Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Wczoraj pisalam o 22:59 i dzis nie mam sil :( nie wiem czy bede potrafila dalej z nim byc, w kazdym dniu ciagle wspomniec musi chociaz raz musi o swej bylej... czego to oni nie robili, jaka to ona byla dobra... nie sa razem od póltora roku ale on za nia musi chyba tesknic. A ja czuje się jak szmata ktora chce zapchac dziure w sercu albo jak zabawka ktora rzuci w kąt. nie wiem co myslec :( czy mu wygarnac wszystko. Bezradna jestem. Zle sie z tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dół, dół, dół. Niedlugo mam urodziny i pewnie je przeplacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam dola i plakalam. nic mi w zyciu nie wychodzi, szczescie omija szerokim łukiem... wszystko jest do d**y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczescie...mi nie trzeba wiele. Ale i na to nie zasluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytam wszystko cały czas, ale u mnie nic nowego ..oprócz tego że ludzie są szczęśliwi na moich oczach... a ja? ja udaję, że jest mi dobrze samej i że nie chce tego zmieniać... ale potrzebuję obrońcy, potrzbuję kogos z kim mogę iść na marsz... komuś ugotować obiad,albo z kims obejrzeć film i porozmawiać ... posłuchać razem muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde co za c*****e zycie. Ciagle macie pod gore. Ten d**ek wspomina swoja babe, to po cholere z nia zerwal skoro teraz napieprza ci o niej. Co za popieprzony swiat p*****lnietych ludzi. To ty masz byc wazna dla swojego faceta. Chuj z nim, niech spada do tej swojej pieprzonej starej milosci. Szkoda mi ciebie, ale jestem w****iona, zaraz mnie trafi. Czemu fajne mile dziewczyny trafiaja na popapranych gosci. Gdyby mial choc troche rozumu w glowie i szacunku do cuebie to by nie p******il kazdego pieprzonego dnia o tej pieprzonej milosci. Chuj mnie zaraz trafi, swiat czubkow, ten gornik trz mnie w*****a. Sory dziewczyny ale szlag mnue trafil. Sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba to k***a odreagowac. Student tez ma pod gore ciagle. Kiedys spotykalam sie z kims kto gadal o starej milosci, dalam sobie spokoj z nim. Nawet mi zdjecia jej pokazywal- idiota. Nie zaluje ze go odepchnelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:39- z calego serca zycze Ci pieknej milosc*****eknej namietnosci i zebys byla wazna dla niego, najwazniejsza :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycze wam wszystkim by powalone osoby nie mialy do was dostepu, by szczescie do was zawitalo. Zawsze jak was ktos ponizy obrazi uciekajcie gdzie pieprz rosnie. Zawsze o was mysle wszystkich i mi szkoda was. Piszecie jako goscie i nie odrozniam kto jest kto i czyj kazdy post. Czas by i do was usmiechnelo sie sloneczko:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jakim mozna byc pustym zeby nie rozumiec ze dziewcxynie moze byc przykro gdy wspomina sie o bylej. Nie moge tego przetrawic. Nie zasne. Mam ochote strzelic w morde komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu, że siee źle zachowuje, że Ci przykro. Jeśli jest świadom tego, to jest nikt, zero, bo krzywdzi wiedząc. Tak jakbyś codziennie kopala go po kroczu i udawała ciągle zdziwiona, że go boli... Będę się pod postami podpisywać Misnb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze spać nie mogę i mam koszmary do kolekcji...super... Missnb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo i nie moge spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:04- jasne, swieta prawda. Posluchaj tej wypiwiedzi przyjaciolki z milosc zabija, niech k***s wie, ze to cie rani takie zachowanie, a jak nadal nie zrozumie to znaczy ze wychowal sie w dzungli sam, kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc nie zabija, to k***a facet zabija i do tego pusty jak puszka po konserwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochote puscic taka wiazanke ze jeszcze nikt nigdy na kafe tak nie pojechal jak ja mam ochote. Ale nie chce dodawac nastepnych brzydkich slow do kolekcji byscie to czytaly. To on powinien to przeczytac to moze szare tepe komory mozgu by mu oswiecilo. Co za tepa masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mi nie przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facec****eszcza sie ze soba. Chca by ich glaskac wspierac. Wspominaja byla kobiete po to by ci przekazac w ten sposob informacje ze zyczy sobie zebys go piescila i wspierala jak ta byla kobieta. Oni nie umia inaczej rozmawiac, sa gruboskorni. Chwytaja sie takich sposobow ktore nas rania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tym kopaniem po kroczu to zapamietam sobie ten tekst. Moze mi sie kiedys przyda:) idealne porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam drogie panie ,że przeklnę,ale ja mam już chyba kompletnie wyj****e w to co się stanie dalej.Dzisiaj u mnie padał śnieg .Na warmińskiej ziemi pada mokry śnieg,spacerowałem bardzo długo i doszedłem do wniosku,że wszystko mi jedno,będzie ktoś czy nie,mam to chyba w d***e-Student.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero zauważyłem,że wspomniałem 2 razy o opadach śniegu,ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie śniegu nie ma, ale też jest do d**y:) Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak dzisiejszy dzien wam minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo sa nowe posty- fajnie jak ktos cos napisze, u mnie zimno sniegu nie ma, zapalilam 7 swieczek plus jedna duza gruba, pieknie to wyglada i odstresowuje, kocham ogniki, uspokajaja i wyciszaja. Jak chlopak ? Nadal gada o inne? Najlepszy sposob na faceta to troche go olac jakis czas, bo inaczej to czuje sie zbyt pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez byloby mi przykro gdyby moj chlopak ciagle gadal o innej. Musisz sprawic by to o tobie zaczal myslec i dlatego trzeba jego zadziory podpilowac. Jesli sie nie uda to nie ma co meczyc sie z gosciem ktory nie wie czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym by tu opowiadać :D.-Student...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kobiety,które lubią opowiadać swoim obecnym partnerom o swoich byłych :D :D :D-Student.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się znów bezsennej nocy. Znów wróciły złe myśli o śmierci Miss nb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×