Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alkoholiczka 1982

Alkohol zrujnowal mi zycie Nie wiem juz kim jestem Trzezwieje Alkoholiczka

Polecane posty

Gość mintan
Ja sie za specanie uwazam wiec nie udzieklam takich "madrych"wskazowek jak Wy:O i nie analizuje kazdego zadanie napisanego przez kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie udzielasz wskazówek za to ocenianiem nas nie pogardziłaś :D:D ja się też za speca nie uważam ale widac że masz swoją tezę odgórną i zamierzasz dalej w tym kierunku iśc jeżeli terapia ci coś dała to może lepiej podzielic się wiedzą z autorką topa niż się mnie na przykład czepiac nie wiadomo czemu I póki co ona określiła co jej pomaga i skoro tu zagląda oznacza to że znalazła coś dla siebie w tym co piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wracam do postu 11.02.14 przeczytaj ze trzy razy może zrozumiesz ;-) tutaj nikt nie występuje w roli znawcy trzeźwienia i wychodzenia z alkoholizmu ja dziele się tym co wiem i tyle jak dorabiasz do tego ideologie to już nie mój problem złotko :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
ja mam kochany troche inna wiedze niz potrzebuje autorka ,mialam inny problem alko i powiem tyle,e te wszystkie terapie aa mozna o dupsko rozbic nie dosiegnelam dna i nie zamierzam wiec rad ni udzielem rozumiem jak dajcie wsparcie,jak kims potrzasniecie ale komentowac faceta,ktory odebral sobie zycie? Wszystko wieceie co czul na o by zmarl itd:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem jak dajcie wsparcie,jak kims potrzasniecie ale komentowac faceta,ktory odebral sobie zycie? Wszystko wieceie co czul na o by zmarl itd xxx Dziewczyno opanuj się. Nie ma mojego posta w którym bym pisał jakieś na 100% przekonanie co ten ktoś czuł. Sam mutantexowi zwróciłem uwagę na to że się zapedził wg mnie. Zejdź ze mnie bo ja jestem ostatnią osobą która lubi takie tematy jak ocena zmarłych. I nie ma żadnej mojej oceny. Dziewczyna chciała pogadac i pogadaliśmy, ja jestem w tym wstrzemięźliwy. Naucz się czytac bo wypisujesz jakieś banialuki jakobym ja wszystko wiedział o tym człowieku a sam pisałem mutantowi że nie mamy żadnej wiedzy prawie. Cytat ze mnie: "Nie znając kogoś osobiście można tylko domniemywac że ktoś coś czuł czy że kłamał " A teraz łaskawie się odczep ode mnie ;-) bo mieszasz niepotrzebnie i siejesz zamęt. A nic ciekawego póki co nie napisałaś co by coś wniosło w temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" i powiem tyle,e te wszystkie terapie aa mozna o dupsko rozbic" To jedno zdanie mi wszystko wyjaśnia. Kontestatorka wszystkiego co jej nie pomogło. Otóż mi też nie pomogli. Z czyjej winy ? MOJEJ :-) Nie wstydzę się tego powiedziec. A ty możesz owszem miec zdanie odmienne ;-) może trafiłaś na terapeute idiote czy na grupe AA która ci się nie spodobała. Ale niepotrzebnie uogólniasz. Pisałaś że nasze pisanie robi więcej zła. Ciekawe ile zła wyrządza pisanie że AA jest do d...y ? :-O Ktoś kto wciąż pije albo ma tylko abstynencje i nie trzeźwieje, weźmie sobie chętnie takie opinie do serca bo bedzie miał argument by się nie leczyc. Brawo więc zdziałałaś wiele dobrego ;-) ps. zanim zaczniesz oceniac innych zastanów się nad tym jaki przekaz dajesz od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
rum buraku nie zwracalam sie bezposredni do ciebie chociaz tez potrafisz sie zagalopowac w swoich wywodach alko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
Dokladnie tak moze i trafilam na terapeute idiote,wg mnie tam jest typowa pralnia mozgow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajfluks Mozart
Mnie terapia bardzo pomogła i nie płaciłem za nią. Nie wiem o czym w ogóle mówisz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
tzn czego nie rozumiesz?wytlumacze jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajfluks Mozart
Skoro alkoholika ktory pił latami trzeba nauczyć żyć w trzezwosci....to znaczy ze trzeba wgrac mu nowe oprogramowanie w mózgu:)...gdyż inaczej bedzie pil.dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 12 krokach opieraja sie programy pomocy dla wszystkich uzaleznien. To jest tak madry program,ze opieraja sie na nim i terapie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
tak i po tym programie wychodza takie robotki z chorymi emocjami i kazdy robotek ma haslo-od dzis skupiam sie tylko na sobie bo ja juestem najwazniejszy ja,ja,ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Przyznaliśmy, że jesteśmy bezsilni wobec alkoholu, że przestaliśmy kierować własnym życiem. 2. Uwierzyliśmy, że Siła Większa od nas samych może przywrócić nam zdrowie. 3. Postanowiliśmy powierzyć naszą wolę i nasze życie opiece Boga, jakkolwiek Go pojmujemy. 4. Zrobiliśmy gruntowny i odważny obrachunek moralny. 5. Wyznaliśmy Bogu, sobie i drugiemu człowiekowi istotę naszych błędów. 6. Staliśmy się całkowicie gotowi, aby Bóg uwolnił nas od wszystkich wad charakteru. 7. Zwróciliśmy się do Niego w pokorze, aby usunął nasze braki. 8. Zrobiliśmy listę osób, które skrzywdziliśmy i staliśmy się gotowi zadośćuczynić im wszystkim. 9. Zadośćuczyniliśmy osobiście wszystkim, wobec których było to możliwe, z wyjątkiem tych przypadków, gdy zraniłoby to ich lub innych. 10. Prowadziliśmy nadal obrachunek moralny, z miejsca przyznając się do popełnianych błędów. 11. Dążyliśmy poprzez modlitwę i medytację do coraz doskonalszej więzi z Bogiem, jakkolwiek Go pojmujemy, prosząc jedynie o poznanie Jego woli wobec nas, oraz o siłę do jej spełnienia. 12. Przebudzeni duchowo w rezultacie tych Kroków, staraliśmy się nieść posłanie innym alkoholikom i stosować te zasady we wszystkich naszych poczynaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mintan pisałaś w liczbie mnogiej " wiecie" itd. :-O już od postu o godzinie siódmej :D Co do prania mózgu to prawda. Bo jak ktoś ma chore życie wewnętrzne i popierniczone myślenie to trzeba mózg mu wyprac. :-) Wyrugowac z mózgu ten cały syf który mu nie pozwala byc normalnym człowiekiem. ps. nie wiem kiedy się zagalopowałem ale przyjmuję krytykę :-) szkoda tylko że bez konkretów Póki co dobranoc 🖐️ ;-) i czas chyba odpocząc od pisania tutaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
i po co to wkleilas?mam sie modlic? nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
pa rum buraku;) wiecej dystansu do wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
wczesnie wstaje to i wczesnie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na koniec " wiecej szkody robicie niz dobrego" widac liczbę mnogą ? ;-) a więc pisałaś to chyba również do mnie? takich stwierdzeń jest więcej więc w końcu uznałem że do mnie się zwracasz również ale jakoś ciężko ci wyjaśnic co takiego złego tu robimy ...hmm może zwyczajnie jesteś zgorzkniała i niezaleczona ? Przekaz jaki tutaj niesiesz jest pełen frustracji itd. chyba również wciąz pomocy potrzebujesz. " tak i po tym programie wychodza takie robotki z chorymi emocjami i kazdy robotek ma haslo-od dzis skupiam sie tylko na sobie bo ja juestem najwazniejszy ja,ja,ja" Widac że źle zrozumiałaś intencje programu AA . :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,tak i po tym programie wychodza takie robotki z chorymi emocjami,, Mintan to co laczy wszystkich uzaleznionych to sa wlasnie te chore emocje. 🌼🌼🌼 Wkleilam,bo pomyslalam,ze moze mowimy o innych programach.;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dystansu ? :-) No faktycznie zdystansowana jesteś na maxa. Wiesz nikt nie lubi jak się go bezpodstawnie o coś posądza. Nawet na forum . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wypowiadasz się tak jakbyś miał 100% pewnośc co do całkowicie obcej osoby której nawet na oczy nie widziałeś" ᠋ Wypowiadam się na podstawie wpisów oraz wiedzy własnej. Wiem , że brak mi czasem pokory , ale nie wypisuję niczego , czego nie mógłbym uzasadnić logicznie. ;-) ᠋ "ja bynajmniej nie jestem żadnym specem od alkoholizmu" ᠋ To chociaż stwórz pozory zmieniając nicka , np. "Specjalista alkoholowy" , czy jakoś tak...;-) Bo w końcu wiedzę posiadasz. :-) ᠋ Dobra , czas na wyjaśnienia , dlaczego pisałem , że osoba owa kłamała : ᠋ Spójrzmy na taką sytuację hipotetyczną - zepsuła mi się lodówka. Mam kilka możliwości - poszukać w necie schematów i naprawić ją sam , wezwać fachowca , albo siedzieć i powtarzać w kółko , że ja chcę ją naprawić , ale nie wiem jak. Jako , że lodówka sama się nie naprawi , to ostatnia opcja będzie mi służyć do nicnierobienia z lodówką , a z drugiej strony oddali czas , kiedy coś z nią zrobię , w zamian dając mi komfort , że skoro mam chęci , to może kiedyś to zrobię. Takie samooszukiwanie się , bez gwarancji wykonania. Ale jaki komfort psychiczny... W końcu ja sam chcę czegoś dokonać , tylko jeszcze nie wiem kiedy... ;-) To jest podstawa każdego nałogu - okłamywanie samego siebie , stwarzanie sobie iluzji i raz po raz nienawiść do siebie samego , że nadal owa lodówka (owy nałóg) jest wciąż ze mną. Ale zaraz po tej nienawiści przychodzi myśl , że przecież ja chcę... I kółko się zamyka. Ja nie pisałem , że on okłamywał innych , tylko , że kłamał. Okłamywał samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponadto ciężko o wielki dystans na temacie który równiez mnie dotyczy i na którym omawiane są przypadki śmierci alkoholików :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
mutanex ty to juz jestes specior:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Wiem , że brak mi czasem pokory , ale nie wypisuję niczego , czego nie mógłbym uzasadnić logicznie." Mutantex ... brak pokory świetnie to ująłeś. A na logikę brac chorobę alkoholową to gratuluje :D:D co do specjalisty alkoholowego to on nie był i nie jest specjalistą terapeutą. myślałem że wiesz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
moze i jestem niezaleczona,moze,mozliwe dla mnie to AA to jak sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A na logikę brac chorobę alkoholową to gratuluje" ᠋ Wyobraź sobie , że wszystko można logicznie wyjaśnić w tym nielogicznym świecie. ;-) Czasami tylko trzeba poszukać w miejscach , w których się dotąd nie było...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintan
wiara,rum burak i mutanex jak tylko widziscie jakis temat alko to zaraz go przejmujecie i wpisujecie te swoje sekciarskie propagandy z tym,ze Ty rum burak starasz przekazac wiedze z zycia,z tego co doswidczyles ale mutanex wypowiada sie i wydaje oinie,na tematy,ktore nie powinnie mutanex tego ucza na aa? co stamtad wyniosles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×