Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość mądralińska 2406
Zrób doktorat to pogadamy,cwaniaro od ziólek.Zapal sobie maryche na uspokojenie bo ci ciśnienie skoczyło,dobrze dziewczyny piszą mama kultury nie nauczyła? że niewolno nażucać komuś zdania? oj chuba nie :-( tabletka pod język pani farmaceutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mile było wymianie imienia córki huany.Kazdy daje imię takie, jakie sie mu podoba. Nasz temat jest fajny i każdy ma prawo go czytać ale bez takich. Już kiedyś ktoś usiadł na Natalcie i do tej pory sie nie odzywa. Czy przez coś takiego mamy stracić kolejna mamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh, ah jaka mądra bo w aptece pracuje- śmiech na sali 🖐️ hanamario :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszłamamo przecież natalcia dowalała wam z gościa,kafeterianki ją tu rozszyfrowały kilkakrotnie,nie mam ani czasu ani chęci się tu o niej rozpisywać,choć uważam że huana przesadza troszke z tymi poradami odnośnie karmienia,moje dziecko jadło jeszcze więcej i chudy jak patyk,dziecko rośnie więc czuje potrzebe większego spożywania posiłków,ciesz się bo jakbyś miała nie jadka to dopiero jest koszmar :-) do reszty gosci-wyluzujcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu synowi daje jeść i to on decyduje kiedy przestaje .a inne matki robią jeszcze inaczej i to ich decyzja.jak dowalala nam z gościa. Poważnie? I ja tego nie zauważyłam? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie kochani,toż to dziecko każde inne, nikt tu nikogo jak czytam nie wyzywa a raczej wyraża swoją opinie odnośnie waszej koleżanki z forum która pojechała po bandzie z tym że dziecko za dużo je itd no ja bym się wkurzyła,huanamario czasem kogoś może urazić nawet jedno słowo tyle odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do natalki czy jakiej tam . faktycznie to prawda że ją rozszyfrowano,jednym słowem pisała z wami a jednocześnie z gościa obrażając,no wpadki dziewczyna miała jak ta wredna która życia już tu na forum nie ma i pisze z gościa tak jak i natalka. co do tej nie potrzebnej dyskusji powiem tak: przyszłamamo masz szacun za swoje i konsekwentne zdanie,potrafisz walczyć o swoje i tak trzymaj,zioła to zioła,w nadmiarze szkodzą dorosłemu a co dopiero dziecko,no ale każdy robi jak uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,przecież natalcia wpadła,potem dała dyla z waszego forum a teraz pisze wszędzie z gościa,miejcie to na uwadze tak jak dziewczyny piszą, no może ta wredna to kuzynka natalci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jest ale[ ziołami można się zatruć,w nadmiarze szkodzą,osłabiają organizm,o reszcie i skutkach ubocznych nie będe pisała by nie straszyć] tak małe dziecko faszerować i się nie bać? przecież zioła to lek,no pracujesz w aptece to powinnaś to wiedzieć najlepiej i jeszcze nam tu doradzić mądrze. nawet rumianek,koperek powudują skutek uboczny w nadmiarze,poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ryzyku wystąpienia alergii to już nikt nie napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale spor się wywiązał jak nas nie było. Ja Małej daje tylko koperek i natkę nic więcej. A my tak jesteśmy już w domu!!!! :D Miała badania krwi, moczu, kału, usg jamy brzusznej wyniki są jak najbardziej ok. Miałyśmy rozmowę z panią dietetyk i też nie zauważyła rażących błędów w żywieniu, ot żeby więcej przybrała na wadze nie dawać wcale wody tylko mleko jak chce się jej pić. Ale powiem Wam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym pobytem w szpitalu. Miałyśmy osobną salę a w niej: łóżeczko dla Małej, łóżko dla mnie umywalka, wanienka, szafka i taka półka. No i Młoda miała zawsze naszykowaną wodę i mleko na cały dzień trzeba było tylko podgrzać wodę i mleko dosypać i obiadki miała przynoszone co prawda słoiczki ale dla mnie to był szok szczerze mówiąc :) no i zapłaciłyśmy za to wszystko niewiele bo AŻ 12 zł :D jestem strasznie szczęśliwa że jesteśmy w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff.... Super! Cale szczęście ze Hani nic nie dolega :) a co do warunków to powiem Ci ze jestem w szoku. Nie często chyba się tak zdarza ze za tak gigantyczna kwotę masz aż taki luksus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, nie wiem czy mogę być w ciąży:( okres miałam 29.05-1.06, kochalam się 3 i 4 bez zabezpieczenia. 14 dniu cyklu ( prawdopodobnie w dzień owulacji ) miałam plamienie delikatne przez dwa dni , po około 2-3 dniach brązowe upławy , 15 dni po stosunku a 6-7 po owulacji zrobiłam hormon hcg i wynik wyszedł 2,0 , miałam robione usg dopochwowe bo bardzo bolał i boli mnie brzuch w prawym boku i okazało się że prawy jajnik mam nieco powiększony od lewego , ostatni okres miałam 29.05 mój cykl mniej więcej trwa 28dni . uśmiech zwykle rano , w nocy i wieczorem boli mnie brzuch ,często zrywa mnie na wymioty , temp w pochwie waha się od 36,9 do 37,8 ale to w zależności od pory dnia, odczuwam większe zmęczenie, senność. Proszę o poradę, robiłam testy i oba były negatywne Ale to trochę za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana trochę? Ty idziesz na USG w połowie cyklu patrzeć czy jesteś w ciąży? Może mialas powiększony bo owulacje mialas. Wyluzuj i nie nakręcać sie. Skoro okres mialas 29.05 to za niedługo dostaniesz mmiesiączki.I w dzień spodziewanej zrób test bo NIGDY testy ciąży nie wykażą w dniach płodnych fazie nawet nie wiadomo czy coś bedzie.Zrob test za tydzień. Wtedy może coś wykaże. I pamiętaj- nie zawsze owulacja jest w 14 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Wasze dzieciaczki też takie niegrzeczne? W Hanie jakby diabełek wstąpił :D nigdy bardzo grzeczna nie była a teraz masakra. Płacze, bije nas, ciągnie za włosy, krzyczy ehhh ale chociaż więcej je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Heh... Moj synek przeważnie grzeczny... Tylko to taki ciekawski chłopak.... Teraz raczkujeny to rwanie głowy z nim :D bardzo lubi nos- w szczegolnosci moj. Włosy tez uwielbia. I caaaly dzień piszczy i sie śmieje. A na apetyt to nie narzekam od urodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wkurzylam. Teście próbują z mojego syna jakiś ideał zzrobić. dzisiaj teściowa .z tekstem ze Szymek juz dawno powinien chodzić prowadzony. I ze juz nawet za mebelki.no cholera. Nawet 8 miesięcy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
u nas Hania tak za ręce pare koków zrobi ale to nie żaden wyczyn ;) a teściową olej...hm wiem że łatwo powiedzieć gorzej z wykonaniem, moja wraca w połowie lipca i się zacznie :/ a to Hania mało waży, a to płacze jak ją widzi a to że w szpitalu była oooosz już mi ciśnienie skacze :D aa mała była na kontroli wagi i wazy 6995 więc lepiej już troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moj złapano pod pychy cały pokój przejdzie i chce jeszcze.... No niestety. Wiele rzeczy robił szybko ale np nie stoi jeszcze w łóżeczku sam. I np moi rodzice mówią " a bo nasz pierwszy wnuk to juz stal itp" przykro mi bardzo bo czuje sie jakbym źle wychowywala wychowywala synka. Bo nie potrafi jeszcze tego a tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cie Przyszlamamo i to az za dobrze. ale nie martw sie Hania tez sama nie stoi. ja tam twierdze ze jak bedzie gotowa to wszystko sama ogarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Ja mieszkam nad jeziorem wiec myślę o pobycie nad większa woda.... Ja to bym najchętniej pojechała do wesolego. Miasteczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam u was? u nas mala caly czas marudzi placze itd :/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×