Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
Czesc dziewczyny :) musze wam troche pomarudzic z rana :p wczoraj pod wieczor przed wyjsciem z domu polozylam maluszka spac ( on tak kolo 17 robi sobie KROTKA drzemke przed noca) wracam o 19 z minutami a on spi... pytam meza jak to mozliwe, a on mowi ze maly wstawal ale on go znowu uspal, "troche poplakal" ale zasnal..... rece mi opadly. I prosze maly wstal dzis przed 5, ja razem z nim, a maz se spi. Super uklad :) A Wam jak minela noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 - aj tak to jest z tymi facetami :) U nas to norma wstawanie 5.00badz 6.00 :( ale po godzinie drzemka 30 min :) A wlasnie ile razy dziennie spia wasi chlopcy i po ile ? bo moj to 3 razy po plo godziny czasami do 1h ale zadko to jest jego spanie ja nie wiem jak tak mozna sie wyspac ! Mamy skoczka takiego co sie montuje na framuge od drzwi taki na sprezynie mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi :) Moj maly jest taki zadowolony jak go wsadzam tak szaleje :) fajna sprawa :) A chodziki macie czy nie bedziecie uzywac ? ja mam bo po starszym synku i od paru dni tez tak sie odpycha, ze musze pilnowac bo sciaga obrus ze stolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
hej, ja musze jakąs nową zabawke sprawić malemu bo te co są to już chyba się troche mu znudzily :p niby wymieniam, jedne chowam inne daje, ale wlasnie efektu "szalu" juz zadna nie sprawia. My nie mamy chodzika i chyba nie bedziemy kupowac. napewno maluszek by sie ucieszyl bo jak go sie trzyma pod paszki to taka ma frajde. Moj po wczorajszym spacerku zlapal katarek :/ czy wy podajecie w takiej sytuacji wit c dla wzmocnienia? a jakich uzywacie termometrow??? ja chcialam ten elektryczny, ktory przyklada sie do czola to tesciowa ze nie bo one nie sa miarodajne itd. to mamy taki pod paszke... ale wes i takim mu temp zmierz. Wczoraj niby mierzylismy to wyszlo ze mial 35,7... a czolko gorace ze napewno byl stan przedgoraczkowy. Moze jakis polecicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 ja tez slyszalam, ze elektryczne tez sa nie za bardzo ja mam tez pod paszke taki tez elektryczny co w 30s. pokazuje temp. i jak dla mnie ok. JA dla malego podaje wit.c nie codziennie co 2 badz 3 dzien i wode morska do noska i mam krople do noska nasywin wkraplam jak widze ze ma problemy z oddychaniem. A jak wiecie to moj maly ma czesto katarek wiec tez jak wiedze sie jest troszke gorzej to inhalecje mu robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A wasi chlopacy juz siedza badz raczkuja ?? Nasz juz siedzi sam troszke jeszcze sie kiwa na boki ale juz jest leiej niz bylo :) A jakis czas temu zacza raczkowac ale do tylu hehe teraz juz i do przodu potrafi :) nie jest to idealne raczkowanie bo moze i wiecej sie czolga niz raczkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila, pokaż jakiś link tego ustrojstwa co u Was sprawia tyle radości (to na spręzynie) bo za chiny nie wiem o co chodzi. A może i u Nas by się sprawdziło. Nie mamy tych zabawek milion trzysta więc i u Nas nuda. Butelki plastikowe sprawiają u Nas radość , więc wsypałam makaron i jest radość jak się potoczy. Ja też chciałam kupić termometr do czoła, bo się wydaje że przykładasz i już. Również mi odradzono. Mamy taki z miękką końcówką i mierzenie metodą do pupki... (ja taka staroświecka) ale pod paszką to ciężko mi samej zmierzyć, bo synek ciągle w ruchu. Mon u Nas jak był katarek to podawałam vit c i wapno w syropie. do noska nasivin soft. Tak to nie podaję niech organizm sam się uodparnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
naszemu synkowi udało się ostatnimi czasy 3 razy usiasc samemu :), a tak jak posadzimy to już sztywno siedzi... z poczatkiem wrzesnia zaczal pelzac i dalej to trwa ... u nas do tyłu i na boki ,, nie umie na rączkach do przodu iść. Nie doszedł do tego że musi raczki zgiac,, ale ma czas :) Lila, my też nie mamy chodzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
dziewczyny , korzystajcie z kubków niekapków? Możecie polecić coś co jest "NIEKAPKIEM"? Kupiłam taki kubek firmy NUK , małego bardziej interesuje dno kubka niż dzióbek , wiec pije a za chwile ustnik w dole i tak się z tego leje że aż strach. Myślałam, że jak niekapek to nic nie poleci a tu zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka jakos w pupe to chyba by mi strach nie pozwolił. A ktos Ci wczesniej pokazywał jak to robić? No nic, chyba pozostaniemy przy naszym. Co do wit c to ja tez podalam mu wczoraj i dzis ale na szczescie nic sie nie rozwinelo a i katarek zanikl. Więc odetchnelam. Nasz tez juz dzielnie mknie do przodu :) troche jakby motylkiem plynal, bo to pol czolganie pol raczkowanie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
My jeszcze nie rozpoczelismy przygody z niekapkami, także napewno nic nie podpowiem. Jak juz znajdziesz cos konkretnego to daj namiar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Aaa ja jeszcze nie pisalam jak moj spi :) Drzemki są trzy, rano wlasnie tak jak u Ciebie Lila obudzi mnie troszke posmiga i idzie spac tez na jakies 30-40 min, potem ok. 13 z godzinke ( chyba ze ma dobry dzien to 1,5) no i kolo 17 tez na pol godzinki. Moglby troszke dluzej spac, czasem "na sile"usypiam bo dla niego nie w glowie drzemki. A jak wyspany to humorek o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon,, apropo mierzenia temp to pediatry pytałam. Też byłam przerażona, jak się do tego zabrać , ale ten termometr ma cienką i miękką końcówkę, mamy też wazeline. Widziałam gdzieś w internecie jak byłam jeszcze w ciąży smoczek z termometrem, ale nie wiem dlaczego nie kupiłam.... :P Mój mąż też się śmieje, że malutki pływa na sucho :). U nas ze spaniem jest tak: wstajemy po 9 (wczesniej ok 6-7 budzi się syn na mleko i zasypia) ok 12 i śpi do 14 (czasami krócej) 16 (ok godz) i ok 20 na noc. Dzisiaj syn pobił rekord spał od 11.45 do 15.15 byłam w szoku... ale o 18 już byl taki nieznośny. Nic już na dłużej go nie cieszyło. Tylko na rączki. Już nie pozwolę więcej na tyle spania pod rząd. Z jedej strony szkoda było mi Go budzić jak sobie smacznie spał, a z drugiej strony strasznie ciężko nosić takiego pączuszka. On się męczył i ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rety Ciezarowka skąd Ty wytrzasnelas takiego synka :) nie dosc ze cale noce przesypia to i w dzien jakie ladne drzemki. Dlatego taki duzy bo we snie tak rosnie. Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A musze wam sie pochwalic moj maly 1 listopada zacza raczkowac a dzis juz takie dystanse pokonuje od pokoju do pokoju :) najgorzej jak na panelach jest bo sie slizga :) A zebow brak :( A juz moj starszy dzis nie poszedl do przedszkola bo kaszle a maly katar ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A co do zabawek to u nas tak samo jak juz mial ktoras pare razy to juz jego nie interesuje wiec teraz daje mu samochody strszego to mamy czym sie bawic i mamy cala skrzynie zabawek z McDonald's wiec mam nadzieje ze na jakis czas staczy a ile kupilam zabawek u siostry jak bylam :) musialam paczka wyslac iw grudniu nastepna paczka przyjdzie z zabawkami hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Spanie u nas sie nie zmienia :( wiec ciezarweczka ciesz sie z chwil dla siebie jak maly spi :) A Mon27 jak szkola ?? A co ze spotkaniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila super ten skoczek, ja to myslalam ze to jakas zabawka na która się patrzy :p a tu prosze. U mnie szkola ok, ostatni semestr, tylko prace trzeba pisac a jakos checi niezbyt duzo :) ale uwaga mam juz 3 str hehe :p To co ze spotkaniem? z dziecmi czy bez? ja obstawiam drugą wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon grunt, ze jakis poczatek pracy juz jest. lila, to mokolaja masz już z głowy? paczka przyjdzie w grudniu to w sam raz :). Fajny ten skoczek , też zupełnie inaczej to sobie wyobrazałam. Szkoda, że nie mam gdzie u siebie tego zamontować. Hmm... moze u rodziców :P Co do spotkania, to może w przyszłym tyg? Ja z synkiem od Święta Zmarłych u rodziców. Może po długim weekendzie? Powiem Wam , że pierwsza noc u rodziców była prawie nieprzespana. Synek nauczył się wkładać nożki między szczebelki, (u dziadków maluszka mamy łóżeczko turystyczne) i ciągle się budził, bo nóżki Mu się obsuwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila, a Wy już po szczepieniu? dziewczyny a na pneumokoki szczepiłyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A wiec my narazie nie mozemy szczepic bo nie ma szczepionek naszych infanrix :( a moj maly i tak caly czas prawie przeziebiony. A spotkanie to moze faktycznie po 11 listopada tylko trzeba sie zgadac wczesniej gdzie i o ktorej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A powiedzcie co z waszymi macierzynskimi ?? Mon27 ty chyba bralas na pol roku ? tak i co pisalas o wiecej? A u ciebie Ciezaroweczka jak ? bo mialas jakies problemy z zusem ? A was mezowie jak ? brali ojcowskie ???A i becikowe! ? jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila, zapomniałam , że nie ma szczepionki, przecież mówiłaś! Sorki. ja nie ugryzłam tematu becikowego, jeszcze. U nas bez tacierzyńskiego z wiadomych powodów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila ja przedluzalam na rok :) Tacierzynski ... :p u nas napewno nie :) U znajomej maly ma 2 miesiace i dziela sie po pol roku urlopem. Ja do niej mowie niech zostawi z tatem malego na caly dzien ( bo jeszcze nie mial okazji) to pewnie troszke mu ostygnie zapal. Albo i nie :) mowie tak bo mam pkt odniesienia do swojego meza :P Becikowe nadal w miejscu, jakos sie zniechecilam bo juz po porodzie slyszalam zeby nawet nie skladac bo sie pewnie nie zalapiemy. a jak mysle ile to papierkow. Lila a Ty juz skladalas?? Podbijam temat spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
nasz tez tak sprawnie "motylkuje", wczoraj wycieczke do kuchni zrobil i odnalazl szuflade pod piekarnikiem to byla najlepsza zabawka. A u nas jeszcze schody nie zabezpieczone tak czekalismy bo przeciez ciagle jest taki "malutki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
no a jak sie wczoraj "nachodzil" to tak ladnie spal :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A wasi chlopcy tez wsadzaja wszystko do buzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Dopiero doczytalam ze pisalyscie zeby spotkanie bylo po 11 :) dla mnie pasuje. Lila u nas wszystko musi przejsc przez buzke.. ale raczki nie maja sobie rownych. My wczoraj obnizylismy lozeczko, jak zobaczylam ze "siedzi" tam na czworaka i dwoma rekoma trzyma sie lozeczka to dla mnie wystarczylo. Dzis w nocy jakos slabo spal, chyba mu sie nie podoba :p a teraz nie mam ochraniaczy do lozeczka bo tamte bylo wiazane "od gory"... Wy juz obnizalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
a i tak mysle zeby schowac juz mate edukacyjna bo juz od dawna w niej nie polezy.. :/ a tych zabawek i tak pelno stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×