Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

duszę mam rudą

Dieta bez pszenicy i glutenu

Polecane posty

Gość Cathier
no to ja też się pochwalę. kolejny tydzień bez pszenicy :) i do tego 2 kg mniej waga pokazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje za spadki kg a jezeli cos jet deko z domieszka glutenu ( jakies zanieczyszczenia w mace itp ) w minimalnych ilosciach I nie mam nietolerancji na gluten) , to schudne> czasem ajkis produkt tak wlasnie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie coś drgnęło, jest kg mniej.Nagroda za pilnowanie diety i rower.Oby tak dalej. Co do tego glutenu. Mnie się wydaje,że na diecie bezglutenowej zazwyczaj się chudnie bo je się lepiej i zdrowiej. Odpadają niemal wszystkie fastfoody i gotowce, bo w nich zazwyczaj jest jakaś pszenica.Przeważnie gotuje się w domu, a jak mam do czegoś dołożyć sporo tluszczu lub cukru to zawsze mi ręka zadrży. Bo co innego zjeść gotowe ciacho z cukierni czy pizzę, a co innego widzieć ile się do tego samemu dokłada bardzo tuczących i niezdrowych rzeczy. Ja jak sobie trochę odpuściłam i jadłam np.mały kawalek bagietki to po kilku dniach już zjadałam całą bagietkę. Mnie jest po prostu łatwiej wyznaczyć granicę -cokolwiek ma choć minimalną ilość glutenu jest blee i tego nie tykam.I nie zastanawiam się czy mały kawałek pizzy to mi zrujnuje dietę czy nie. Ten jeden mały napewno nie, ale następnego dnia będzie drugi, a po tygodniu zjem całą pizzą, bo przecież jak już i tak jem gluten to co za różnica ile. A teraz po prawie miesiącu bezglutenu powoli zaczynam ogarniać ilość także zdrowego jedzenia, waga wreszcie zaczyna spadać,spódnice przyjemniesię w pasie luzują. Więc ja się nie zastanawiam,czy jak zjem odrobinę glutenu to schudnę czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam i znowu mam pytanie czy piekac chleb bez glutenu musza byc specjalne drozdze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile sie chudnie na tydzien? jak to u was? i gdzie najwiecej chudnie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i trzymam się zasad:) Ckleba bezglutenowego nie piekłam,bo nie bardzo lubię pieczywo,wcale mi go nie brakuje, wolę kasze i ryż więc nie mam pojęcia jak z tymi drożdżami. Ja chudnę powoli,jak trzymam się zasad ale bez głódzenia się to ok.1kg na tydzień.Najwięcej i najszybciej z brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuharka a liczysz kalorie? ile ich tak zjadasz mniej wiecej i czy jesz o stalych porach czy kiedy jestes głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientacyjnie liczę kalorie. Kiedyś wydawało mi się,że się odchudzam a nic nie chudnę.I zaczęłam przez tydzień wszystko ważyć i zapisywać. I właśnie wtedy zrozumiałam,że tylko mi się wydawało:(.To bardzo złudne ,że plasterek sera to tak mało.A twaróg przecież można jeść do woli. Ale pól kg twarogu podskubywanego między posiłkami to już 500kcal. I jak wszysko podliczyłam to wyszło ,że wraz z licznymi, bardzo małymi przekąskami jadłam ok.3000kcal:( Cud,żenie przytyłam. Teraz staram się nie przekraczać 2000 (ideałem jest 1700-1800) kiedy mam sporo ruchu. Z doświadczenia wiem,że najlepiej chudnę przy trzech porządnych posiłkach. I staram się do tego dążyć, ale nie zawsze się udaje. Przy 5-6 małych posiłkach nie czuję nasycenia i ciągle jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serdeczne dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te produkty tez tucza, wiec niby jak schudne z brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retreska
ja kiedys bylam na takiej diecie , niestety za duzo jadlam wegli i efekt plus 4 kg w miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello dziewczęta, chciałam dać cynk, iż w Biedronce pojawił się znów makaron bezglutenowy kukurydziany 3,99zł, spaghetti, pene, świderki. Smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do kiedy sa na promocji> wiesz moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam, że do wyczerpania zapasów, a schodzą jak świeże bułeczki -trafione porównanie w wątku dla bezglutenowców :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
Według mnie takie diety są dobre dla osób, które nie tolerują glutenu. A jeśli Ty możesz się normalnie odżywiać to chyba lepiej jak poszukasz sobie tutaj http://metasport.pl/ , jakiejś skutecznej diety. Mają tam bardzo fajne zestawienie wiec na pewno cos do siebie dopasujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolina w nikogo nie obchodzi twoje zdanie tutaj jest watek o diecie bezglutenowej i nie powinnas wrzucac innych propozycji, sama jestem na tej diecie od miesiaca ze wzgledu na chorobe autoimmunologiczna przewlekla i przy okazji szukam ciekawych przepisow, schudlam 4 kilo ale moim celem jest wyzdrowiec a nie sie odchudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak , ale za darmo to nie jest wiec znowu reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie mam nie tolerancji na gluten, ale staram sie go eliminowac z diety wiec mam ladniejszy mniejszy brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elie43
ja tez zaczynam ta diete moz ezgubie tluszcz z brzucha wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja tez , mam kilaknascie kilo za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co zaczelyscie? i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze mleko ma gluten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakieś info o diecie limvena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vetkaaa
jest ktos na takiej diecie? albo ma zamiar byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlexiPlexi
Grunt to zadbać o całkowitą eliminację glutenu! "Śladowe ilości" z przetworzonych produktów i przypraw mogą nadal szkodzić. Staram się przygotowywać wszystkie posiłki w domu- kupuję certyfikowaną kaszę i ryż,warzywa i mięso z lokalnyrolnik.pl i widzę poprawę. Przez rok byłam na diecie bez eliminowania "śladowych ilości" i widziałam nieznaczną poprawę, od trzech miesięcy trzymam ścisłą dietę i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×