Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tasiorka3012

Z rozmiaru 42 na 38

Polecane posty

Wpadnę do Was wieczorkiem to coś napiszę :) Muszę uciekać póki co, fajnie, że coś się tu dzieje :) Tasiorka, tak jestem na Topiku JASKIERKI, ale pomyślałam, że pozaglądam na inne temaciki też :D JASKIERKA pracuje i nie ma internetu a bez niej topik umiera troszkę ;/ Do później dziewczyny !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo, czy ktos tutaj jest?;) Moje dzisiejsze menu: śniadanie: serek wiejski z pomidorem plus kromka chleba II śniadanie: pomarańcz obiad: 2 naleśniki z serem kolacja; jajko na twardo i sałata Za chwilę idę poćwiczyć;), no i mam nadzieję, że pot się poleje;) Ech- czuję że rymuję heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Może dzisiaj mnie nie potraktują jako spamerkę:-) Startuję z wagą 74 kg, wzrost 167. Jestem na siebie zła, bo pół roku porodzie ważyłam 69 kg, a tu nagle wyhodowałam sobie te dodatkowe 5 kg. Chciałabym zrzucić dyszkę, o większej ilości to już nie marzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że mój powrót do pracy trochę mi pomoże schudnąć, po pracy jeśli pogoda pozwoli będę pewnie śmigać z małą na spacery i plac zabaw. Im mniej mnie będzie w domu tym większa szansa na sukces, bo poza domem jem mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem:) Z dieta dziś u mnie ok, gorsza sprawa: dziś drinkowalam hehe Jest mi wstyd i obiecuje poprawę:) A co u was? @ yen: jak ja wróciłam do pracy to... zaczęłam tyć! W pracy siedzacy tryb a przy małym dużo bieganiny;) Uważaj kochana bo siedzenie na dupsku to najgorszej co może być:) Chyba że to praca bardziej fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Inga- ty moja kochana a gdzie 5 posiłków? Za malo jesz, przecież my wprowadzamy zdrowe nawyki odzywiania a nie dieta 800 kcal... Dociagnij do 1200kcal i będzie git, lepiej 0,5 kg na tydzień mniej bez jojo niż 4 kg i wiadomo co dalej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca umysłowa ale w połowie za biurkiem a w połowie w terenie, dużo łażenia po mieście, więc się rozruszam, więc jest szansa że dupsko zmaleje :-) A propos spadku wagi, to pewnie każda z nas Wie że najzdrowiej to gubić 0,5-1 kg max tygodniowo, więcej to szaleństwo... Dziś zrobiłam paprykę faszerowaną z parowaru, rewelacja, kiedyś robiłam pieczoną, ale wolę na parze bo szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym faszerowalas? Mnie zgubila ta siedząca praca. Pamiętam jak na studiach pracowalam w pizzerii, codziennie jadlam pizzę i chudlam... Tylko.wtedy bylam 12-14h w ruchu, a teraz eh... Nie mam czasu i sił by ćwiczyć... Jestem zła na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nafaszerowałam kaszą gryczaną, mięsem mielonym, słonecznikiem i oregano. Pycha :-) Kurczę, ja 3 lata temu schudłam 15 kg w ok 5 miesięcy, ale jadłam mało węglowodanów. Teraz ciężko mi to sobie wyobrazić, zwłaszcza że lubię pieczywo, a mamy super piekarnię :-\ Wiem, że powinnan ćwiczyć ale ciągle brak mi czasu, i tak robię siedem rzeczy naraz...W dodatku jestem typem samotniczym jeśli chodzi o sport i nie lubię ćwiczyć przy ludziach, nawet przy mężu. Jedynie przy córce ćwiczę a mała mnie tak małpuje,że boki zrywam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek;) Hmmm, no może wczoraj faktycznie za mało zjadłam ale dzisiaj postaram się poprawić:). Obiecuję:) Dziewczynki, Wy nawet nie mówcie o tyciu w pracy, bo ja tez to przerabiałam. Co prawda w jednej udało mi się schudną, ale wtedy byłam na Dukanie, a tego nie liczę, o wiadomo że to nic dobrego i kg wróciły (praca też siedząca), a potem jak zmieniłam pracę, to pracowałam z domu, więc gorszego rozwiązania nie ma jeśli chce się zrzucić kg. yen, a dzieci sa fenomenalne:) Czasami potrafią jednym gestem kupić całe towarzystwo:) MIłego poranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa codzienna
Witajcie. Dużo się tu dziewczyn zrobiło. A gadacie! Jak przekupy:) Ale to fajnie, im więcej tym lepiej. Ja wczoraj zrobiłam sobie rewelacyjną sałatkę z gotowanego buraczka, jajka i korniszona. Pychotka - polecam. Dziś na śniadanie kanapki z twarogiem chudym i dżemikiem 100% owoców. Polecam, bo on nie zawiera dodatkowego cukru i ma bardzo dobry skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga w rozmiarze 44
Gościówa na innym topicu gdzie jesteś aktywna, też gwarno jak na placu targowym heh, więc spoko:):) Ja zapomniałam o II śniadanku i dzisiaj znowu będą 4 posiłki, no ale tak jakoś mi ten czas dzisiaj ucieka, że nie nadążam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa codzienna
Ano gadam sobie tam i tu, mam nadzieję, że nikt nie ma mi tego za złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na drugie śniadanie znowu plaster ananasa, obiad taki jak wczoraj. Menu sobota: ŚNIADANIE: - 2 jajka - dwie kromki razowca - kawka II ŚNIADANIE: -pomarancza OBIAD: -pulpety drobiowe w sosie koperkowym -brokuł - zupa krem z ziemniaków( zjem na podwieczorek hehe) KOLACJA: - może ta sałatka z buraka :) Poproszę przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga w rozmiarze 44
Gościówa, no nie sądzę, żeby komuś przeszkadało, na jakich topicahc jesteś. No bez przesady;);) Nie mamy nikogo na wyłączność:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 marka
hej laski kupilam sobie dzis kiecke w nagrode :) od lutego 8 kg za mna jeszcze 13 zeby wrócic do zwyklej wagi. nie wiem co mi wtedy przeszkadzało wystarczyło troche pocwiczyc a tak nazekalam. za tydzien fryzjer a za 3 przyjezdza moj maz wiec musze go olsnic i jezszce zrucic ze 3 kg :) dobra zasuwam sprzatac chałpe bo nie moge patrzec na ten syf :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
85 marka-nagroda ci się należała jak najbardziej! super wynik, co ćwiczysz i jak czesto? Zaraz trzeba zjesc kolacje. Mialam gotować ziemniaczany krem a tu ziemniakow brak... Moze zupa krem z cukinii, mam dwie całkiem spore to chyba starczy. I cukinia ma śmiesznie mało kalorii, więc wybór jeszcze lepszy. Muszę jeszcze ogarnąć mieszkanie bo traszny mam sajgon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuuuu jak można mieć rozmair 42 lub większy ja po 2 ciążach mam 38 a i tak wolałabym mieć ten sprzed ciąży czyli 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiorka, a masz parowar albo garnek do gotowania na parze? Fajne są roladki z piersi z kurczaka lub indyka, rozbijasz jak kotlet, faszerujesz czym chcesz może być szpinak, pomidory suszone, może być cebula i ogórek kiszony, może być serek twarogowy z ziołami, zawijasz w roladkę. Każda roladkę z osobna zawijam w folię aluminiową i gotuję na parze ok. 30 minut, przy okazji paruję też jakieś warzywa. Nie trzeba pilnować ani stać i mieszać. Ja to jestem "królową zup", ale to przez moją córkę, codziennie inna zupa, lekka, bez śmietany, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie chyba faktycznie imprezują :D A ja idę grzecznie spać, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey jen:) Niestety nie mam parowaru, czego bardzo żałuję... Moja teściowa ma i z tego co wiem to nie używa, może mi pożyczy:) W taką pogode to chce się żyć!;) Dzis planuje dłuuuuga wyprawe rowerową:) Lecę pod prysznic bo już późno, odezwę się póżniej. Krem z cukinii rewelacja, dodalam 2 trójkąciki serka topionego( niestety), ale smak jest zdecydowanie lepszy, bardziej kremowy i konkretny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka! Odsypiacie pewnie wczorajsze imprezowanie hehe Drugie śniadanie: znowu ananas( uwielbiam i podobno pomaga w odchudzaniu). Po kilku dniach lekkich posiłków jakby brzuch zmalał, a po peelingach z kawy+ krem eveline 2x dziennie- nogi gladsze, jedrniejsze i cellulit troszkę mniejszy! Napawa mnie to optymizmem i dziś mam mega dobry humor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa codzienna
Tasiorka ta sałatka to praktycznie tak jak napisałam: gotujesz buraczki, szkoda, że strasznie długo się gotują, więc ja ugotowałam kilka na zapas. Kroisz w kawałki. Jajko na twardo w ósemki. Korniszon w plasterki. W oryginale były jeszcze ugotowane ziemniaczki, ale ja z oczywistych powodów spasowałam. Soli jak najmniej, popieprz i dodaj łyżkę jogurtu naturalnego i kilka kropel octu. Dla mnie pycha. Życzę smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa codzienna
Ja do kremu z cukinii dla poprawienia smaku robię pesto i podaję bezpośrednio na talerz. Choć pesto też święte nie jest bo z dużą ilością oliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×