Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety niepracujące zawodowo wzbudzają

Polecane posty

Gość lufcia
no tak bo żyje za kase meża. super ambitnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufcia
zleciały sie niepracujące pasożyty ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALe meza nie twoja wiec co ci to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufcia
swiadczy to o kobiecie ze jest leniwa i malo ambitna i nie potrafi dać dziecku dobrego przykładu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wysokich obcasach z zeszlej soboty byl artykul -gorzka lista plac- o dyskryminacji kobiet w robocie -masakra - smieszne sa idiotki ktore twierdza z e praca to radosc i wartosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufcia
no tak bo jak pracuje to idiotka...:D tak moze tylko pwoiedzieć kobieta siedzaca w domu od x lat na utrzymaniu partnera...normalna wyksztalcona pracujaca kobieta na poziomie nie powie tak nigdy o innej kobiecie , masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sa uwazane za pracownikow gorszego sortu za tania sile robocza ktora mozna wyzyskiwac ponizac molestowac mobbingowac placic najmniej jak sie da a jak trzeba to kopa w de i wypad nawet po 20, 30 latach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko i co to kogo obchodzi kto pracuje a kto nie ,zwyczajna zazdrosc i kompleksy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że przede wszystkim powodem jest to, że większa część kobiet pracuje niestety dlatego, że musi :) i żal strasznie że inne nie muszą a tylko mogą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię być w domu, gotować, zajmować się dziećmi i ustawiać kwiatki w wazonie. Ale, mimo, że kocham mojego męża bardzo, nie chcę być niczyją utrzymanką. Więc na jedzenie, dzieci i kwiatki lubię zarobić sama, swoją pracą. Jak normalny, zdrowy człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufcia
a czego ja mam zazdrościc pani ktora siedzi w domu 5 lat ? proszę cie nie rozsmieszaj mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracują bo muszą i po przyjściu z pracy pracują w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca to tragiczna koniecznosc by przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufcia
17.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość Ja też lubię być w domu, gotować, zajmować się dziećmi i ustawiać kwiatki w wazonie. Ale, mimo, że kocham mojego męża bardzo, nie chcę być niczyją utrzymanką. Więc na jedzenie, dzieci i kwiatki lubię zarobić sama, swoją pracą. Jak normalny, zdrowy człowiek. x x w koncu ktoś mądrze napisał :) popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy kobieta moze doznac tylko zla podlosci okrucienstwa i niesprawiedliwosci -istota pracy jest nienawiśc, zawiśc rywalizacja oszczerstwo niszczenie innych podkladanie nogi wbijanie innym noza w plecy podkladanie swini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ogólnie jest taki "trend", że większość kobiet pracuje, tak jak kiedyś nie pracowało i te które pracowały też bulwersowały ogół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufcia
wyobraz sobie ze nie kazda kobieta po przyjsciu z pracy musi sama zajmować się domem, niektore np maja męzów ktorzy pomagaja im gotować sprzatac zajmować się dziecmi. marzenie w twoim przypadku co? dlatego siedzisz w domu i musisz uslugiwać swojemu panu ktory cie utrzymuje, prac sprzatac gotowac i jeszcze sie z nim przespac - taki Twój obowiazek to jest wg ciebie wielka milosc !! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość w pracy kobieta moze doznac tylko zla podlosci okrucienstwa i niesprawiedliwosci -istota pracy jest nienawiśc, zawiśc rywalizacja oszczerstwo niszczenie innych podkladanie nogi wbijanie innym noza w plecy podkladanie swini x x to nie pracuj, dawaj taki przyklad swojemu dziecku ktory siedzi z toba w domu i rosnie na takiego samego lenia jak ty !!!!!!!!!! ciekawe co bedzie jak maz cie zostawi bo bedzie mial dosc takiego nieroba jak ty, zostaniesz sama bez srodkow do życia!! zobaczymy czy wtedy bedziesz taka cwana w gebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz pracowac - nie pracuj. Ale nie usprawiedliwiaj sie w stylu, ze pracujace kobiety, wszystkie, jak jeden maz, sa ponizane, mobbingowane, wyzyskiwane i lzone przez szefa i zwyczajnie ci zazdroszcza. Pewnie, ze sa takie kobiety. Ale sa i takie, ktore swoja prace lubia, sa za nia doceniane i odpowiednio wynagradzane. Bzdura sa rowniez opowiesci o tym, ze mozna spokojnie przesiedziec w domu 4 lata, a potem bez problemu znalezc prace. Dobrze ktos napisal, ze chyba na kasie w supermarkecie. I od razu zaznaczam, ze ja bynajmniej nie uwazam kasjerek za jakis gorszy gatunek kobiet, one tez sa potrzebne i pracuja, jak wszyscy. Chodzi mi o to, ze jezeli masz bardziej wymagajacy zawod, to 4 lata to jest ogromna luka, ktora oznacza wypadniecie z rynku, niestety. Poza tym znam kilka przykladow, kiedy kobiety tak wlasnie siedzialy w domu, dzieci wychowywaly, obiady gotowaly, a potem maz wymienil na mlodszy model i byl placz i zgrzytanie zebow, bo zostaly bez srodkow do zycia. W 2010 roku na 1000 zawartych malzenstw rozwiodlo sie az 268, a juz w 2012 ta liczba wzrosla o 5.7%. Mozna, oczywiscie, machnac reka i stwierdzic, ze mnie to nie dotyczy, tak jak rak, inni choruja, ale nie ja. Zaloze sie, ze tamte rozwiedzione tez tak mowily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy kobieta moze doznac tylko zla podlosci okrucienstwa i niesprawiedliwosci -istota pracy jest nienawiśc, zawiśc rywalizacja oszczerstwo niszczenie innych podkladanie nogi wbijanie innym noza w plecy podkladanie swini X nie tylko praca ale zycie tak wygląda,kobieto ocknij się chcesz zyc pod kloszem,wiecznie w 4 scianach,najlepiej nie wychodź do sklepu bo jakaś zawistna baba wyzwie cie ze sie pchasz w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufcia
tak wlasnie jak ktoś wyżej napisał, swieta prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko glupie tlumaczenia pan siedzacych w domu... zadna praca nie hanbi trzeba tylko chciec, nawet na poczatek za marne grosze, ale przynajmniej widac ze sie kobieta stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet gadajacych tu, że praca to tylko wyzysk, ma pewnie kwalifikacje tylko na kasę do sklepu (bez urazy, nic nie mam do kasjerek, też kiedyś w trakcie studiów tak dorabiałam) więc trudno się spełniać w takim zawodzie... Nie rozumiem tylko dlaczego tak wam odpowiada proszenie męża o pieniądze. To upokarzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne bo rowodza sie tylko niepracujace kobiety :P Teoria podbudowujesz swoeje ego ? Najbardziej razi mnie wasz brak logiki.. Jak kobieta pracuje zawodowo, a ma gosposie w domu która sprzata, pierze, gotuje , robi zakupy itp. czy nianie do dziecka to te kobiety niania I gosposia wykonuja prace , prawda ? Ba , nawet ma ona swoja cene ! W ten sposob one ZARABIAJA I jest to ich praca. Ale jak kobieta, zona I matka robi to samo co te panie razem to juz " pierdzi w stołek " siedzi w domu " ? Nie zarabia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co was obchodzi jak kto żyje ? tak wam żal tych mężów którzy MUSZĄ utrzymywać żony i dzieci ? niestety tak się utarło w naszym społeczeństwie że kobiety rodzą, wychowują dzieci, zajmują się domem a faceci jeśli chcą mieć dom i rodzinę to na nie zarabiają mi nic do kobiet które muszą wyrabiać 200 % normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawt kobietom wyksztalconym czesto oferuje sie gowniane prace z a gowniane place- np kasjerka ekspedientka barmanka itp -zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zarabia ? x x x Ale jak kobieta, zona I matka robi to samo co te panie razem to juz " pierdzi w stołek " siedzi w domu " ? Nie zarabia ? x x x a dostajesz za to jakies wynagrodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im nizsze stanowisko, szeregowa praca tym bardziej pracownica jest traktowana jak gowno ,smiec ścierka wycieraczka popychadlo i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im nizsze stanowisko, szeregowa praca tym bardziej pracownica jest traktowana jak gowno ,smiec ścierka wycieraczka popychadlo i nic x x było sie uczyć a nie jeczyć teraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca to pieklo kobiet miejsce kaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×