Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
leiej zeby sie dowiedzial od Cb a nie od kolegi albo z konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej rozmowa z kolega to tylko rozmowa jak przyjaciele chciałam poznać jego zdanie a pozatym nas nic nie łączy to i emocje są nie wskazane typowa rozmowa. a adrian to mój facet ciężko się mówi jak on chce żebym tu została i nie dopuszcza innego mojego zdania ale dziś zaraz z nim porusze temat i koniec że z narzeczonym nie rozmawiam koniec uciekania od trudnych tematów ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy tak pisalas? duzo a nic z tego nie wynikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zrob, ale wg mnie to i tak zostaniesz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to czeka cie rozmowa, nie wiem z czym ty masz taki problem. Ja ze swoim nie musze sie przygotowywać do rozmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się zastanawiam gdzie ty chcesz iść na te studia i kiedy zdawać ten egzamin wstępny jak na czołowych uczelniach w krk już się zakończyła rekrutacja i egzaminy. czy ty to dobrze sprawdzilas? nie składalas na agh ani politechnike ? na tych uczelniach już 1 rekrutacja minęła. ty znasz terminy ? w bielsku pewnie rekrutacja trwa całe wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studia . krakowie i bielsku to składalam już papiery do rekrutacji tylko ta wojskowa mi została na która się wahalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co dostalas sie juz gdzies ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co zaczelas to nowe zycie bez tabu ? czy jak zwykle nic z tego nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u góry to podszyw! tak rozmawiałam z adrianem łatwo nie było ale powiedziałam to co planuje i że gdzie składam papiery i mogę wyjechać, adrian jak adrian swoje powiedział i już wszystko wyjaśnione. napewno się dostanę na wybrane uczelnie, jeszcze nie patrzyłam ale liczyłam punkty rekrutacyjne i mam sporo także sprawdzenie to tylko formalność dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś adrian mi powiedział że jak zrobię to on spróbuje to zaakceptować i razem przejdziemy to- także chyba zmienił zdanie dla mojego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczylas punkty ale nie interesuje Cie gdzie sie dostalas? moze wgl nie skladalas do krk.dziwne to twoje odejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie nie zaakceptowal i jeszcze sie o tym przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłosiła podanie w krakowie ! Jestem pewna że się dostałam ok ale bardziej to mi zależy na tel wojskowej ale dziś dopiero wysłałam zgłoszenie nie wiem czy będą brać jeszcze pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie bo adrian wykupił dla nas karnet na siłownię to akurat podniosę sprawność fizyczna na egzaminy do wojskowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba od tego masz neta a na stronach uczelni sa terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On tam jakoś tak dziwnie piszą chciałam zadzwonić pod wskazany nr ale nikt nie odbierał z informacji jutro zadzwonie rano to się dowiem czy moje zgłoszenie jeszcze będzie brane pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 Są moje urodziny! jestem strasznie ciekawa co adrian zrobi czy będzie ta impreza czy może coś innego, próbowałam kolegę podpytac ale nie dał się złamać i milczał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem Cie wgl zamiast zajmowac sie rekrutacja i pilnowac terminy, zlozyc wniosek o dowod to ty myslisz o imprezie. W niedziele jeszcze nie wiedzialas ze rekrutacja jest przez internet a teraz nie chwalisz sie gdzie sie dostalas ani na ktory uniwersytet skladalas wiec skad mamy wiedziec czy wgl skladalas nagle chcesz isc do wojskowej i sie zaczac przygotowywac a egzaminy niekiedy sa w czerwcu na studiach. a na oblegane kierunki to nawet z wysokimi wynikami jest ciezko. Czasem 10 osob na 1 miejsce ale ty przeciez sobie policzylas haha i wiesz lepiej. Na co w koncu skladalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczyłam i na każdej z uczelni gdzie składam podania jestem przyjęta !! więc ten śmiech tu odbija się w droga stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powiedz na jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Po co znowu będziecie się śmiać! jestem teraz skolowana bo teraz nie wiem która uczelnie wybrać! muszę się zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama na drugi rok ide na zaoczne na magisterke do krakowa dlatego pytam. isalas ze mialas dobre wyniki i ze sie na kazdy leszy dostaniesz to co agh politechnika, rolniczy czy ekonomiczny czy jagiellonski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie zdradzę bo ktoś mnie później rozpozna, dlatego nie zdradzę nazwy uczelni ani kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne wiesz jakby cie mial ktos poznac to juz podalas duzo szczegolow i by cie poznal a w krakowie na studiach to jest takich jak ty w setkach ale jak nie chcesz to nie, chcialam tylko doradzic ktory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper mi już sam ucieka kurcze teraz to jest większy problem go upilnować !! najgorzej jak się wywali na zabawkę to bez lez zaczyna nibypłakać i odrazu chce się tulic już było łatwiej jak tylko na czworaka sobie chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to możesz odoradzić kierunki dla przykładu jakie? jak wymienisz jedn z moich to powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×