Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość maszka18
Przyszłamamo może w Twoim małżeństwie to reakcja przejściowa? Ja staram się zawsze z mężem pogadać o tym, że mnie nie nie przytula itp. i zazwyczaj jest lepiej. Dziewczyny mam nadzieję, że po weekendzie odpoczęłyście. Ja też w jeden dzień wybrałam się z rodzinką za miasto na spacer, zawsze coś :) Do mam które wprowadzały żółtko: jakie kupki po żółtku? Moja mała wczoraj dostała i dzisiaj kupa zielona, zastanawiam się czy to ok, bo żółtko ma żelazo, a po nim kupy mają prawo być takie . Jak było u Waszych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkaaa25
Dziękuję :) w sumie to moja 3 (w tym jedno poronienie : ( ) Ale sama już "zgłupiałam" kiedy najlepiej iść do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Ja wprowadziłam cale jajko. Sa zmiany w żywieniu niemowląt. A co do męża. Rozmowa nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszłamamo a jakie kupy miał Szymek po jajku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAką piękna pogoda dzisiaj :) sezon na krótki rekawek u mojego szkraba sie rozpoczął :) zmieniliśmy wózek na spacerowke i mój syn w końcu widzi wszystko( bo to parasolką) jesteśmy po szczepionce na pneumokoki. Mały super przeszedł. Wazymy juz 9100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
wrocilismy wczoraj z majowki bylo suuuper :D mala bardzo dobrze zniosla podroz o kurcze to bardzo duzo wazy Hania 6300 a mierzy jakies 74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Kochane pomocy. W sobotę jedziemy na urodziny mojego taty. Będą to 54 urodziny a ja nie wiem co moglabym kupić. Perfum mój tato ma od .... I trochę, wszystkich innych przyborow kosmetycznych również ma od groma. Zegarek dostał na dzień taty w tamtym roku, a innej biżuterii nie lubi. Mam ogromny dylemat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
no nie wiem co Twoj tato lubi ale moze: - super wypasioną skrzynke na narzedzia - skorzana torbe taka dla panow cos jak neseser - skorzany portfel - a moze jakas wycieczka mala np na weekend sa na gruponie albo czyms takim My bedziemy wlasnie rodzicom na 25 rocznice kupowac wycieczke tzn wyjazd na 3 dni :D wiec moze cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem.... Mój tato ma narzędzi od groma. Wycieczke to w ubiegłym roku na 25 lecie mieli. Do budapesztu ich wysłałam z siostra. Myślę coś o jakimś starym trunku bo tatuś lubi takie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry allohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajkaa
Wiatajcie, chciałam sie pochwalic, ze rano zrobiłam test i sa... dwie kreseczki, ale sie ciesze. @ mialam 15 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez robilam test i jest widoczna druga kreseczka:) oatatnia małpa byla 22 kwietnia. Jak myslicie kiedy powinnam isc do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajkaa
Bedzie, to moje drugie dziecko. Udalo mi sie zajsc za pierwszym podejsciem, czyli tak jak z pierwszym dzieckiem. bardzo sie ciesze. Do lekarza wybieram sie za 2 tygodnie. Pierwszym objawem jest to, ze od soboty chodze czesto siusiu, poza tym narazie nic sie nie dzieje, czekam kiedy zaczna bolec mnie piersi, bo w pierwszej ciazy bardzo mnie bolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajkaa
A no i zapomnialam dodac, ze wczoraj przed testowaniem zmierzylam temp i mialam 37,2. Troche czytalam i dziwczyny, ktorym pojawily sie 2 kreski czesto pisaly, ze mialy podwyzszona tamp - okolo 37. Mysle, ze to jest wazna wskazowka dla staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Kaajkaa ja tez miałam podwyższona temperaturę ale w pochwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajkaa
No tak, chodzilo mi o temp wlasnie w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
cos nasz wątek zamarl co tam u was jak wasze dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Hej dziewuszki. A u nas super, mały juz pięknie siedzi, stara sie sam podnosic... Jest bardzo wszystkiego ciekawy, na wszystko patrzy najpierw jak profesorek :D teraz piękne pogody, praca na działce, susza jak cholera. Ja sie cieszcie mieszkam nad samiutkim jeziorem to chociaż mam co robic :D a co tam u Was i u Karolinki, Hani i Anielki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ok tylko strasznie gorąco ale też mamy w koło dużo jezior więc spacerujemy koło nich. Hania siedzi już ładnie, gada po swojemu, zaczepia wszystkich nawet obcych zeby do niej gadali :D a i juz je normalne jedzenie tzn nie zblendowane pogniecione ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie przymierzamy do normalnego jedzenia. Dzisiaj przeszlismy miliony kilometrów, nogi mi w tyłek wchodzą. Ale jestem zadowolona. Moj Szymon ma juz 80 cm wzrostu. Rośnie jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Maszka i Huanamaria chyba juz zapomniały o Nas Barszczyku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×