Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradzone żony Dlaczego wybaczacie zdardę zamiast wykopać łąjdaka

Polecane posty

Gość gość
sama jesteś maciorą z qrewską pesdą i siedzisz na tym temacie od kilku dni i nocy, a ja to jestem w pracy teraz razem z mężem. kończymy o godz. 18 więc jeszcze trochę cie pownerwiamy wywłoko zidiociała x przeciez na kilometr wieje gimbaza, nie ma opcji, zeby dorosly czlowiek tak sie wyrazal i przezywal, reprezentujesz soba mentalne dno dziecko, do ksiazek i mamusi wroc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominam,ze temat jest zapytaniem dlaczego zdradzane zony wybaczają...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne siedzisz w pracy razem z wirtualnym mezem co ma na imie kafe hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>zalosny prymityw nołlajf, ma doroslego dzieciaka czyli stare pr***no jakies. Jakim dnem trzeba byc zeby w tym wieku takie swinstwa wypisywac na publicznym forum. Qrewka masz na drugie czy poprstu tak na ciebie wolaja, bo jakos czesto uzywaz tego slowa?<<<< Licz się ze słowami żałosny qrwiszonie. Ty masz Qrewka na pierwsze, na drugie i nawet od bierzmowania, bo innego nie mogłaś sobie wybrać. Coś się tak rozwścieczyła paszteciaro rozlazła z kołtunami na łbie? Szlag cię trafił, że stałaś się forumowym pośmiewiskiem? W realu od dawna wszyscy mają z ciebie ubaw po pachy, a na twój widok gwiżdżą i plują na przemian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogna12 dziś Bahahahah widzę że ktoś tu mnie dobrze zna..... i zapewne ze mna spał skoro wie z iloma spałam i komu dawałam zanim poznałam tego mężczyznę męża nie zdradzałam bo próbowałam naprawiać nasze relacje xxxxxxxxxxxxxxx i co mąż nie chciał naprawić? nie dziwię mu się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeciez to z ciebie sie smieja tu na forum :) Z takim slownictwem rynsztokowym robisz tu zawrotna kariere ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>>gość dziś Przeciez to z ciebie sie smieja tu na forum Z takim slownictwem rynsztokowym robisz tu zawrotna kariere <<<<< Ja robię na forum, a ty w realu z wiecznie wypiętą dopą w krzakach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz prymitywku od wyimaginowanego mezusia, ktory raz po pracy odbiera dzieciaka a raz pracuje z toba i siedzicie na kafe tylko ty tutaj spinasz smierdzace pipsko az gnijacy sluz wycieka jak woda z wyzymanej szmaty. Masz typowy syndrom zdradzonej i porzuconej oblesnej k***ichy, dobrze ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMartha dziś kobietki czy wam nie jest wstyd? ,matki a tak rynsztokowe odzywki!?nie dziwota ze malzonkowie szukaja odmiany xx Ty Martha idź się lepiej pomódl i się nie wpieprzaj między wódkę a zakąskę, bo ci ktoś kieliszkiem przywali. To koorfy zaczęły pierwsze wyzywać żony, bo im ciśnienie skoczyło, jak prawdę o sobie przeczytały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szlag cię trafił, że stałaś się forumowym pośmiewiskiem? W realu od dawna wszyscy mają z ciebie ubaw po pachy, a na twój widok gwiżdżą i plują na przemian smiech.gif x szlag to trafil ciebie pare h temu jak sie pojawil temat dotyczacy ciebie i problem, z ktorym nie mozesz sobie poradzic, inna kobieta byla lepsza niz ty, maz zostawil cie jak psa a tobie tylko skomlenie na kafe zostalo. A gwizdy, posmiewiska i inne to zapewne twoje doswiadczenia, ktore usilnie probujesz projektowac na innych. Radze udac sie do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i nawet kijem bym nie tknal takiej patologi. Gdyby moja zona tak pisala na forum to bym powaznie zastanowil sie czy z nia jest wszystko wporzadku bo tak pisac nie moze zdrowa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMartha dziś kobietki czy wam nie jest wstyd? ,matki a tak rynsztokowe odzywki!?nie dziwota ze malzonkowie szukaja odmiany xx Ty Martha idź się lepiej pomódl i się nie wpieprzaj między wódkę a zakąskę, bo ci ktoś kieliszkiem przywali. To koorfy zaczęły pierwsze wyzywać żony, bo im ciśnienie skoczyło, jak prawdę o sobie przeczytały x i co zalosny prymitywie uwazasz, ze to jest usprawiedliwienie twojego chamstwa, ktore capi na kilometr z takim natezeniem, ze w koncu facet cie zostawil i znalazl inna? Po co sie produkujesz, myslisz ze kogos obchodzi zdanie takiego zera jak ty? Widac, ze nie masz sie komu wygadac, znajdz terapeute albo zrob nam przysluge i skocz z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah rynsztoczka zatkało. Pewnie zasob wulgaryzmow sie jej skonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty facet z godz. ten temat jest do żon a nie do facetów zona? nigdy w zyciu! a gdyby twoja kochanka ,to pewnie dumny byłbyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>wiesz prymitywku od wyimaginowanego mezusia, ktory raz po pracy odbiera dzieciaka a raz pracuje z toba i siedzicie na kafe tylko ty tutaj spinasz smierdzace pipsko az gnijacy sluz wycieka jak woda z wyzymanej szmaty. Masz typowy syndrom zdradzonej i porzuconej oblesnej k***ichy, dobrze ci tak<<<<< wiesz prymitywna qrwo co ci z pipska gnijacy sluz wycieka jak woda z wyżymanej szmaty nie zadław się tylko własnym jadem, bo właśnie mój maż wrócił z pracy, więc cmoknij nas tam, gdzie słońce nie dochodzi, zidiociała wywłoko :D Do jutra rozwścieczona ściero. Jak wstanę i zrobię sobie poranną kawusię, to przeczytam co nasmarowałaś przez resztę dnia i całą noc, żałosna debilko której nikt nie che. I dobrze ci tak stara qrwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kochanki,d*****,zleciały się tu? Umiecie czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nawet jakiemus facetowi nie przepuscisz ,musisz ublizyc ,posadzic o zdrade .A wiesz dlaczego? Bo masz skrzywiony poglad na swiat ,widzisz do okola same zlo.To ,ze Ciebie zdradzono to nie znaczy ,ze wszyscy mezczyzni zdradzaja. Ten facet mial racje jestes chora kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahahahahaha ale się dzivka wpieniła ze aż faceta zaczęła udawać hahahahahahahahaha. tu ujada tylko jedna dzivka wściekła jak suka niezaszczepiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest(?)temat "gdy mąż ma dziecko z inną kobietą"na uczuciowym.Pisalam sobie kiedys z dwiema paniami-jedna jest z mężem po romansie z dzieckiem w tle,druga też,ale szarpie się i nie daje rady. Jejku,jak ona mnie zwyzywala,poznaję po rynsztokowym stylu.Jakich wulgarnych slów mi nawtykała nic o mnie nie wiedząc(jestem singiel po rozwodzie,po moim odejściu od zdradzacza wielokrotnego choc z jedną kobietą). Ona nie dyskutuje,ona wyzywa i ubliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idz juz do tego twojego kochanego meza i daj ludziom podyskutowac . Jak mu obiadu nie podasz to jeszcze Cie zdradzi ,wiec uwazaj ;) hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogna qrewko zaloguj się a nie nawijasz jako gość nic warta dzifko której nawet własny maż się brzydzi dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest(?)temat "gdy mąż ma dziecko z inną kobietą"na uczuciowym.Pisalam sobie kiedys z dwiema paniami-jedna jest z mężem po romansie z dzieckiem w tle,druga też,ale szarpie się i nie daje rady. x x tam też qrwiszonie wyzywałaś żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Haha a niby "was" tu wiecej ;) No i masz ,caly czas tylko jedna chora ujada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzona żono z 16:50 odczep sie, nie muszę pisać jako gość tak jak ty :/ żal mi cię że wszystkich mierzysz swoją miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy łajdak w domu niż porządny mężczyzna jako przyjaciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogna12 żałosny betonie ty sama jesteś zdradzaną żona i to od dawna dlatego właśnie mąż cię nie tyka a ty w tej swojej frustracji wszędzie widzisz zdradzane żony. idź do psychiatry przygłupia qrewko to ci pomoże hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyżby małżonek już skonsumowal obiad i teraz siedzi przed TV? Znowu do PC dorwalas się? Idź lepiej gary pozmywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:52, że co?! milion razy wolę mężczyznę przyjaciela niż łajdaka w domu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrose
Znam przypadek kolegi z pracy, który jest w żonie zakochany na zabój ale lubi urozmaicenie i bzyka kochanki i mężatki. Jak tylko któraś zaczyna go osaczać to z nią zrywa. Zaraz mi ktoś napisze, że on żony nie kocha ale obiektywnie patrząc kocha. W łeb by sobie palnął jakby go rzuciła. Uwielbia swój domek z ogródkiem, zwierzaczki ale taki typ. Znam też drugi przypadek mężczyzny, który wziął ślub z kobietą ze względów materialnych i wygody i potem rozpowiadał, że dzień ślubu to był najgorszy dzień w jego życiu. Od razu po ślubie zaczął przesiadywać do późna w pracy a potem znalazł z 5 kochanek. Oczywiście żona złożyła pozew o rozwód. Znam też trzeci przypadek (ale nie męża) kiedy narzeczony zdradził dziewczynę bo ona mu nie mówiła, że go kocha. Specjalnie powiedział jej o zdradzie i ona go rzuciła i po tym mu powiedziała, że go kochała. Po tym co zrobił bał się, że ona go zdradzi ale to, że w końcu powiedziała co myśli bardzo ich zbliżyło. I wcale tak nie było, że ze sobą nie spali. Znam też czwartego, który miał żonę, którą ubóstwiał i kochankę bo po prostu z jedną nie wytrzyma. Tzn najpierw miał żonę, której nie kochał ale zaszła w ciążę i dlatego wziął ślub, potem poznał drugą żonę a z pierwszą się rozwiódł (był z dwoma naraz) i następnie miał tą drugą żonę i kochankę. Obie kochał ale gdy kochanka zażądała by się zdecydował to wybrał żonę. Nie ułożyło im się ale nawet jak żona się na nim mściła to ją kochał i po rozwodzie 3 lata dochodził do siebie bo miał depresję. Wiem bo to mój przyjaciel i rozmawiamy jak kumple przy piwie i mi się zwierza. Są faceci, którzy traktują swoją zdradę jako zemstę lub sport, są też tacy którzy się zakochują ale nie ukrywajmy - tych ostatnich jest mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby dziewczyna wiedziala,że trafiła na k****arza,szybko zwiałaby od takiego,ale on gra,jest uroczy,ugodowy itp do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×