Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość gość
Jak tam marcela?już ma traumę z powodu imienia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee tam ,chooyowa riposta :classic_cool: dno i wodorosty powiadasz...czyli pasujesz tu jak nikt inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natka nie kompromituj się! Zajmij się dzieckiem i zrób mm,taka idealna mama a podaje dziecku sztuczne mleko,tu żadna z dziewczyn z waszego forum nie nosi się jak ty! niedouczona perfekcyjna mamo z wiedzą na poziomie przedszkolnym,śmiech na sali poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gachem niuńka,gachem:D bękarta mam jednego,więcej nie planujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierniczę jaka tępa dzida! zamiast mózgu masz sito w głowie? To już sobie wyobrażam kto ciebie zrobił? skoro masz taki iloraz inteligencji! Mumia egipska buhahahah ludzie pierwotni byli bardziej douczeni jak ty buhahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszla matka,masz rację,zwracam ci honor.Tamta była przyszła mamusia na październik 13.Te wasze mamusiowate nicki,wszystkie na jedno kopyto.....więcej wyobraźni:) moje trzy niebieskie są odlotowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GAHEM matko kochana! zaraz się posikam, idz do przedszkola !!! bękarty o proszę proszę ,a taka natalcia super mama ? biedna ta twoja córka,ma matkę cofnietą w rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzisiejszych czasach każdy półmózg tłumaczy się dysleksją.Niestety taka moda nastała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie ci sie ze siedzisz na kafe i ublizasz ludziom.w domu bieda,na chleb nie masz,konkubent czy maz bije i pije,wiec sie nie dziwe ze wyladowywujesz sie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stodiow!!!!!! i ty skończyłaś studia? gdzie? jako babcia klozetowa ze szczotą! to może i bym uwierzyła...dysleksja hmmmm mam koleżankę z nią i nie robi takich błędów,kłamiesz kochana oj kłamiesz!!! zaraz ci się nos wydłiuży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chleba już dawno nie żarłam bo gaH konkubent wszystkie pieniądze bierze na wódę:( w/p/i/e/r/d/o/l mam każdego dnia,wszędzie mam sińce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaa jasne niech ci będzie;-) zapomniałaś dodać o marginesie! powinni cię w ośrodku zamknąć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musze sie sie tlumaczyc panna na kafe co i gdzie skonczylam.zyjcie dalej ze swoimi racjami nie obchodzi mnie to.ide zajac sie dzieckiem bo sie obudzila i wam radze to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale najważniejsze,że konkubent mi net opłaca i mogę siedzieć na kafe.Kocham go za to i będę przy nim trwać do grobowej deski:) Zniosę ten łomot i brak żarcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzić sobie możesz,ale wszyscy i tak mają w doopie twoje rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski mało co się nie posikałam ;-) ona mnie rozbraja na maksa! u mnie też paologia,pije,bzykam i manto a chleb byś się wstydziła! dla mnie chleb to swięta rzecz!!! jeżeli ktoś go nie ma to w czym masz problem! boli cię to!żebyś kiedyś nie głodowała!!! analfabetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak idz zrób marelci mm!!! a kto ma się zająć twoim dzieckiem? jak nie ty? niestety,i ty jesteś matką? o jezusie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszła klocka walnąć z wrażenia hehe nasza perfekcyjna i douczona ,,mama natasza''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nata ile masz lat?Tyle ile pokazuje twój nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natalcia24 odjąć 2 z przodu= 4 to by się zgadzało do ilorazu inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natusia siedzi i obgryza paznokcie u nóg z nerwów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze z zaciekawieniem sledze te wasze wpisy i się zastanawiam czy wam za równo gościom jak i tobie Natalciu nie nudzi się takie najeżdzanie po sobie. osobiście to nie chcę sie w te wasze dysputy mieszać forum publiczne każdy może pisać co chce ;) ale z drugiej strony po co zakładać osobny wątek o Natalci? bez urazy ale to troche głupie...ale to tylko moje zdanie. a co do tego co wywołało burzę każdy ból odczuwa inaczej ja np to cewnikowania w ogole nie czułam bo byłam juz po znieczuleniu, co prawda rzy wyciąganiu czułam dyskomfort ale inne kobiety które nie byly znieczulone bądz byly ale za malo to szkoda mi ich ze musiały pocierpiec. mam nadzieje ze zapomnicie o bolu po jakims czasie i bedziecie wspominac same mile chwile z porodu ;) a obrazanie kogos gadkami w stylu "o piciu, biciu, gachach i innych przebojach" są dla mnie niepotrzebne kazdy ma prawo wyglosic swoja opinie. nawiasem mowiac mimo calej niemilej atmosfery dzieki tym wpisom nasz watek jakby dostał drugie zycie, dziekujemy :D trzymajcie sie ciepło i te zalogowane jak i goscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wal się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wy matkami jesteście? Kulturą to bije od każdej z was. Szkoda mi waszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barszczzuszkami dobrze pisze! ona jest przynajmniej obiektywna !przynajmniej dziewczyna wie z jaką idealną mamusią miała doczynienia natalcią, ja do ciebie barszczyk nic nie mam, prucz natalci jesteście spoko babki, także dziewczyny nie czepiajcie niewinnych osób bo winna jest natalcia nie one!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×