Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Miss nasza miss , to bardzo powazne co piszesz i trzeba cos z tym zrobic. Wiele osob cierpi ale mysli o smierci nie maja a u ciebue sa zawsze. Musialabys poprosic o pomoc i wystarczy u rodzinnego poprosic o leki przeciwdepresyjne, bardxo pomagaja i odrazu poczujesz sie lepiej, klopoty beda ci obojetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie to ta tez gada o swoim bylym? Jakas epidemia. Takie osoby chyba nie sa warte zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, oglądałam sprawę dla reportera. Świat dąży do dna, w końcu pozbędzie się swojego wrzoda, jakim są ludzie. Zepsute podistoty pewne o swojej wyższości. Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki dodatkowa pokusa aby zażyć całą paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale swiat jest dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.30- to juz nie mam pomyslow, co napisze to jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko jest totalnie bez sensu :)-Student :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem psychopatką czy idiotką że nikt mnie nie chce pokochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to pierwsze, może to drugie.. ale to oznacza to samo: jestem szurnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wszyscy na tym świecie :D. Nie ma ludzi w 100% normalnych,każdy z Nas ma w pewnym sensie nasrane w głowie,a psychopatki są inteligentne ,tak więc się nie przejmuj :)-Student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Student ma racje, kazdy ma cos w sobie co nie jest fajne a psychopatki rzeczywiscie sa inteligentne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pójdę po leki, zjem wszystko i będę liczyła że zdechne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy kochani jestescie co zyczyci mi dobrze, zebym byla szczesliwa. Dziekuje, ze was mam. Jestescie moim oparciem, bo na co dzien nie mam osob tak mi bliskich, abym sie wyzalila. Co do chlopaka wygarnelam mu to, ze nie interesuje mnie jego byla to co robili i nie chce zeby o niej wspominal bo mnie za przeproszeniem chuj strzela. I dodalam ze nie wiem czy on cos czuje do niej czy teskni, bo nie chce byc dla niego przelotna chwila tylko osoba ktora bedzie kochal ze wzgledu na wszystko i zawsze. Bo liczy sie to co jest teraz a nie co bylo.Ja mu o swoich bylych partnerach nie opowiadam, bo byloby mi wstyd. On poszturchal ramionami i powiedzial ze nie bedzie czy mu wybacze. I dalam mu ostatnia szanse, ale jak pojawi sie znowu podobna sytuacja nie chce go na oczy widziec i znać. Wtedy dla mnie nie bedzie istnial. Dzisiaj z nim sie widzialam ale rozmowa kleila sie nam jako tako. Moze przez zamieszanie cale. Oby bylo tylko lepiej :) Jak sie trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihi z***biscie, super mu pocisnelas. Dzielna dziewczyna i zawsze tak rob. Najgorzej pokazac facetowi ze jest sie delikatna i potulna to bedzie to wykorzystywal. Dziewczyna musi tupnac noga i napewno lepiej sie poczulas mowiac mu o tym. Super, badz dzielna zawsze i glowka do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabralam pewnosci siebie przez to :) niech wie ze byle z kim na parkiecie nie tanczy haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe:).Mój żywot to ciekawa i zabawna dla kogoś obserwującego to z boku tragifarsa :D.Mnie to już nawet przestaje martwić,a zaczyna śmieszyć,jak patrzę na to z boku :).-Student.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowa sie nie kleila bo skoro on tylko opowiadal o swojej bylej to widocznie na inne tematy nie potrafi gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, nabralas pewnosci siebie i na tym polega sukces wlasny w zyciu:) walczyc o swoje i nie dawac soba pomiatac a jak gosciowi cos sie nie podoba ti niech wymiata do bylej. :):) skoro mial u niej jak za piecem to niech wraca i d**y nie truje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie :) nie wiem kompletnie o czym z nim rozmawiac, chcialabym zeby sytuacja sie polepszyla, bo jest wazny dla mnie ale strasznie denerwujacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:). Tutaj dziewczyny dobrze Ci doradzają,zgadzam się z nimi-Student.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy moment kiedy uświadamisz sobie, że jej już nie kochasz. Wszystko staje się takie lekkie i przyjemnie znośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ukojenie po cierpieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz sobie zadac pytanie i odpowiedziec na nie dlaczego on jest wazny dla ciebie, jakie ma zalety i czy warto angazowac sie . Jemu moze wydawac sie do konca zycia ze kocha inna, tak jak dziewczyny tutaj tez sa ktore kochaja od zawsze jednego ale nie sa z nim, pojawiaja sie inni a one mysla tylko o dawnej milosci. Ja nie chcialabym byc z kim kto by kochal inna. Gdy zauwazysz niepokajace zachowanie u niego, np bedzie nieobecny duchem, zamyslony to zapytaj wprost czy mysli o innej i czy chwile ktore spedza z toba sa wazne dla niego i czy istnieje dla niego ktos wazniejszy niz ty:) nie boj sie pytac, para musi duzo rozmawiac, rozmowy lecza zwiazek , umacniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytac spokojnie milym cieplym przyjaznym tonem, to wtedy ta osoba szczerze odpowie i chetnie i zaufa ci, wyjawi wtedy najbardziej bolesna prawde. A gdy pytamy tonem pretensjonalnym krzykliwym to z taka osoba nie nawiazesz komunikacji i nue odpowie ci na pytania tak jakbys chciala, odpowie wynijajaco dyplomatycznie i bedzie miotac sie i klamac i sie zablokuje i nic sie nue dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta to widac gdy zalezy komus na nas i wtedy zadne pytania sie nie nasuwaja. Nasuwaja sie wtedy gdy mamy watpliwosci ze ktos tylko bawi sie nasza osoba , wykorzystuje nas by pozbyc sie bolu po kims. Ktos kto nas kocha pokazuje nam to w najmniejszym drobiazgach, chce non stop byc z nami kazda chwile, pokazuje kazdym gestem i chce poznac cie z rodzina znajomymi, planuje rozne rzeczy- wlasnie to planowanie daje nam dowod na to ze im zalezy. Plany na przyszlosc mezczyzny wobec ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie dla nikogo tutaj twoj zywot nie jest zabawny, masz problemy jak kazdy czlowiek:) my mamy inne ty inne. Wazne ze idziesz do przodu, studiujesz fajny kierunek ktory z pewnoscia lubisz i gdy skonczysz bedziesz specjalista i pozbedziesz sie studenckich wyniszczajacych cie nawykow( niejeden to przezyl- znam takich). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo tutaj jest, jak jest..." - Paweł Kukiz pamietacie nutke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie spedzam z nim po kilka godzin dziennie, znam prawie cala jego rodzine, od mojej strony tez poznal kilka osob. wczoraj jak z nim rozmawialam to powiedzial ze gdyby mu nie zalezalo to by mnie z nimi nie zapoznawal. jeszcze taka dziewczyna co jest w nim zakochana, udaje do mnie dobra kolezanke, wymysla rozne ploty tylko abysmy sie poklocili i zerwali. wczoraj zdenerwowany byl pisal ze nie chce mnie stracic bo nie wyrobi. ale jak sie zamysli to zapytam po grzecznosci czy mysli o innej czy jest jakas wazniejsza ode mnie :) bo bede z nim jechala autem to bede mogla wykorzystac moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslicie zebym tak zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×