Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
Bardzo męczące :( Dlatego najlepiej odpuścić (szkoda, że to nie jest takie łatwe), bo i zajść wtedy łatwiej, i nie myśleć cały czas tylko o jednym... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ksowka moze jakies niepokalane poczecie:P jak pijecie ziolka nie macie rewolucji zoladkowych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja piję je dopiero 4 dzień, i to co zauważyłam to nie mam zaparć (a mam je od ok. 16 roku życia prawie zawsze). I śluzu jakby więcej, tylko że nieplodny jeszcze. Rewolucji żołądkowych nie mam, a Ty? Też odpuszczam, ale w sensie nastawiania się. Owulacje i tak się postaram wykryć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam. wczOraj az odpuscilam ziolka ale dzisiaj tez ciagle biegalam.normalnie woda ze mnie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A jestes pewna ze to od nich? Może coś zjadłaś, coś Ci zaszkodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepokalane poczęcie mi nie grozi :-P Nic mi po ziołach ojca Sroki nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
mi się wydawało wcześniej,że się uda za pierwszym razem,a tu prosze 8 cykl i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Dziewczyny zgłaszam że żyję i czytam was kiedy tylko mam chwilę :) Niestety trochę zapracowana ze mnie kobieta dlatego też rzadko będę pisać... Jutro wybieram się do gina z moją owulacją. Pewnie dostanę skierowanie na usg i będę obserwować czy owu w ogóle występuje. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Dziękuję i baaaaardzo gratuluję Dorotce!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
ja nie wiem jak mam to zrobić,żeby przestać myśleć o tym,że może jednak się udało,zawsze jakaś nadzieja jest...może macie jakiś magiczny sposób ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Paradise, ja też byłam pewna że zajdę od razu. Przecież tyle się słyszy o niechcianych ciążach z jednego razu. Ja planowalam kilka razy w cyklu się poprzytulać, więc ciąża murowana. Teraz co prawda dopiero trzeci cykl, ale mi się wydaje że to trwa i trwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Magiczny sposob... ;) Mi się wydaje, że zioła Ojca Sroki mnie jakoś wyciszyły, że jestem spokojniejsza, ale jestem jeszcze przed owulacją, zobaczymy co później będzie, jak przyjdzie czekać na testowanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaczynam się dziwić, jak to się niektórym udaje, że tylko raz to zrobiły bez zabezpieczenia i od razu zaszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
To ja wam dziewczyny powiem jeszcze lepszą historię. Mam 18 lat młodszego brata i moja mama zaszła w ciąże z plastrami anty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
No ja wlaśnie zaszłam w ciążę z jednego niezabezpieczonego razu- no ale byłam małolatą, więc wszystko się zgadza :p Wtedy to chyba był cud w porównaniu z teraz... Birdy jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nastolatki mają największą płodność, a z wiekiem ona coraz bardziej spada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka8828 masz racje ze teraz termin @ no i jest niestety. A cykl chce wydłużyć bo mam 24 dniowe i cos tak czuje że odrobine za krótką mam II fazę i fasolka nie ma czasu sie zadomowić. Upewnię sie co do moich przypuszczeń jak zmienię lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Lekarz tłumaczył mamie że nie ma 100% zabezpieczenia, a że wtedy plastry były nowością to może tak trafiła i mam w rodzinnym domu małego szatana :) Ale mam też wśród koleżanek dziecko z tabletek, ale w trakcie brania antybiotyku więc pewnie działanie było osłabione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no niczym nie moglam sie struc. moja znajoma zaszla w ciaze majac spirale zalozona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej koleżanki koleżanka zaszła w ciąże zapominając przyjąć tylko jednej tabletki i urodziła bliźnięta i to dwujajowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Guerka, daj znać jak będziesz wiedziała coś więcej na ten temat, być może też będę musiała o tym pomyśleć. W moim mieście nie ma niestety dobrego ginekologa :( Wogóle jest dwóch tylko, ale jeden przyjmuje w szpitalu w godzinach mojej pracy, więc chcąc nie chcąc muszę chodzić do drugiego...grubo po sześćdziesiątce jest, ale chociaz usg ma na miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy26
Ooo bliźnięta :) Ja mam w rodzinie 5 par i sama też bym nie pogardziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A ja wam powiem, że bardzo często podczas brania tabletek zapominałam o nich i brałam dwie, czasami nawet trzy na raz. I nie zaszłam. A dziewczyna, która leżała ze mną na porodowce zaszła w ciążę mając spirale. Komu jest przeznaczone to i tak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się marzą bliźnięta i ... to parka :-D syn i córka za jednym zamachem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 Katarina1987__________ 27___________@3.04 pati1920_______________23__________@3.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 paradisee_____________23___________@07.04 Aneczka8828__________26___________@15.04 Franka_______________23___________@ 15.04 86Mysza______________28___________@16.04 rubelka_______________ 27__________@17.04 Guerka_____________________________@22.04 Ksówka (Ania)__________ 31__________@ 27.04 CIĘŻARÓWKIkwiatek.gif Tuptus_111___________ 33___________ serduszko.gif 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ serduszko.gif ojtamojtam____________ 29___________ serduszko.gif annasar________________31_________serduszko.gif dorota_dubaj__________ 26___________serduszko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×