Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość girl92

z Mel B do lata!

Polecane posty

Gość K A M A 87
musze sie chyba mniej udzielac bo widze ze mnie tu pelno ;) nie cwiczylam rano ale wieczorkiem to nadrobilam :) 45min cwiczen przed filmem i spac :) do jutra dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna2323
A ja dziś znów tylko ten skalpel... Ale najważniejsza systematyczność, wytrwałam już tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Hej ladies, Kama 87 to mnie też tu chyba za dużo - ale w sumie to sprawia, że nasz wątek istnieje :) czyż nie? jak was wkurzam dajcie znać ;) stokrotka co do bólu posladków Twojej koleżanki to ja mialam wczoraj wieczorem i teraz tez to samo ,bo tych ćwiczeniach na fitness brzuch uda pośladki ;) wczoraj rano isę pochwalilam że jest OK, ale poźnym popoludniem ... siadając na "tronie" musiałam sie podtrzymywać rękami o brzeg wanny haha !! :D mam zakwasy w poślakach oj mam i nieco w udach. ale wczoraj zrobiłam Mel B brzuch tylko z lekka zmodyfikowany, moje ciało po tych 2 godz fitness w środe nie bylo w stanie ćwiczyć z butelką miedzy nogami i jeszcze jednego tez nie zrobiłam, za to porobiłam rowerek i nogi na boki itp, taka moja improwizacja modyfikacja ;) Od keidy wstałąm godzi nę tem(u mnie jest teraz 8:35) u to czuję z pełną mocą, że okres nadciąga a planowo miał być w poniedizałek hmmm ,myślicie, że to od wysiłku się przyspieszył??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja dzisiaj kardio + brzuch zaliczyłam. Zauważyłam, że nogi takie zbite mi się robią i o zgrozo z mężem całą z bakaliami tabliczkę czekolady wciągłam. Chyba wieczorem będę musiało jakoś to spalić bo pójdzie w boczki i tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, ja zjadłam pudełko galaretek i paluszki. :D Mam nadzieję, że udało mi się to spalić przy killerze i szoku trening. ;) Nie chcę przytyć, dlatego takie wyskoki jednorazowo tylko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChL
Też się dołączam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka ty jesteś mocna, ja mam tak samo. Dzisiaj mąż mi powiedział, że mam sobię ćwiczyć jak lubię bo zauważył, że humor mam lepszy. Na mnie Mel B tak działa, lubię ją:-), próbowałam ćwiczyć przy kimś innym, ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A M A 87
ja co 2 -3 dni zapodaje sobie 4 kostki czekolady :p musze sie pochwalic ze zrobilam dzis cwiczenia bez przerwy rozgrzewka+cardio+nogi+posladki :D i co dziwne wclae sie tak nie spocilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mam jednak okres ale nurofen + nospa działają jak nalezy, za godiznkę w planach Mel brzuch i po raz pierwszy te nogi z Mel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
Również życzę Ci powodzonka. ;) Jutro zamierzam wypróbować coś nowego i chyba skuszę się na Tiffany, kojarzycie ją? Tak jak Mell jest afroamerykanką, jej treningi są chyba bardziej lajtowe, tak sądzę. ;) Ale Mell i tak lubię najbardziej! :D Może i jestem mocna, ale moja silna wola ostatnio osłabła... Na galaretki wiśniowe rzuciłam się jak wygłodniałe zwierze. :D I porzarłam wszystkie, bo łakomczuch ze mnie. :D Przy killerze przekilinałam każdą kalorie z osobna hehe. :D Ale koniec z tym, muszę ułożyć sobie prawidłowy jadłospis i kontrolować spożywanie cukrów, wiadomo - najlepiej ograniczyć je do minimum. ;) Dobranoc wszystkim i kolorowych snów! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj była chyba jakaś sprzyjająca aura na łakomstwo, bo ja z dzieciakami pożarłyśmy (dosłownie) paczkę herbatników. Ale na czczo weszłam dziś na wagę i kilo w dół :-) :-) :-) JUPI Później zrobię pomiary. Ale na oko widać, że brzuch mniej wystaję, nogi mam bardziej zbite, uda nie są takie galaretowate (wiecie o co mi chodzi). Na pewno dalej chce kontynuować mel B. Bo może raz po raz te nasze łakomstwo ujdzie nam płazem. Ale też myślę ograniczyć węglowodany i cukry. Jeść częściej mniejsze porcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiary z 01.03.2014: biust: 84 talia: 70 brzuch: 82 biodra: 95 udo: 53 waga: 60 kg wymiary z 8.03.2014: biust: 84 talia: 70 brzuch: 80 :-) biodra: 93 :-) udo: 53 waga: 59 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUPI, zjechałam troszkę z okolic brzucha i tyłka :-P W sumie zgubiłam 1 kg i 4 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
fit1980 super że straciłaś! ja się nie mierzę w okres bo wiadomo ;) wczoraj zero problemu z Mel brzuch ale nogi w polowie przerwałam, nie dałam rady. dziś będę ćwiczyć brzuch i hula hoop w dzień, myślę że tak jakoś ok 13-14stej. wieczorem nie ćwiczę bo idę na randkę z przyjaciółką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
a chcialam dodac, że też od 2 dni czy jakoś tak czuję że brzuch jest jędrniejszy, nogi takie bardziej zwarte i uda, czuję twarde miejsca jak np stanę i dotknę ud, czyli chyba dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja dopiero wstalam :) leniuch ze mnie wlasnie wcinam musli z migdalami i borowkami :) potem przerwa na trawienie i zabieram sie za 45min cwiczenia z mel B! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna ta pogoda u nas dzisiaj. Ja dzisiaj trochę na działce popracuję. Zrobiłam nogi+brzuch. Nogi dają popalić ale po czasie zaczyna być coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
Cześć laski ;) To ja akurat już po śniadanku, nawet killera z rana zrobiłam! :D W weekendy mam jakoś więcej energii. :D Zmierzyłam się, stanęłam na wadze i... biust - 75 talia - 69 brzuch - 91 :( biodra - 88 udo - 54 waga - 55 Mój wzrost to 157cm, dlatego jestem taką "oblepioną" tłuszczykiem kuleczką. :( Od lutego schudłam 2kg, ale nie wiem jakie przedtem wymiary, ale mój brzch się trochę spłaszczył i boczki zmalały to chyba cm też ubyło. ;) Chciałabym ważyć z równe 50, do mojego wzrostu ta waga byłaby chyba ok. :) Dobra, teraz rozpiszę Wam swój jadłospis: I śniadanie - jajko plus kanapka z pomidorem i sałatą plu sok wieloowocowy. II śniadanie - pomarańcza. obiad - sałatka z kurczakiem i warzywami podwieczorek - jabłko kolacja - jogurt naturalny z płatkami kukurydzianymi. Muszę odpokutować wczorajszy wybryk. :D Po południu Mell B i Tiffany. ;) Miłego dnia kobiet! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! tez jestem kulka tluszczu mam wzrost podobny do Ciebie ;) mierzylam sie dzisiaj ale nie wierze ze przez moje boczki bede sie prawislowo mierzc wiec: talia: 84 brzuch 98 :( biodra 100! :( :( udo: 63 Zaraz ide cwiczyc :-) Dzisiaj oprocz rozgrzewki cardio i posladkow cwiczenia z Tiffany jak co 2 dni! Co do jedzenia dzis sniadanko juz pisalam zwykle miedzy siniadaniem a obiadem jadam jakis owoc lub jogurt, dzis na obiad zupa kapusciana z pietr**** lyzka jogurtu naturalnego i udko z kurczaka a na kolacje garsc migdalow! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to i ja się zmierzę jednak mimo okresu, zachęciłyście mnie dziewczynki :) ( i mimo tego, że właśnie zjadłam na późne drugie śniadanie ogromnego banana i 3 kostki czekolady z kawałkami oreo :O ale w okres to ja nie umiem się oprzeć czekoladzie !!! :( nawet mąż mi specjalnie kupuje wtedy kilka tabliczek !! ale przewaznie sam je znajda z synem ;) Ok pomiary: biust: 89 (okres?) talia: 72/73 :( (okres? banan? hehe) brzuch: 83 :( (jak wyżej?) biodra: 95 udo:55 w sumei zero zmian ale czuję się bardziej jędrna i zwarta jak juz dzis pisałam za godzinę/półtora brzuch z Mel i moze coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
ten wpis powyżej to ja gośćććiówa, widzę że zdarza mi się czasami w pośpiec****ako gość wpisać hm :/ hej to i ja się zmierzę jednak mimo okresu, zachęciłyście mnie dziewczynki usmiech.gif ( i mimo tego, że właśnie zjadłam na późne drugie śniadanie ogromnego banana i 3 kostki czekolady z kawałkami oreo pechowiec.gif ale w okres to ja nie umiem się oprzeć czekoladzie !!! smutas.gif nawet mąż mi specjalnie kupuje wtedy kilka tabliczek !! ale przewaznie sam je znajda z synem oczko.gif Ok pomiary: biust: 89 (okres?) talia: 72/73 :( (okres? banan? hehe) brzuch: 83 :( (jak wyżej?) biodra: 95 udo:55 w sumei zero zmian ale czuję się bardziej jędrna i zwarta jak juz dzis pisałam za godzinę/półtora brzuch z Mel i moze coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka22452
Kama głowa do góry, wcale nie wypadłaś najgorzej, każda z nas wygląda inaczej. ;) A może właśnie Tobie uda się najwięcej schudnąć. :) Nic się niemartw! gościówa, widzę, że mamy wspólną słabość, ja też mam bzika na punkcie czekolady, najbardziej lubię tą z karmelem. :D Z Mell B na pewno spaliłaś to drugie śniadanie z nawiązką. ;) Drugą ture treningów zrobiłam wcześniej niż planowałam, jestem już po 10 minutach na nogi, 10 na pośladki, dodałam jeszcze wspominaną wczoraj Tiffany - wybrałam ćwiczenia na brzuch i boczki. ;) A jak tam Wasze ćwiczonka dziewczynki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
tzn brzuch zrobilam godiznę temu ale prawie zaraz potem był obiad :O ech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) dzieki dziewczyny, jutro dzien odpoczynku ale za to pojde na dluzszy spacer ze znajomymi, udanego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie pękajcie, najważniejsze że będziemy dalej melować, przy ćwiczeniach potrzebna jest systematyczność a to nam się dzięki topikowi udaję. Też myślę, że te które mają więcej cm szybciej i więcej mogą zgubić. Ja też lubię czekoladę, jak przy dniu kobiet jej sobie odmawiać. Przy dietach jest tak, że możesz trzymać dietę kilka dni pofolgować i efekt jojo murowany. Z ćwiczeniami jest inaczej, zrobisz kilka dni przerwy i wrócisz to nie zniweluje tego co udało się już wypracować. Ja już przy kardio tak nie sapię, jak na początku i coraz dłużej udaję mi się trwać przy Mel B na ćwiczeniach na brzuch, a początek nie był ciekawy. Nogi ciężko, ale robię w tempie Mel, a jeszcze niedawno wykopy (te na początku) odpuszczałam bo nie dawałam rady. Dziewczyny będzię dobrze :-) :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bASKA 877
hej! zobaczylam topik i postanowilam sie wyzalic! cwicze Mel B odkad pamietam :-) zwlaszcza ze podczas ciazy przytylam 35 kg (cukrzyca ciazowa, potem anemia i nadcisnienie, ciagla dieta) udalo mi sie zrzucic 15kg i waga stanela mimo systematycznych kilku miesiecznych cwiczen i nie uwierzycie co!!!! Znowu jestem w ciazy!!!! jestem Z A L A M A N A co wiecej to 3ci meisiac! zero obajwow miesiaczke mialam normalna i do tego cwiczylam Mel B brzuch posladki i cardio plus dodatkowo zumba, lekarz powiedzial z emoze to miec jakies konsekwencje dla ciazy :-/ badania w przyszlym tygodniu nie to ze moze cos sie stac z ciaza to znowu przytyje :/ :/ nie mam juz sil kobietki!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dzien odpoczynku dla miesni :-) ale od jutra zaczynam z nowa moca, dzis na czczo waga pokazala 62.7kg :-) niby mala roznica a tak cieszy! Udanej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baśka - niech Mel B będzie dla Ciebie przykładem, kobitka też w ciąży wyglądała jakby dużo nabrała nadprogramowych kg i co tym całym fitness-em pokazała, że można wrócić do smukłej sylwetki. Głowa do góry, teraz myśl dziecko - ciąża -zdrowie a potem skupisz się znowu na sobię. W życiu są ważniejsze rzeczy od sylwetki i wagi. Na wszystko na szczęście mamy wpływ :-P Kama - mnie też każdy gram w dół cieszy, ale bardziej to że ubrania lepiej leżą i brzuch tak nie wystaje. Ja cardio + abs rano zaliczyła. Teraz obiadek gotuję a potem juz tylko niedziela i wypad do rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×