Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość miss nobody
Naprawdę odechciewa mi się pisać, co do psychologa specjalisty chodziło mi o te osoby, które bezwiednie dają to samo na każdy problem. Jeśli się mylę i wszyscy lekarze terapeuci, psychiatrzy, psycholodzy działają w zawodzie z powołania, to pragnę z miejsca ich przeprosić. Gość piętnuje ludzi z myślami samobojczymi, wszystko o nich wie i rozumie. Twoje z****** prawo. Ja nikogo nie oceniam, staram się wysłuchać i poradzić. Typ zachowania "kop mu pomoże" sprawdza się w małej liczbie przypadków. W moim przypadku kop nie pomógł, sama to musiałam ogarnąć. Droga Studentko, bywalam jako osoba towarzysząca na weselach, to podpowiem. Nie dokladalam się do koperty, zazwyczaj kupowalam jakiś upominek, wino, książka/album, tak żeby nie iść z gołymi rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdy bylam osoba towarzyszaca kupilam piekny duzy bukiet ktory byl najwiekszy i najpiekniejszy i napisalam zyczenia od siebie jako gosc towarzyszacy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialam ze bedziesz ciekawy. Spodobalo mi sie podejscie do dziewczyny jak pisales ze wyjedziesz zagranice by was oboje utrzymac i wogole podobalo mi sie jak tu pisaliscie i podoba mi sie ze jestes dzielny i z tymi babami-nami tu wyrrzymujesz ciegi-baty. Zreszta temat jest znakomity, pomimo czasem cietej dyskusji jest kultura wybaczanie- to mi sie podoba, ze kazdy pisze co mysli- nie jest nudno. No i podoba mi sie ze lgniesz do ludzi i wybaczasz ludziom i potrafisz prxyznac sie do bledu- to jest fajne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, nie jedtes taki zly jak myslisz. Tylko ucz sie, nie pij tyle. Badz dobrym prawnikiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznasz inna. :) a moze wroci jak zobaczy cie odmienionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już otworzyłem tę butelkę,jej nie zamknę :P. Nie wiem,który to gość był,ale naprawdę wobec niej zachowałem się beznadziejnie(odnośnie tej historii z Rosjanką).Napisałem : Moja Semja ,moj rod,dołżny prodołżat' do konca vekov (grażdanką,nie wiem po co :( ).Nie wiem po co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co planujecie na dzisiejszy wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mi napisales:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strona powoli sie rozbudowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkrotce 100 strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My juz piszemy caly dzien i wieczor hahaha, mozesz sie przylaczyc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, jasne, wybaczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wazne juz. Moze pod wplywem emocji napisales. Kazdy popelnia bledy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ty tez wybaczasz i zapominasz o krxywdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Mnie wyrwali do teatru na "szalone nożyczki", warto było bo nie myślałam o złych rzeczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caly dzien w domu ouh. Jutro wychodze i pieprze wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Jesteśmy szczerzy ze sobą? Ja z sobą nie jestem, sama siebie oklamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss, jeszcze troche z nami posiedxisz i w koncu napiszesz ze ci lzej.Warto z ludzmi siedziec. A masz na zywo jakies kolezanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Przyjaciółkę, ale daleko dosyć, reszta zagranicą jest niestety. Ja wmawiam sobie, że wszystko okej, że dam radę, że czeka mnie jeszcze coś dobrego, ale to nieprawda. W nic z tego nie wierzę. Choć powtarzane kłamstwo staje się "prawdą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×