Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Zobacze meczy mnie ta sytuaja musze byc cierpliwa i nabrac sile wewnetrzna. Zmienia troche co do mnie styl swojego pisania i to jest wlasnie to co zabija czyli oddalanie. Na pewno nie myle sie ze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zycie, tak wyglada zycie. Nawet jak poznasz jednego z najlepszych panow to i tak zdarza sie plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak on tam juz dlugo jest ze juz zdążył zaczac sie oddalać ? Wplyw kolegow z ktorymi mieszka. Jest tam caly czas z kolegami, w pracy po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tylko jedno lekarstwo , tzn sposob ;) - zlewka totalna , tylko to dziala. Jak cie olewa ty tez go olewaj . Narzucanie mu sie nic nie da a jak zaczniesz milczeć to on sobie przypomni ;) pomysl skuteczny od zawsze ;) niech tez mysli ze ty tez sie dobrze bawisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie to robie tez mu odpisuje po dlugim czasie zamiast od razu tak samo jak on. W pracy z nimi po pracy z nimi dokladnie. Wraca po 19 do domu zje wykapie i jak na ten czas kilka smsow i poszedl spac przysypia niewiadomo kiedy. I tez staram sie duzo milczec nie odzywac najzwyczajniej ale boje sie czy to nie bedzie mialo odwrotnego celu ze zamiast on zainteresowac sie zacznie robic to samo olewac mnie:) Dzis wspomnial ze te dni tak szybko mu leca ze nim sie obejrzymy bedziemy widziec sie. W niedziele wyjechal. Nie wiem czy przyzwyczajac sie do takiego zycia ze mniej rozmowy jest czy na cos innego nastawiac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ale nie moze byc tak, ze tylko ty bedziesz starała sie o kontakt częsty, on tez powinien. Odpisze ci po powrocie z wakacji. Wyjeżdżam na wczasy. Mam urlop. Analizuj kazdy dzien, oczywiscie staraj sie o kontakt i mam nadzieje ,ze on rowniez bedzie sie starał. Gdy ktos kocha stara sie o kontakt- zalezy mu, tobie zalezy ale czy jemu to czas pokaze :) uwazaj na siebie i milego słonecznego lata ci zycze. Pamietaj, ze najwazniejsza miloscia jest twoja córeczka, dawaj jej duzo milosci - tyle ile bys chciala od mezczyzny :) napisz tutaj czasem o córeczce :) U mnie pogody nie ma , ciagle zimno ponuro i deszcz. Upalu nie lubie, ale zeby ciagle deszcz to tez bez sensu. W takim razie musze wyjechac szukac slonca ;) niespodziewanie ale tak chyba najlepiej spontanicznie ;) Miss Nobody odezwij sie :) co u ciebie? I u innych ? O kazdym z was mysle i pozdrawiam. Mama S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor mojej kochanej drugiej mamie :) Zycze udanego urlopu i wypoczynku nalezy sie ile mozna robic trzeba odskoczyc od codziennosci dobrze zrobi wyjazd. Dzisiaj moge po calym dniu powiedziec ze moge go konczyc z usmiechem na twarzy. Caly dzien bylo wiecej rozmowy kleila sie uslyszalam duzo slow od niego, ktore poprawily mi humor. A zatem dopytywal o nas dwie pisal jak teskni za nami za wszystkim co razem robimy mowie ze wroci na stale posiedzi tam kilka miesiecy zebym miala lepij czy zebysmy razem mieli lepiej tak go zrozumialam pozniej wroci do polski tu znajdzie jakas prace i jesli kochamy sie to wytrwamy to oznajmil ze jest do nas przywiazany i przyzwyczajony cieszyl sie ze mamy kontakt na telefonie bo inaczej by nie wyrobil by sie wsciekl , bedziemy mial zrobiony tam pokoj bedzie mogl mnie tam zabrac pokazac bedzie chcial miec cos mojego i corki na polce mile naprawde jak to pisal. czulam dzis ze chce nas ze tak samo odczuwa nasz brak opisywal takze co robi jak dzien mu mija. Troche uspokoilam sie. Chce zeby dalej tak bylo, zebym nie zamartwiala sie. Coreczka dzis caly dzien nachodzila sie na tych swoich malutkich nozkach wieczorem mowie wezme ja do kapania zmeczona szybko usnie a tu malenstwo ozywilo sie i dalo mamie wariacji kocham ja jest calym dla mnie swiatem.Najlepsze co mnie spotkalo to to gdy zostalam obdarowana by zostac mama. Zycze milego wieczoru bede tutaj codziennie. Rowniez mam nadzieje, ze odezwa sie na temacie osoby, ktore byly z nami ms nobody student studentka dajcie znak zycia i czy wszystko wam sie poukladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Dalej utrzymuje sie moj dobry humor :) Dalej czuje sie wazna dla swojego mezczyzny oznajmia codziennie ze nas kocha i teskni zrobi dla nas wszystko jak bedzie wracal gdzies pojedziemy chce zebysmy mialy duzo przygod i byly szczescliwe mowi o nas ze jestesmy jego rodzina bo tak nas traktuje on wie ze jesli chce na stale zwiazek zalozyc sie to trzeba brac to pod uwage sam z siebie do mnie to pisal. Juz pomyslal co chce coreczce dac na roczek czasu ze teraz w przyszly weekend chce juz wreczyc od siebie. I tutaj mu zalezy bo gdyby nie interesowal sie by olal dziecko moje w pierwszej kolejnosci oczywicie ja nic nie oczekuje zeby dawal. codziennie podsylamy sobie zdjecia. Nie moge doczekacsie juz jego uscisku . Odzylam uwierz po tych jego slowach balam sie strasznie i dalej boje nie chce stracic bo to jest część mojego wszystkiego :) A przy okazji wczoraj mialam dziwna smieszna sytuacje wsiadalam do autobusu gdzie bylo duzo kobiet z wozkami i dziecmi a do tego jechal gosciu z careefoura koszem metalowym na kolach ze zlomem myslalam ze posikam sie ze smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przylacze sie ze swoim przezyciem otoz jestem po rozwodzie od 12 lat nie wspolzylam z bylym mezem ani ja ani on nie mial do obecnego czasu partneta mieszkamy razem w jednym domu w osobnych pokojach mamy dwojke duzych dzieci corka juz pelnoletnia a syn jeszcze nie. Mieszkajac razem nie utrzymujemy kontaktu nie rozmawiamy. Byl on cale zycie dla mnie niedobry pil ponizal wyzywal do tej pory zdarza slyszec mi sie slowa ze mamy w********ac. Niestety nie stac mnie na wynajecie mieszkania i tak mecze sie cale zycie tutaj. Ale problem tkwi w tym ze poznal on babe ktora pracuje w pobliskim sklepie ma ona jakiegos tam partnera. On zamiast swoim dzieciom cos kupic czy po prostu dac od siebie utrzymuje ta wlasnie ladacznice buntuje go ona przeciwko nam i w domu pokazuje swoje niezadowolenia wyzywa nie ma za grosz szacunku a ja traktuje jak jakas pania. niech sie spotykaja mnie to nie obchodzi. najbardziej w*****a mnie to ze ona do kolezanki ktora z nia pracuje opowiada bzdury ze ma takciezko tak duzo placi za mieszkanie ze chcialaby tutaj mieszkac z nim nawet ma takie walniecie na glowe ze kolezance proponowala zeby urodzila dla niej dziecko ze je wychowa co za wyrodne babsko do tego nie powiem jest juz stara ma kolo 40 stki jak mozna tak zachowywac sie jak ide do sklepu nawet nie spojrzy mi prosto w oczy mam ochote ja rozszarpac. bylemu facetowi w glowie sex jest niewiadomo co jej mogl obiecac a ona go ustawia po swojemu a pozniej odbija sie to na nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierw kims sie zauraczamy pozniej jest milosc milosc ktora przechodzi w przyzwyczajenie a z przyzwyczajania milosc znika bo nudzimy sie soba i rozpad poczatkuje -milosc to bledne kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pierw sie zauraczamy" :) piekna polszczyzna :) ;) No moze tak : -zauroczenie -namietnosc - seks -przywiązanie -wiele przezyc dobrych i zlych -milosc :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos mlody tak wlasnie uwaza ze wszystko sie rozpada i nic nie ma. Osoba starsza inaczej to juz widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:50 zostan tutaj z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:50 szczerze tobie wspolczuje, az brakuje slow. Ta obca truje ci zycie i pakuje sie buciorami do waszego domu. Ciezko doradzic co zrobic w takiej sytuacji bo ani nie masz gdzie pojsc a tego jeszcze on cie wygania i przyprowadza obce suki, to podlosc. Napewno wyjscie jakies by bylo ale radzic w tej sytuacji jrst trudno jesli jest wspólny dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:46 Ciesze sie ze masz dobre mile chwile teraz :) wyszlo slonko dla ciebie wreszcie i oby zostalo na zawsze . On tak sie zachowal jak chciałysmy zeby sie zachowal. Mysli o was na przyszlosc :) to dobry znak, o to mi wlasnie chodzilo. MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie moge miec usmiech i i spokojnie funkcjonowac :) on bedac tam mysli o naszej trojce chce zabrac nas na wakacje na kilka dni jak wroci i zapewnia ze jakbym go zostawila prsez wyjazd nie odpuscilby bo za bardzo nas pokochal jak nikogo jeszcze :) chce zeby byl jednym. Caly czas bede pisac co u nas. Dzis sama z rodzina i coreczka bylam na wycieczce pozwiedzalysmy. A jak wczasy wypoczelas troszeczke mamo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie mieszkanie ma tutaj duze znaczenie nie mam do kogo pojsc rodzice mieszkaja z bratem ktory ma trojke dzieci nawet jesli by go tam nie bylo bym nie chciala tam mieszkac. nawet suczysko z nim buntuje mi syna wczoraj zabral go i ja na wycieczke byli na pizzy na przejazdzce ja dzwoniac do dziecka pytam gdzie jest bo martwie sie a syn do mnie ze mam nie interesowac sie a w tle byl jego glos ze tak ma mi powirdziec szlag trafia czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś nie byłem w stanie wyobrazić sobie dwóch miesięcy bez alkoholu, teraz stało się to rzeczywistością .Jednak jednocześnie coś we mnie umarło. Uśmiechałem się kiedyś, teraz już nie potrafię , nawet na siłę, czuję wewnętrzną blokadę przed usmiechaniem , a jak próbuję się uśmiechnąć to nie wychodzi i mam kwaśna minę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego duzo ludzi jest nieszczęśliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo cierpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie czy to Ty wrociles do nas? zmienilo sie cos w Twoim zyciu spotkales kogo niedobrego ze brak pozytywnych zmian u Ciebie? pozdrawiam Cie serdecznie i rozmawiaj z nami bedzie Ci lzej jak wyrzucisz wszystko z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strona stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o studencie mysle codziennie i o kazdym z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie przechodzisz detoks i stad takie samopoczucie :) to minie jak calkiem sie odtrujesz :) Wielu studentów pije a pozniej z dnia na dzien całkowicie odcinają sie od alkoholu. Bedzie dobrze, badz z nami , bedziemy tutaj do konca swiata i jeszcze dalej :) szkoda ze studentki nie ma. Tez za nia tesknie. MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedziesz mial zle chwile to wywal to tutaj :) ulzy ci :) napisz wszystko co cie trapi i kazdy tutaj. To taka wspólna psychoterapia. Mowia ze na kafe sa osoby ktore maka problemy. A kto ich nie ma, ci poza Caffe tez je maja. Milo mi sie zrobilo jak przeczytalam post ze student juz nie tknie alkoholu. Jestescie jak rodzina dla mnie :) Ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno z córeczką :) wszystko ok ? Miss? Ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mile slowa naprawde :) ja tez traktuje tutaj wszystkich jak bliskich jako rodzine. Jestescie nawet blizsi niz moja rodzina bo do nich nie moge zwierzyc sie az tak bardzo. U mnie wszystko dobrze dziekuje 3 tygodnie zlecialy niewiadomo kiedy i na weekend zjezdza na kilka dni ukochany. Utrzymujemy kontakt pracuje calymi dniami odzywa sie w miare mozliwosci. Ciagle pyta interesuje sie co z nami. Chcial nas zabrac na wakacje, ale nie znalezlismy wolnych miejsc i spedzimy na miejscu wazne , zewspolnie w nasza trojke :) Caly czas obserwuje jak toczy sie sytuacja. Zycze milego wieczorku wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×