Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Celem naszego zycia jest cierpienie i jesli ktos wiecznie jest cierpiacy to wlasnie prawidlowo odbywa sluzbe na ziemi. Hahaha ale nasunela mi sie p*****lnieta mysl. Ale czasem naprawde tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wlasnie byc tak ze nas wcale nie bedzie obserwowal, tylko chodzil ze spuszczoną głową i nie będzie z nami rozmawiał bo JEST NIEŚMIAŁY I SIĘ BOI x x tylko przy silnym zakochaniu człowiek ma potrzebe tego gapienia sie na te osobe, bo czuje w mózgu przyjemnosc widzac ja podobna do narkotyku, do patrzenia nie trzeba miec smiałosci, przynajmniej tak sadze. Nieraz juz zauwazyłam, ze niektóre osoby sie patrzyły tzn faceci, i miałam wrazenie ze im sie co najmniej podobam. Jeden gosc w sklepie nawet zupełnie nieznajomy jak przychodziłam, to moze nie tyle ze sie typowo gapił, ale tak zerkał, i sie zaczynał niesamowicie dziwnie zachowywac, byl podekscytowany i oniesmielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie napisałam że to ja chodze ze spuszczoną głową! To było tylko rozważanie ze faceci tak chodzą, dlatego ja nie widze ze mnie obserwują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja napisalam ze faceci chodza ze spuszczona glowa i smutna minka, o facetow mi chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie napisałam że to ja chodze ze spuszczoną głową! To było tylko rozważanie ze faceci tak chodzą, dlatego ja nie widze ze mnie obserwują x x zrozumiałam co pisałas, tylko nie da sie kogos obserwiwac ze spuszczona głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widze to wogole sie nie zrozumialyscie, lepiej juz nie rozwazac tej spuszczonej glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh.. wiem o tym, ze sie nie da.. wlasnie o to chodzilo , ze ktos jest zakochany a chodzi ze spusczoną głową to sie nie zauwazy czy obserwuje ..... a ktos napisal zeby podniesc glowe i zacząć patrzeć ludziom w oczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to pisalo kilka osob o tym i dlatego nieporozumienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jest cos takiego ze chlopaki boja sie pewnych dziewczyn, nie wiedza jak zagadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traz chlopaki chca tylko pobalowac, pociagnac nosem...... I takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie wszyscy są tacy, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny mezczyzna jest jak telefon: albo zajety albo poza zasiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks zabija, milosc nigdy, jesli cos cie zabilo na 1000% nie milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosci nie ma, jest tylko namietnosc, gdy skonczy sie namietnosc jest obrzydzenie i nienawisc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie powiedzialabym ze milosc nie zabija, gdy masz dziecko a onociagle cie krzywdzi rani i wiecznie doprowadza do lez, taka milosc zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest milosc do rodziny, innej milosci nie ma, sa ciagoty do facetow czego nie mozna nazwac miloscia, zwykle instyntowne ciagoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak na codzien slysze jak pary odnosza sue do siebie, obserwuje i sa ze soba bo sa, bo sie kiedys poznali zauroczyli i tak przyszlo im byc ale zeby cos wyjatkowego bylo miedzy nimi ? choc bardzo sie staram to nie wyczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego seks zabija? o co w tym chodzi? co chcesz przez to powiedziec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas nieublagalnie leci, wszystko co jest dla nas wszystkim i najlepsze moze sie skonczyc w przeciagu sekundy... takie sa realia nie mamy wplywu na to co sie dzieje... przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, dlaczego seks zabija? Nie kapuje ja tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak i kiedys sie skonczy. Nue bedxie wiecznie trwalo nasze zycie. Skonczy sie milosc, skonczy sie tez zycie tego kogo kochany ale poki co musimy zyc jakos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poki co kogos znalezc i z nim dzielic radosci i smutki. Po to sie laczymy w pary:) bo co dwie glowy to nie jedna i razem razniej i jest sie komu wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ten seks o co biega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, co z tym seksem biega? Nie jarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest super przeciez, dobry na figure, daje radosc, jest mily, zbliza. Dziwne ze ktos napisal ze seks zabija. Nie pomyslalabym o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co? nie dowiemy sie czemu ten seks nas wykancza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście myślę, że tej osobie mogło chodzić o kilka rzeczy np. że faceci chcą tylko p*****ać a potem kobieta im się nudzi i to ją zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie. Ja tez tak myslalam ze chodzi o to ze duzo facetow chca tylko p*****lic ( a zone wybieraja sobie by mu w zyciu pasowala, byla gospodarna dobra mila i taka wtedy cierpi przez c***a bo ja zdradza) sa tacy co p*****la poza domem a w domu maja dobra mila zone wierna. I taka milosc ja zabija bo nie rozumie dlaczego facet zdradza, mysli ze napewno jej nie kocha skoro zdradza. Kobieta w odroznieniu od facetow nigdy nie zdradzi jak kocha. A faceci umia oddzielic tylko seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże dlaczego nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie w miłości??? Żeby każdy miał przeznaczoną osobę, i nic złego się nie działo :((( i żeby ją znaleźć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie. Myslisz kurde oooo to ta osoba a tu po jakims czasue okazuje sie ze to kawal c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×