Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Nie okazal sie dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, co myślę? Ze nigdy nie wyjdę za mąż... że nigdy nie wyjdę za mąż z miłości ;( jak już mi się uda to z rozsądku, bo będe za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahahhaahah, za stara z rozsadku, i jak sie jest starym mozna wyjsc za maz z milosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko mlodzi sie zakoc***a. Przez cale zycie mozna sie zakochac. Milosc nie nalezy tylko dla mlodych. Starsi lepiej kochaja i prawdziwiej. Mlodzi w wiekszosci milosc myla z namietnoscia. Dojrzaly czlowiek inaczej odczuwa i inna daje milosc niz mlody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że we mnie nigdy nikt się nie zakochał... TO JEST STRASZNE :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochal sie napewno, moze nawet o tym nie wiesz, moze go nie zauwazylas a on byl tak niesmialy i bal sie odejsc. Jeszcze moze dowiesz sie kiedys ze ktos cie kochal a ty nie wiedzialas o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle napisalam. Bal sie podejsc a nie odejsc. Kazdy trafi na swojego Sloneczko. Ja trafilam bardzo pozno:) nie zaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaluje kazdego uczucia ktore mialam w przeszlosci bo teraz co mam to jest najpiekniejsze, zaluje ze byli jacys wczesniej bo to bylo byle jakie nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale takie jest zycie, nie ma czlowieka ktorego nie spotkalaby jakas przykrosc zawod, to normalne, te wasze kolezanki ktore maja chlopakow czy facetow nie jest powiedziane ze beda na zawsze ze soba i czy beda zawsze szczesliwi, zycie jest bardzo ciezkie, nieraz trzeba przejsc przez pieklo by wreszcie poznac szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze znow przesuwalam palcem i dotknelam Zglos i napewno skasuje czyjas wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie wysylam sygnalow jak jakis kochal.. moze akurat ja tez bylam w nim zakochana... dluga posucha trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*wysyłał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem milosc nas omija z pewnych powodow, gdy jego nie zauwazymy lub gdy on jest niesmialy lub znienimy miejsce zanieszkania. Nie omija milosc, zle napisalam, mialo byc ze mijamy sie z miloscia nieswiadomie czasem, jest gdzies blisko lecz albo nie zauwazymy albo patrzymy nie tam gdzie trzeba. Ja dowiedzialam sie ze ktos mnie kochal i po latach sam powiedzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze kiedy szukało się daleko jakiegoś wyobrażenia o miłości. A potem okazuje się, że miało się kogoś takiego obok. Tylko przez swoje nierealne wyobrażenia jest za późno. W tedy chcemy już normalnie, nie oczekiwać tak wiele, bardziej dać. Tylko zawsze jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wlasnie wtedy tracimy kogos kto byl blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak patrzeć ? jak dostrzec? po czym poznać tą osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy patrzy na ciebie, gdy cie obserwuje, gdy chetnie z toba rozmawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak zauważyć czy ktoś nas obserwuje? nie wiem, chyba sami nie możemy tego zauważyć.. tylko inne osoby że ktoś się inaczej na nas patrzy. Moze wlasnie byc tak ze nas wcale nie bedzie obserwowal, tylko chodzil ze spuszczoną głową i nie będzie z nami rozmawiał bo JEST NIEŚMIAŁY I SIĘ BOI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy się doczekam, że porozmawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze spuszczona glowa i smutna mina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajaaj.. ja jestem tak ślepa że nie zauważyłabym nigdy że ktoś może być we mnie zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napewno przeszla ci kolo nosa cala armia juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( to nie brzmiało jak pocieszenie....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czuł ktoś widocznie potrzeby pocieszenia... Znajomy stwierdził, że ja mam lepiej niż on, bo mimi że cierpię, to doswiadczylam związku. On tego nie miał i mi zazdrości doświadczenia. Aż tak ludzie chcą tego bólu po rozstaniu, stracie, zawodzie na ukochanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bo wstyd sie przyznac ze nigdy nie bylo sie w związku.. a jak potem w poznym wieku (ok 30) sie bedzie.. to czasem sie wydaje, ze sie cos robi zle.. albo ze to nasza wina , ze nie wychodzi bo nie mamy doswiadczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pocieszenie tylko dlatego tak pisze zebys nareszcie zaczela patrzec ludziom w oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×