Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Tutaj zawsze byli mili ludzie. Rzadko kiedy mozna taki mily temat spotkac na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już 2 miesiące nie piję a samopoczucie złe jak było tak jest. Samotność dobija, męczy , ubija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miesiace malo czasu. pisz z nami czesciej a bedzie ci lepiej, moze kogos poznasz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotność przyczynia sie do depresji. Musisz zawalczyć zeby nie byc samotnym. Duzo od czlowieka zalezy jak bedzie wygladalo jego zycie. Przeszlosc kopnij w d**e :) Kochamy cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję że nie mam siły walczyć, wypalony jestem. Nic nie czuję w środku, już nie umiem się uśmiechać. Czuję się fatalnie. Nie wierzę, że jakaś normalna mnie zechce :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zechce napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z powodu braku dziewczyny tak masz. Dluga samotność cie zabija. Czas to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kochani. U mnie w miarę stabilnie. Jestem w związku, zostałam ciocią. Jestem silniejsza, wierzę w siebie i cieszę się z każdej nawet maleńkiej rzeczy. Toksycznych ludzi staram się omijać. I gdy pomyślę jak ja rozpaczalam, jakie miałam myśli...to głupoty. Miłość nie zabija. Zrozumiałam to w końcu. I to, że każdy jest wyjątkowy i jest cudem :) Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy dowod na to ze milosc nie zabija :) witaj Miss, bardzo mnie ucieszyl twoj post :) niemiłość zabija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna siebie nienawidzic kocham jedna osobe wszystko co mam a osoba z ktora nie chcialabym miec doczynienia zmusila mnie do zblizenia czuje sie jak szmata nie chcialam i wbrew sobie cos zrobilam ze zmuszenia i strachu do konca zycia juz zostane z tym nie moge wybaczyc samej sobie nie przyznam sie partnerowi o tym co wydarzylo sie bo az trzese sie o mysl na tym wiem ze jestem zwyklym s****wem placze jak glupia nie moge przyznac sie i nie wiem czy bede umiala zyc z takim klamstwem boje sie strasznie mam ochote zniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam niska samoocene przez zaistniala sytuacje zaluje i nie powtorze ngidy wiecej boli mnie to nei wiecie jak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrozumiałam? Jesteś z kimś a osoba trzecia zmusiła Cię do zbliżenia? Ja w tym nie widzę Twojej winy. Mogłabyś zgłosić to na policję. To nie jest drobnostka, tylko przestępstwo. To ktoś znajomy Tobie i Twojemu partnerowi? Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;58 przejdzie ci , nie bierz tego teraz tak do siebie bo sie zniszczysz, z własnej woli zdradzilas to czemu sie martwisz :) świadome to bylo , nie ogladaj sie za siebie bo i tak czasu nie cofniesz. Olewaj tego kolesia i staraj sie go nie spotykac . Te mysli miną , sa gorsze rzeczy :) i nikomu nie mow o swej tajemnicy z bliskich osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsze bys partnerowi nie mowila . To nic nie da bo tylko pogorszysz . Ludzie sie zdradzaja . Predzej czy pozniej . Malo kto jest wierny a i moze twoj partner tez juz cie zdradził, takie zycie . Tez myslalam ze moj jest wierny i glowe bym sobie dala uciac , nikt by nie pomyslal ani ja ale zlapalam go gdy bzykal babe w aucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie tak do konca została zmuszona bo inaczej by napisala ze zgwalcona ale jesli bylas zgwalcona to odrazu na policje tak jak Miss napisala. Nie ma co czekac z tym a i wtedy tez partnerowi powiedz ze cie zgwałcił . No chyba ze to nie byl gwałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:58 kazdy popełnia bledy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie tutaj mama coreczki. U nas wszystko uklada sie spedzilysmy cudowny tydzien z partnerem bylysmy na wakacjach nic nie zmienilo sie w jego uczuciach a wrecz przeciwnie jeszcze wieksze zaangazowanie zainteresowanie nami. Jestem szczesliwa :) a co u Was dobrego i niedobrego? :) Zycze milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie bardzo i oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu temat zawisł przez to blokowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dalszym ciagu nie przeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba bedzie trzeba utworzyć nowy temat , ten sie zacina , bez sensu meczarnia . Jesli bedziecie chcieli to utworzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corcia zdrowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nie rusza się strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyślcie cos zeby ten temat sie nie zacinał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem za tym zebysmy utworzyli nowy temat zawiesza sie niewiadomo z jakiej przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za :) Tytul moze byc taki sam czyli milosc zabija 2 albo jak bedziecie chcieli :) a moze milosc nie zabija ;) moze byc podobny tytul zeby osoby rozpoznały :) Pozdrawiam moj ulubiony temat :) MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś powiedział, że szkoda że już nie ma studentki. Możliwe, że chodzi o mnie. Nie było mnie tu baaardzo długo, możliwe, że nawet rok. Powinnam już skończyć studia, ale trochę je olałam, może skończę w 2018. U mnie sporo się działo, najwięcej w lipcu.. spotkałam kogoś kto dał mi nadzieję, a potem to zniszczył. Nie mam tyle zapałek w pudełku ile osób, które mnie tak potraktowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Studentko kochana , studia nie uciekną , milo ze wpadłaś , wiele razy cie wspominano , kazdego pamiętamy, wiele razy myslalam co u ciebie :) MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich z tej strony mama coreczki. Zaczela sie jesien a wraz z nia przychodza choroby depresja i nas dopadlo paskudztwo . Czas leci biegiem czekam caly czas na sprawe sadowa tyczaca bylego goscia. Dopiero wtedy nabawie sie stresu ale wole nie myslec o tym jeszcze mam czas :) Z obecnym partnerem dalej tworzymy rodzine kontakt jest co jakis czas wraca. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×