Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość gość
U mnie 20 dc.. pozostało tylko czekać do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie pisałam tu już.Ja mam dostać jutro bądź w sobotę @.Zobaczymy.Test będę robiła jak nie dostanę miesiączki w poniedziałek lub wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bj77
Hej dziewczyny jutro sobota dzień testowania mam nadzieje, ze sie udało...:) juz nie mogę sie doczekać, jesli sie udało to przyłączam sie do Was dwóch kresek wszystkim testujacym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam udało się ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Witajcie :) Dzisiaj pojawiły się na teście 2 kreseczki :))) Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i moja roczna córeczka będzie miała rodzeństwo ;) Zaraz zapisuję się do gina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
fifilinka, test fałszywie pozytywny zdarza się dużo rzadziej niż fałszywie negatywny ;) Więc chyba mogę pogratulować. :) Piszcie dziewczyny jak Wasze testy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blanka a w którym dc testowałaś ? gratulacje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
W 34 :) Ostatnie trzy-cztery cykle trwały 32-33 dni, więc można powiedzieć, że w dniu spodziewanej miesiączki, choć być może ten byłby krótszy - nigdy nie miałam super-regularnych cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11cykli
Hej! Moge sie dolaczyc ? Ostatnia @ 21 grudzien cykle nieregularne miedzy 25-32 dni. Czyli termin mam na koniec wrzesnia poczatek pazdziernika. Dokladnie nie wiem bo u lekarza jeszcze nie bylam. Tescik zrobilam tydzen temu we wtorek I byla bladzicha ale byla. @ brak czyli dzidzia na pewno jest. Piersi bola okropnie, aha 26 I 27 dc mialam okropne mdlosci calodniowe, wtedy jeszcze nie wiedzialam o ciazy. Staralismy sie 11 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
U nas i za pierwszym i za drugim razem bobas pojawił się przy pierwszej próbie. ;) W pierwszej ciąży do 12 tygodnia (od 7-8) siedziałam z głową w kibelku, ciekawe jak będzie teraz... Na razie nie mam żadnych objawów, no ale jest pewnie za wcześnie na to... ;) Gratuluję!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11cykli
blankaaa jak sie czujesz masz juz jakies objawy? Partner juz wie? U mnie to bylo tak ze robilam test jak zwykle co miesiac z nastawieniem ze I tak nic z tego nie bedzie I patrze zabarwila sie jedna kreseczka wiec odlozylam test poszlam umyc kubeczek I zajelam sie czyms innym. Po kilku godz przypomnialam sobie o tescie na komodzie , poszlam go wyrzucic , a tu taka niespodzianka 2 kreseczki. Nie moglam w to uwierzyc. Od razu tel do M on taki w szoku ,ze nie wiedzial co powiedziec. Teraz to juz cala rodzina wie I czesc znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11cykli
Ja rowniez gratuluje . W pierwsza ciaze zaszlam w 3 cyklu staran. Teraz mam 15letniego nastolatka, teraz mysle ze bedzie 2 syn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Ja też tak miałam za pierwszym razem, że druga kreseczka była później, przypadkowo zauważyłam jak test był już w koszu na śmieci;) A teraz od razu i nawet wyraźna. Na razie wiecie tylko Wy, mężowi chcę powiedzieć osobiście :D A reszcie powiem może po wizycie u gina i usg. (wtedy też tak zrobiłam). Na razie nie wiem czy będzie to córcia czy synek, w pierwszej ciąży od razu wiedziałam, że córka i miałam rację. ;) Objawów brak, do lekarza idę za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
A jednak nie za tydzień, tylko za dwa i pół ;) Może wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bj77
U mnie ostatnia @ była 24.12 dziś wyszła mi na tescie druga blada kreska troche dziwnie bo jestem 7 dzień po terminie @ ? Zapisałam sie do gina na czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
bj czemu dziwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bj77
7 dni od spodziewanej @ chyba powinna być znacznie wyraźniejsza zwłaszcza rano, chociaz moze przesadzam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Niekoniecznie :) Może nie masz dużego stężenia gonadotropiny w moczu - tak bywa. Czasem nawet mimo zdrowej ciąży test jest negatywny. No i dużo też zależy od czułości testu. Nie martw się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bj77
Muszę wytrzymać do czwartku. To bedzie chyba najdłuższy tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na 2 testach bladzioch ale dostałam mocnych plamień także nic z tego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Nie wiadomo....:)Idź do lekarza, koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Jak tu cisza...też chciałabym dołączyć, wczoraj ujrzałam na teście dwie grube krechy!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test sprawzony po kilku godzinach jest nieważny drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) dołączam do Was :) dzisiaj drugi test wyszedł mi pozytywny :) termin mam na 6 października :) będzie to nasza druga Dzidzia :) mamy już w domu 1,5 roczną córeczkę Zosię :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Hej justysia! :) My też już mamy córcię - w styczniu skończyła roczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Hej dziewuszki!Macie już jakieś objawy??Ja jestem w około 5 tygodniu i nic, nawet piersi mnie nie bolą...Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Ja jestem w 6 tygodniu i też nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nic, żadnych objawów :) i tak po cichutku liczę na to, że zostanie tak do końca :) w ciąży z Zosią, od początku do końca nie miałam żadnych objawów :) gdyby nie brak @ i rosnący brzuszek, to nawet nie wiedziałabym, że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
Hej dziewczyny! To mnie pocieszyłyście ja też 5 tydz i zero objawów już jakieś doły zaczęłam łapać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam prawdopodobnie się udało, dziś ujrzałam baardzo bladą drugą kreskę. W niedziele powtórzę test. Test robiony w 24 dniu cyklu, 4 dni przed @. Jak się potwierdzi to oszaleję ze szczęścia!!. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×