Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość Październikowa mama 2013
Trzymam kciuki za Was - również jestem październikowa mama ale 2013 -.mój synek skończył 3 miesiące. Czas tak szybko ucieka ze nim się obejrzycie dzieci będą spaly obok Was :) Mam nadzieje ze niedługo będzie mi dane przeżyć to jeszcze raz. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja tydzień temu zrobiłam test i też był pozytywny - mam za sobą 3 testy ( pozytywne) i wizytę u gina (USG) na USG jeszcze nie było nic widać - w opisie gin wpisał mi " endometrium 19mm.,. i pęcherzyka ciążowego JESZCZE nie widać"... kazał przyjść za tydzień lub lepiej dwa. czekać i nie denerwować się.... ;) :P objawów nie mam oprócz, bólu brzucha i piersi ;) ostatni okres miałam 20 grudnia,ale mam meega nieregularne cykle i długie (powyżej 30dni) więc uzbrajam się w cierpliwość i czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja od tygodnia wiem, że będę mamą - ciąża planowana, ale efekt zaskoczenia nas nie ominął, bo udało nam się od razu, po 1m-c starań :) właśnie kończę 5 tydzień, trzy testy wyszły pozytywnie, mam niektóre objawy, czuję się <> :) myślałam, żeby z pójściem do ginekologa jeszcze troszkę poczekać, żeby można się było już coś więcej dowiedzieć. czy myślicie, że wizyta w 8 tygodniu to będzie za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Ja tam się cieszę z tego braku objawów, w pierwszej ciąży miałam do 12 tygodnia bardzo silne mdłości i wymioty i kilka innych, ale już subtelnych objawów. No i piersi duuuże jak nigdy wcześniej, ku radości męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
Hej ja.dzis testowalam.i || kreski ciesze sie bardzo mieszkam.w.uk do lekarza ide 10 lutego ktora juz testowala? A tak wgl moge sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudynka :) witaj ! gratulacje :) ja dziś wstałam rano i się normalne przestraszyłam bo nic mnie nie bolało, ani brzuch ani piersi... :O myślę sobie co jest...... ale w ciągu dnia wszystko na szczęście :P wróciło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudynkaaa - gratulacje! magda_r - ja też się martwię gdy zaczynam nie czuć żadnej dolegliwości, na szczęście i u mnie powracają. poza tym wciąż znajduję powód, żeby się negatywnie nakręcić - np. od wczoraj mam mniej śluzu i już myślę o tym, że przecież jego ilość powinna się chyba zwiększać, a nie odwrotnie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
A moj chlopak zauwazyl ze mam duze cycki mnie ssialo z sameggo rana brzuch mnie bolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lahana i tak będzie przez całą ciążę :-P ja dziś spytałam męża czy mi się piersi zmieniły i powiedział ze nie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, pewnie niedokładnie obmacał ;) a tak na marginesie, ja w swoich piersiach wielkiej różnicy nie widzę - tak jak zawsze były balony tak i teraz są. żył i białych pęcherzyków na brodawkach też nie ma, chyba że ślepa jestem bo w sumie pod prysznic bez okularów wchodzę ;) jedyna nowość, to jest to, że są tak twarde, że kokosy mogłabym na nich łupać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudynka, musisz uzbroic sie w cierpliwosc, bo lekarz jedynie potwierdzi ciaze i tyle. Pierwsze usg bedziesz miala okolo 12 tygodnia, dopiero pozniej wizyte u poloznej, ktora cie zmierzy, zwazy i pobierze krew. Potem nic, az do usg polowkowego okolo 20 tygodnia. Jesli wszystko bedzie w porzadku to wiecej usg nie bedziesz miec, a kontaktujesz sie wylacznie z polozna, o ile ciaza przebiega bez komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lahana o macaniu nie było mowy :-P zakaz :-) za bardzo mnie bolą :| A dziś mało się nie pozygalam przy prasowaniu :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Ja test zrobiłam 27.01., a do lekarza idę dopiero 13.02. ;) Ale przy drugiej ciąży jakoś inaczej do wszystkiego podchodzę i już się tak nie niecierpliwię. ;) Zeszłym razem pierwsze usg miałam w 6 tyg ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
O blankaaaaa widzę , że te same daty co u mnie:)Test robiłam także 27.01, do lekarza idę 13.02:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
To będziemy razem zdawać relacje z wizyt dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
A może napiszemy coś o sobie, wiek, która ciąża itp.? :) Żebyśmy się ciut lepiej poznały? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia 19 lat . Nie mam dziec***oronian raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
Klaudia 19 lat . Nie mam dziec***oronian raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Alicja 27 lat, mam 4-letniego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zaliczyłam pierwsze przytulanko z kibelkiem :P gotowałam grochówkę i normalnie musiałam maskę na twarz sobie zrobić żeby ją dogotować.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie przyszłe mamusie. Jak testowałam 26 stycznia, @ planowana była na 28 styczeń, dwa test pozytywne i czekam na wizytę, bo jeszcze nie było nic widać, poszłam za wcześnie. To moja druga ciąża i 1,5 roku starań, w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mogę się dołączyć? ostatnia @ 19 grudnia. Czekam na pierwszą wizytę u gina w piątek 3.02. Mogę być mamą wrześniową lub październikową na przełomie miesięcy. Mam propozycję żeby wpisywać się na listę (i każda kolejna kopiuje poprzednie wpisy) wg. wzoru: Nick....ostatnia miesiączka...wiek...poród...płeć dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik177.......19.12.......29l..... 1.10........?...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik177.......19.12.......29l..... 1.10........?............... Brukselka 32 / ostatnia @ 02.01./ 33lata/ termin porodu 7-8.10 / płeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolunia13
Cześć dziewczyny mogę dolączyc? Ostatnia @ 1.01.2014 Test pozytywny;-) Termin wychodzi na 8.10.2014 Do lekarza idę w czwartek( 6.02) wiem trochę wcześnie ale u nie troszkę inna sytuacja. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2014
hej dziewczyny. i ja sie przylacze chyba. dzis zrobilam test 5 dni przed @ i pokazala sie blada druga kreska :) dam znac jak bede na 100% pewna, ze to prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Kasik177.......19.12.......29l..... 1.10........?............... Brukselka 32 / ostatnia @ 02.01./ 33lata/ termin porodu 7-8.10 / płeć ? MamaPaździernikowa.....23.12.....27l.......06.10............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
Hej. Gratulujee wszystkim dziewczyna co maja dwie kreseczki :-P i zycze.powodzenia reszcie trzymam kciuki ja ide prywatnie do ginekolga bo poronilam juz ide sie upewnic czy wszystko jest okey z malenstwem a u was dziewczynki ktory juz tydz ? Ja miesiaczke ostatnio mialam 25 grudnia i pielegniarka mi mowila ze jak w niedziele przyjde na usg to bd moznazobaczyc serduszko cY wy niesadzicie ze to za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×