Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Studencie co u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam humoru :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nie ma humoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stifler
Jackie 2016 CAŁY FILM Ogladaj 0NLINE na >http://24filmyonline.pl?u=Jackie_2016 Relacja wydarzeń z życia Jackie bezpośrednio po zamachu i zabójstwie jej męża, prezydenta Johna F. Kennedy'ego w 1963 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stifler
Jackie 2016 CAŁY FILM Ogladaj 0NLINE na >http://24filmyonline.pl?u=Jackie_2016 Relacja wydarzeń z życia Jackie bezpośrednio po zamachu i zabójstwie jej męża, prezydenta Johna F. Kennedy'ego w 1963 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narobiło się... Jak byłam sama to sama. A teraz jest dwoch facetow. Różni jak ogień i woda. Czekają mnie ważne decyzje...Zawsze mnie to przerażało. Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss czyli dwoch nowych panow sie pojawiło tak? Ten ostatnio poszedl w odstawke tak? No to teraz jesli to nowi panowie to tez teraz trudne zadanie i mysl teraz ktory bedzie właściwy ;) trudna sprawa. Musialabys dwoch naraz sprawdzać. Pisz o nich , o kazdym z osobna to moze pomożemy wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw Pan X: poznalismy się przez moją grę, spontanicznie stwierdził że przyjedzie, bo chce mnie poznać. Tak, to ten co mieszka sporo zagranicą. Początkowo miałam wątpliwości, bo pojawił się Pan Y, ale zgodziłam się aby przyjechał. Zatrzymał się w hotelu. Moim/naszym zalozeniem było trzymanie dystansu i podchodzenie do sprawy na luzie. Spedzilismy sporo czasu razem na rozmowy. Jest młodszy, wie czego chce w życiu (przynajmniej takie wrażenie sprawia), zaradny, ma sporo umiejętności technicznych. W życiu bazuje na słowach biblii, sporo glowkuje na tematy filozofii życia, istnienia. Interesuje się medycyną alternatywna. Hmm jak był młodszy miał burzliwy okres. No i lubi sobie coś tam zajarać. Dystansu nie utrzymalismy, pojawiła się jakaś więź/chemia, ciężko było nam się rozstać. Chce abym przyjechała tam do niego żyć i pracować. Mam niezbyt dużo czasu na decyzję. Pytajcie jak chcecie więcej informacji. Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o drugim panu nic nie napisalas :) Tylko o panu X napisalas :) Opisz drugiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś widzę się z Panem Y, to będę mieć świeży umysł aby go opisać :) Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze ten pan Y bedzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W panu Y nadzieja Miss :) Cos mi od poczatku ten X nie pasuje. Kiedys pisalas ze to dziwny czlowiek. Czuje ze ten Y cos wniesie wreszcie milego w twoje zycie :) oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie już się nie da uratować-Student.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak piszesz Studencie? Co sie stalo? Co z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie chcę żyć dłużej.Jestem totalnie wypalony,a w życiu rozczarowanie za rozczarowaniem idzie. Już straciłem resztki nadziei ,że cokolwiek się ułoży. Gdybym miał odwagę,to już zrobiłbym z sobą porządek . Niedługo będę miał 22 lata...I brak nadziei na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomodle sie za Ciebie dzisiaj :) A i tak jestes dzielny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, wszystkiego dobrego dla was w dzisiejszym dniu :) pamiec symboliczna :) Nie uwierzycie, ale sama w to nie wierze. Rowniez jak miss prowadze gre. Bo utrzymuje kontakt i z ojcem dziecka spotykamy sie obserwuje go czy cos sie zmienil dal mi wczoraj nawet roze z pamieci. Z drugim ktorego poznalam rowniez sie spotykam co weekend bo tak pasuje nam. Doszlo do czegos co nie powinno sie wydarzyc pocalunku... Oczywiscie bez zadnych zoobowiazan, ja sie jemu podobam. Ale tak jak pisalam on ma swoje towarzystwo, ktorzy lubia go wyciagac do picia, do pubow na balety. Ja za tym nie jestem. Mowil ze jak ulozy sobie zycie to od czasu jedynie za tym bo juz czas jego minal, ze wyszalal sie z tego. No nie wiem.. Ojciec dziecka nie lubial imprez jak i ja. Jedynie jakies imprezy domowe. Nie umiem podjac zadnego wyboru. Boje sie ostatecznej decyzji bo brne w tym. I nie wiem chce obserwowac ich obu, bo nie chce zmarnowac szansy. Ale przy okazji nikogo nie zranic. Chce isc do przodu ulozyc zycie. Ciezki wybor naprawde :( czuje sie jakbym leciala na dwa fronty.Podobam sie obu, ten ktorego poznalam jest mna zainteresowany nawet bardzo. Zaakceptowal wiesc ze mam dziecko nie przeszkadza mu. Boje sie. Na dluzsza mete to nie wyjdzie, zebym pchala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i z tym i z tym mi jest dobrze na takim poziomie, ale to nie przetrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym drugim bardziej rozgadana tez jestem, z ojcem nie masz az tak za bardzo o czym mowic, choc jak sie spotkamy nie jest najgorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O panu x mało co pisałam. Badam go trochę. Pan Y hmm, mieszka stosunkowo niedaleko to plus, szybko się angażuje w relację. Jest ciepły, sympatyczny, wstydliwy ale nie aż tak strasznie. Niepokoi mnie jego zazdrość i hmm jak się nie widzimy to jakieś niedomowienia się tworzą. Dziś było miło, ale nie czuję przyciagania Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lutego kończę 22 ...Tak bardzo chciałbym już odejść z tego świata,ale się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie wszyscy odejdziemy. Prędzej czy później. Ktos powiedział mi ostatnio że życie na ziemi nie ma być szczęśliwe, tylko to co będzie później. Kurcze...wiem kto to powiedział. Żyj do przodu i walcz. Miss nobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki piekny wiek , nie odchodz , zostan z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blokują strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halooouuuu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal stoi strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest nieszczesliwe, po co zwiazki po coto cale przedstawienie. A ci ktorzy sie kochaja jak mysliscie po drugiej stronie sa razem? spotykaja sie ze swoimi bylymi milosciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×