Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ja, Wasza missnobody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo mis. Napisz co u Ciebie miss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedlugo bedxie rok jak tu siedzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie:) jak sie czujesz? Czemu nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss jak dzidzia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss nie ma dzidzi. Dzidzie miala Avii w brzuchu i nie odzywa sie. Mielismy pomoc jej wychowac maluszka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry wieczor :) w koncu odnalazlam swe szczescie( mam taka nadzieje) poznalam wspanialego chlopaka. Dosc szybko zostalismy para. Wszystko zadzialo sie spontanicznie. Moze przez to, ze sie dogadujemy. Dzis mija pol miesiaca. Ma wady lecz mimo wszystko jest dobry. Potrafi pokazac swe humory jak ma gorszy dzien i tą straszna jego upartosc :) Ciagle stawia na swoim. Czuje sie przy nim bezpieczna. Nie wiem czy to jest ta milosc na wiecznosc. Czy nie chcialabym czegos jeszcze innego sprobowac. Uswiadamia mnie on ze nie zostawi,chce byc ze mna do konca. Mowi, ze kocha. Zstanawiam sie ze moze warto zaufac jego uczuciom i dac szanse :) Poki co staram sie niczego nie zepsuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;59:) kazdy ma wady kochanie i jesli obiecuje ze nie porzuci to nie porzuci, to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam faceta ktory non stop mnie porzucal, prosilam wiele razy i to bylo tylko takie ciaganie, wykorzystywal tylko i psychicznie meczyl i ponizal ,pragne by ktos mnie tak pokochal i poprosil o reke, niczego nie wypominal, nie obrazal:) dziewczyny gdy ktos poniza notorycznie wyzywa to nie warto wciaz wybaczac? napiszcie bo jestem zmeczona i nie wiem czy dobrze zrobilam bo tym razem ja go zostawilam, uzywal takich zlow jak w*********j, j******a p*****lnieta..... :( ja wobec niego nigdy nie uzywalam takich slow, u mnie w domu tak sie nie mowilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam komu sie wygadac, tylko wam, nie chce znajomym truc o moich problemach, nie umiem na zywo proic o pomoc i wsparcie, zawsze odmawialam pomocy bo bylam zawsze skromna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laurent Wery- hear my sound :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze zrobilas, nic wart nie jest skoro posuwa sie do wulgaryzmow uzywanych przeciwko Tobie, niewiadomo do czego zdolny jeszcze moze byc, jesli bedzie obiecal ze sie zmienil nigdy mu nie wierz jesli nie chcesz przechodzic przez to samo. zwykly wandal, gowno znaczacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donatan-Cleo "SZTORM" poraz pierwszy wydali ladna piosenke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czadoman- pokochaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama studentki ze szczecina, studentka, student, miss, avi, dziewczyna reszta co u was sie zadzialo nowego? :) kilka miesiecy temu bylismy jak rodzina a teraz pouciekaliscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;46- dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa sa tylko sie ukrywaja pod gosciem , oprocz avii wszyscy wchodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) :) :) :) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
student ostanio zle sie czul, porzucil dziwna kobiete i sie upil, bardzo sie upil :) i nie wiadomo co z nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele tematow szybko umarlo a nasz sie ciagnie:) ledwo bo ledwo ale jest:) dxiekuje za piosenki:) oby bylo wiecej, one ratuja dusze te wasze piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja być może mam pracę. W kiosku, mało kasy ale dobre i to. Górnik chce wrócić, ciągle twierdzi że przyjedzie. Ktoś mnie pokochał, bardzo się przywiązał, a ja...on wie jak jest a mimo to ciągle żyje nadzieją :/ staram się nie być smutna, nie myśleć o umieraniu, ale ciężko. .. Missnobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucieklam od Was, aby nikogo nie dolowac. Sama z tym się zmagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto uciekl? To twoj drugi wpis miss? Tu jestesmy by zwymiotowac smutki i po to by ktos cos milego napisal nam gdy zle sie czujemy. Nie odchodzcie, zwierzajcie sie z najgorszych mysli i wydarzen i cierpien. Po to jestesmy by wysluchac. Raz jednej pomozemy raz drugiej i ktos mi cos milego napisze. A jak chlopak od zaczepek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss kazda praca to teraz cud. To mile uczucie powiedziec sobie:"mam prace, pracuje". Do kiosku ciagle ktos przychodxi, kontakt z ludzmi, szybko czas leci. Moja znajoma odkupila kiosk od kogos i jest zadowolona, prowadzi go sobie sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyję jeszcze-Student.A co do tej kobiety,to już sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z ta kobieta studencie? Jestes z nia znow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam nawet nie wiem-Student.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×