Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

Gość anitka_21
czesc wam dzi wolne w pracy bo nie ma rooty ogolnie to boje sie ze niedlugo juz tma poopracuje bo coraz wiecje ludiz sie zwlania i chdozoa plotki ze nieldugo zbanrkutuja no coz trzeb bedzie posuzkac czegos innego.,,,, ale narazie sie tymy nie martwie mial,a jecha cod hcloaka dzisiaj ale zepsulo mu sie auto i nie mogl po mnoe przyejcha cpojechalz nim do kmechanika wiec bede siedzial w domu smutno troche ;( jutro rnao sie bvedw widzialz angla przyjedzie do mnie na kawe dowiem sie najnowsyzhc plotke napisze wam wszysrtjo bo choazi to nie ajuz moje rpob,emy to jednak fjanie psoucluyach tych rewelacji i sie posmiac zniektorcyh ajcy sa naiwni i posyelc ze ja te zkeidys bulam taka glupi no ale czlowiem uczy sie nw alsnych bledach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obys faktycznie wyciagnela z tego nauke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się Anitka. Twoje życie powoli się układa, strach pomyśleć, co by z Tobą było gdybyś z tym damskim bokserem została:o Pisz, bo tutaj dobrze dziewczyny doradzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
tez sie czasme zastnawiam nad tym pewnioe bym chodizla poibta tka jak paulinqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak by było. Ale nie żałuj jej, jakoś nie miała skrupułów wobec Ciebie, kiedy odbijała Ci faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ja jej nie zaluje tlyuko czasme jestmi przykrpo z eon a jest taka slepa z nim ciagle siedzi zreszta oboje sa siebie warci on zdarxza ja ona zdradzja jego tylko szkoda ze dziekco na tmy cierpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
hejw am widizlaam sie wczorja z angelw sumie to skzoda gadac mowila mi ze byla ostatnio z moim blyym na imrpezie oczywisacie nie blyo z nim npauliny ponoc claowla sie z jedna laska na parkeiocie a potem z inna laska poszedl do kibla no domyslxice sie co tam robili dla podpwiediz dodam z ejak iona wyszla to wycierala sobie twarz chustekcza.... brka slow normalnie az miszczeka opadla oczywiscie paulua sie o tym dowiedziala bo bylo tma tyle znaomcyhz e ciekxzoi by blyo gfyby sie nie dowiedziala ale nie blyo na toz andje rekajci z jej srtrony tylko sie zasmiala i stwierdzial ze to nieprawda i ze ludzi epo protu jej zazdroszcz ai chca zniszcyzc jej zwiazek rozumiecie to??????? jak mozna byc az tka nawan???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylas taka sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh moz emacie racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
hej akktam jak spedzacie alenthnki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"alenthnki"? hekam na swoego meczzyzne i bedze urocysta kolacya ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty Ahitko co trobisz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ja blyma u mojego chloaka na noc zrobilam mu dobr akolacje a pote sie fjanie w noicy baiwlismy dostalam od niego kolczyki srebren sa pieklne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas podobnie, tyle tylko, ze bez kolczyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh dziewqcyz jestem zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie stalo, Anitko? Pisz szybko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
pkil,opcilam siw z moim chlopakem ehh szkoda gadac zginelo mu z domu 300zl ktor eial schowane w szafce i soakrzy.l mnie to ze to ja wzielam te pieniadze wywalil mnei z domu wyzywal mnie po prpsut nie wiem co mam robic jak mu przetlumaczyc ze to nie jka zwielam te pieniadze?? nie odbeir od enie te,l nie odpisuje na esy nie wiem co amm robic jstem zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
nie ma nikogo? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, skoro to nie Ty wzielas te pieniadze, to predzej czy pozniej on je w koncu znajdzie i zrobi mu sie glupio, ze Cie w ten sposob potraktowal. Do tej pory Ty sie do niego nie odzywaj. Miej swoja godnosc, przeciez nie jestes zlodziejka. Nie narzucaj mu sie teraz - tylko winny sie tlumaczy. Niech wie, ze nie moze Toba pomiatac - nie popelniaj starych bledow!!! Raz pozwolisz sie ponizyc, a bedzie tak, jak z Twoim ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh ale esli kto inny mu zabrals t epiiadze to on nigyd ich nie najdzie i nigdy sie nie dowie ze to nie ja je zwielam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
z tyhc nerowow musialam isc do skepu i pkupilam sobie cwiartke oczywisice tkazbey tata nie widizxlam bo jakby zoabcyz ze sobie sama oie dribka i pije to by mnie okrzyczal a tak nic nie wie ehh czuje sie jsk male dziekoc z emusze ise chwoac z alkogolehm ;( a on sie nadla nie dozyw ado mnie nie odpsiuuje n a esy i nie obera tel :( a mielism dzisoiaj spedzic razem wieczor i noc bomm aolwne w rpacy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dzis doła to napijmy sie razem anitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
no to zdoriwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowko Kochana.Nic sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ja juz ciwatdrtke wypialm isie zadtsaniwma czy nie isc po kolejna do sklepu tlyko boje sie pco pwiem tascie bo ejszcze nie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
as ty czemu masz dolda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam doła bo kocham kogos kogo nie powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×