaliśmy się bez zabezpieczenia- ale uważnie) ;) ostatnią @ miałam 18.01, wczoraj postanowiliśmy poćwiczyć ;) noo ale wszystko jeszcze przed nami. życzę wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moneska
uppsss błąd ostatnią @ dostałam 18.02 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale duzo juz nas jest:) !! tez potwierdzam ze pozytywny test owulacyjny moze oznaczac ciaze chociaz ten ciazowy ja wykluczyl. moja kolezanka tak miala. beta prawde Ci powie:) jak tam piatkowy wieczor? mysle czy sobie nie wypic lampki wina ale boje sie ze opedzluje cala butelke(tak mam w zwyczaju) z drugiej strony bez przesady, jesli bede sie starac rok to nie bede mogla sobie nic wypic?...poza tym wyczytalam, ze jesli w ciagu 7 dni od zaplodnienia pije sie alkohol, zazywa narkotyki, bierze leki itp to jeszzce nic nie zaszkodzi dziecku....a mi jeszcze tydzien nie minal od owulki wiec zdrowko dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moneska
zdrówko Goalka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Wiecie co jak nie będzie @do niedzieli wieczorem to rano w poniedziałek ide na bete.. Ale dziwne bo pare lat temu bylam w ciąży i wyszly mi na teście od razu..niestety ciaza wcześnie się zakonczyla. Możliwe ze przy kolejnej test nie pokazalby? Ja nawet nie czuje żeby okres był zawsze brzuch bolał czy tez piersi a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
Brzoskwinka 14 no wlasnie troszke sie pocieszam, ze moze te piersi wcale nie bolana @, ale doszly tez inne objawy.. ech, no zobaczymy. Goalka u mnie piatkowy wieczor mija w pracy, wlasnie mam przerwe, aledoslownie 2 minuty i koniec. Oby do 22 zlecialo i bedzie weekend :) a jutro dziewczyny ide na baby shower do kolezanki i tak mi smutno i taka zazdrosna jestem... fajnie, ze ma dzidziusia dziewczyna, tym bardziej ze jest kochana dusza, ale jednak uklucie zalu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
moneska Witamy serdecznie :) wpisz się do tabelki naszej :) goalka pij na zdrowie:) dopóki zarodek się nie zagnieździ to nie ma wpływu na ciąża;) z resztą ostatnio w telewizji słyszałam że we wczesnej ciąży dzidziuś jest bardzo dobrze chroniony,bo przecież kobieta nie odrazu może się zorientować że jest w ciąży,i może np wypić wino. także narazie ci nie zaszkodzi :) Malinka wiesz co te testy to naprawde są różne.czytałam ostatnio że jakiejś dziewczynie test wyszedł dopiero w 6 tygodniu ciąży.więc to jakieś 2 tyg po terminie @.wiec sama widzisz że różnie bywa :) zrób betę i bedziesz miała pewność ;) nemesisowa oj tak znam to uczucie zazdrości :) ja nawet jak jakąś obcą osobę na ulicy zobaczę z brzuszkiem to zazdrosna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
wiecie co Wam powiem dziewczyny:) zaczyna mnie boleć podbrzusze ;/ taki typowy ból jak na @ .nie wiem co jest grane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, brzuch jak na okres boli tez przy wczesnej ciazy, uczestniczylam tez w innym temacie na forum a tam dziewczyna pisala ze pewnie zaraz dostanie okres a tu na drugi dzien zrobila test i dwie krechy, a bol rozkrecal sie tak bardzo , ze myslala, ze idzie mega @. ja wypilam lampke wina i jakos mi sie wiecej nie chce:) ale zdrowko Wasze wypilam:) czekam na mezula, bo zaraz z pracy wroc****ewnie beda mu gadala o bobasach , ma cierpliwosc chlopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
AKTUALNE STARACZKI usmiech.gif Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.02.2014 MalinkA1232****25lat***2 cykl starań***18.02.2014 Chcebycmama89****25 lat****3 cykl starań******28.03.2014 To i ja się dopisałam... Kolejny miesiąc za nami niestety nieudany. Zaczynamy 3 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
goalka ale dzisiaj u mnie dopiero 10dc :) chce być mama -witaj :)im nas wiecej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajajaj ta pmylka to chyva przez te wino:-) tak nas duzo tutaj ze wasze cykle troche mi sie mieszaja. Maz przyszedl i od razu sie poklocilismy. O p*****le bo o zegar ktory kupilam do sypialn. Ech. Ale jestem wsciekla. Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
Brzoskwinka trzymam kciuki zeby bol oznaczal fasolke :) mnie tak pobolewal i pobolewal i okazalo sie, ze w ciazy bylam. goalka u mnie dokladnie tak samo! Wrocilam z pracy do domu i od progu sie z facetem poklocilam... ja z kolei o ten baby shower jutrzejszy, moj chcial na mnie wymoc zebym wczesnie wrocila, on jest bardzo zazdrosnym typem, a ja sie nie dalam, unioslam, powiedzialam ze sobie taksowka wroce.... a co z tym zegarem? Maz nie chcial zebys go kupila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Witajcie dziewczyny :) jak mija sobotni poranek ?;) wczorajszy wieczór to chyba naprawdę jakiś pechowy bo ja też się z mężem posprzeczałam ;( i nie było staranek :( ale dzisiaj rano już się odzywał :) goalka-właśnie dlatego mamy tabelkę :) żeby się nie pogubic w tych wszystkich cyklach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Cześć wszystkim nowym tutaj :) chcebycmama - to będziemy razem testować :) Ja tez pod koniec marca. U mnie dziś pochmurno i pewnie zaraz zacznie padać... No ale cóż i tak muszę iść do pracy. Dzisiaj u mnie 7 dc, więc niedługo zaczynamy starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! z mezem sie pogodzilam, jest juz ok:) Brzoskwinka , tak wiem, tabelka przydatna, wczoraj gdzies mi sie zagubila. u mnie sloneczko swieci z samego rana. az chce sie zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×