Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Niedobrzyzna
Jak ja pytalam lekarza to mówił żeby liczyć z transferu, ew. pierwsze usg. Gdybym ja brała pod uwagę usg i wagę to by mi wyszło, że rodzę za 2,5 tygodnia ;) Moncia - ucaluj Natalke od Cioć :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Dzis mialam kiepski dzien wymioty i okropny bol glowy )-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia szczęśliwego macierzyństwa i tacierzyństwa buziaki dla małej teraz moja kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscmilutka1 u mnie tez kiepsko cały dzień leżę, zastrzyki i leki biorę, a brzuch i tak pobolewa, po bokach kuje, szczypie, a jak mam wstać z łóżka to masakra idę jak ślimak i wszystko ciągnie, osiwieję od tego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia dobrze pamiętam,że zastanawialiście się nad wózkiem Camarelo? jak tak to kupiliście go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Moncia super, że jesteście już w domku. Od wczoraj jakoś dziwnie się czuje. Nie wiem czy to po lekach, które zaczęłam brać czy spowodowane jest to ułożeniem Gabrysi. Czuję jej ruchy, ale ... nie wiem co myśleć. Ostatnio brzuch mi ładnie urósł. Czuję pachwiny. Czasami bolą jeszcze mnie łydki. Dziś wyjątkowo dobrze funkcjonowałam. Z godzinę temu jak wróciłam z zakupów padłam. Znowu czuję pachwiny i czuję się jakoś ni jako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Bratek u mnie z brzuszkiem ok nic nie boli tylko samopoczucie bylo kiepskie bol glowy na wieczor wzielam panadol i jest lepiej a wymioty mnie meczyly codziennie przez trzy miesiace teraz zdarza mi sie sporadycznie akurat dzis mnie pomeczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi pachwiny to od rozciągającej się macicy mogą być , a łydki mogą nękać Cię skurcze bierzesz magnez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska biorę magne B6, femibion natal 2 plus i sorbifer durules. Dostałam dodatkową dawkę Fe, bo niby mam za niski - 129 μg/dl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ja też biorę magne b6 3x1 moncia a jakbyś mogła jeszcze napisać gdzie i za ile kupiliście bo naprawdę jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska ja też biorę magne B6 3x1 i czasami zabolą mnie łydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ale tez nosisz parę kilogramów więcej, a to coś uciska to tu to tam takie uroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
dzięki Asinska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska ja kupowałam u mnie w mieście w sklepie .Daliśmy za 3 w 1 ,1520 złotych .A my mamy pierwszą nockę za sobą łatwo nie było ale dałyśmy radę he he ,terrorystka jest niezła .Ale co tam dziewczynki czekam teraz na was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Mnie mdlosci i wymioty meczyly codziennie do konca czwartego miesiaca teraz sie zdazaja sporadycznie takze trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
U mnie w porządku, tylko strasznie bolą mnie plecy, jak tylko dłużej posiedzę, najlepiej jest chodzić lub leżeć..... Asinska, a jak Twoje samopoczucie, u Ciebie finisz już tak niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Wczoraj bylismy z mezem na szkole rodzenia:-) zajecia na temat pielegnacji kapieli i ubieraniu noworodka. super zajecia:-)Dowiedzialam sie od poloznej ze do szpitala dla dzidziusia potrzebuje pampersy i chusteczki nawilzone i jakies ciuszki na wyjscie ze szpitala. nic wiecej nie musze miec. szpital wszystko zapewnia. nastepne zajecia na temat karmienia bede. xxx A dzis bylismy rano na sesji brzuszkowej. juz nie moge sie doczekac efektu:-) xxx posprzatalam juz obiadek tez juz zjedlismy i czekam az mi placek ze sliwkami ostygnie bo zrobilam;-) xxx Moncia ale ci zazdroszcze ze masz juz malenstwo z drugiej strony brzuszka:-) xxx Milego weekendu dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila u nie nie najgorzej, trochę pobolewa mnie brzuch ale to tylko jak mnie ciśnie pęcherz, na KTG wyszło wszystko w porządku, także czekamy do czwartku do kolejnej wizyty, a we wtorek pojadę na badania mocz i morfologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Bratek i jak sie dzis czujesz u mnie lepiej tylko plecy mnie bola jakbym mega ciezary przez caly dzien dzwigala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska dziś rano po lekach trochę mnie mdliło. Podejrzewam, że to efekt po sorbifer durules. Biorę go 2x1 i tak mam po nim. W ulotce wymienione są nudności. Napiszę do swojej gin. W ciągu dnia było ok, pospacerowałam, posiedziałam w ogrodzie, malinek i jeżynek pojadłam. Super, że KTG dobrze Ci wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Asinska, cieszę się, że wszystko w porządku. A tak z innej beczki, wiesz, że kiedyś dr M. pracował w Narutowicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim goscmilutka1 u mnie wczoraj było kiepsko, ale dziś jest znaczna poprawa, brzuszek już tak nie poboolewa i jest już miękki, mam nadzieję ze będzie już tylko lepiej, może te zastrzyki zaczynają działać, jestem po 3, miłej niedzieli życzę buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila nie nie wiedziałam mówił o Ujastku bądź Narutowiczu u mnie OK mała szalała przed południem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska a Ty jak będziesz rodzić? SN czy cc? Ja miałam ostatnie 2 dni bez bólu i bez leków ale dzisiaj powrócił wiec znowu jestem na nospie... Czasami mi się wydaje, że na tej końcówce każdy dzień jest walka - albo coś mnie boli albo zamartwiam się o Małego... Dzisiaj już zamknelam torbę, jesteśmy ostatecznie spakowani. Wizyta w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
dzisiaj rano wyjątkowo dobrze się czułam po lekach. Pełna energii upiekłam bułeczki drożdżowe z serem i malinami/śliwką, ogarnęłam dom i zaczęło się. Kręgosłup tak mnie bolał, że mąż zrobił mi masaż. Po każdym zjedzeniu bułeczki, a było ich kilka w ciągu dnia :), nasza królewna szalała w brzuszku. Musiały jej smakować haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×