Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda T

46 rozmiar to za duzo

Polecane posty

Gość Jagoda T
No szkoda, ze nas tak mało, no ale może z czasem jeszcze ktoś dołączy. Mam nadzieję, że szybko ten topic "nie umrze":), ale to rawda- nie gubimy się w postach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
ja jestem:)Dzisiejsze menu zrealizowane,strzele tylko szklanke mleka przed snem.Wspomagaczy nigdy nie uzywalam,no moze chrom,o mojej aktywnosci ruchowej napisalam w poscie wyzej.Gosia,mielony kminek jest w Tesco.Tez jutro zrobie sobie na obiad zupe a'la chinska z mrozonki z makaronem ryzowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1o9o8o9
u mnie tesco jest 30km od mojej miejscowości niestety chyba kupię sobie takie coś czego nazwy zapomniałam,że się tam właśnie wali w różne przyprawy aby je zmielić :):)no mam na koncu jezyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1o9o8o9
i zjadłam racucha z dzemem sztuk 2. pójdę spać o 23 i tak t poćwiczę trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda T
Gosia, z pewnościa o moździerz Ci chodziło;):) do ugniatanie przypraw:) Ja jednak zmieniłam lany na kolację i wypiłam 2 szklanki kefiru, czyli łacznie 1 litr:);) I o 1 litr kefiru będę zdrowsza heh. Może w tygodniu zrobię sobie dzionek na samym kefirze albo maślance, ale to jak minie okres, bo jestem tak słaba, że na samym kefirze pewno bym padła:):) Wypiję jeszcze polopirynkę, bo mnie coś w kościach łamie heh. Mam nadzieję, że łamanie w kosciach to przeziębienie a nie starość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1o9o8o9
o wlasnie o to mi chodzilo. a ja musze sie nauczyc pic sok pomidorowy i jutro postaram sie go kupic i taka 1 szklanka na zapicie wieczornego glodu powinna byc skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1o9o8o9
jak Ci do tego zimno to przeziebienie,mnie boli głowa chyba od zatok i kicham jak szalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda T
:) Ja właśnie cząsami zapijam głód kefirem i mi wystarcza. Ale sok pomidorowy jest na pewno bardziej syty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda T
Nie mam jakiś dreszczy ani też gorączki, ale czuję się niewyraźnie i kości mnie bolą:) jakbym co najmniej ze 100 km przebiegła heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
Witam z rana!Ja po wazeniu i kawce.Na wadze 71,1 czyli minus 2 kg.Woda zeszla,wiec bierzemy sie za sadlo.Na sniadanie jajecznica na pomidorach +kromka chleba,a w kestii ruchowej motyczenie na ogrodzie i aqua areobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że jest to za dużo. 40 to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
gosciu,dlatego sie odchudzamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda T
Dzień doberek;) Ja też jestem na nóżkach od rana no i po śniadanku;):) Jak mnie objawy okresowe przestaną meczyć, to może trochę poćwiczę, ale na razie nie jestem w stanie:) Gościu- topic jest dla zainteresowanych tylko i wyłącznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata J
Dzień doberek :) Przepraszam, że wczoraj była cisza ale w pracy byłam (dyżur :( ) więc dzisiaj dopiero teraz zaczyna się mój dzień. Wczoraj śniadanko: owsianka z mlekiem i rodzynkami, drugie śniadanie: niestety batonik :(, obiad: mała porcja rosołu i duszona pierś z kurczaka z surówką z czerwonej kapusty, podwieczorek wypadł, a na kolację zjadłam kromkę razowca z ogórkiem i pomidorem. Dzisiejsze menu: śniadanie: wstałam zjadłam i poszłam spać hehe ale była owsianka. drugie śniadanie wypadło obiad: kalafior gotowany na parze i gulasz z piersi indyczej. podwieczorek jak nic wypadnie, bo mam wizytę u okulisty z córką kolacja zobaczymy... Jagoda ja też walczę z dolegliwościami okresowymi od dzisiaj ;) i nie wiem co będzie z zumbą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata J
Zapomniałam, dzisiaj było również ważenie i jest 1,8 kg mniej wciągu tygodnia więc zgodnie z planem. Ja również zapijam wieczorny głód kefirkiem lub jogurtem naturalnym bez cukru ale nie później niż 19, no chyba że jestem w pracy to pozwolę sobie trochę później. Zła jestem o ten batonik wczorajszy ale przed okresem zawsze to samo zawsze ciągnie mnie do słodyczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moja waga to niestety 98.4kg:( zamiast chudnąc to ja tyje, jem i jem dzis powiedziałam KONIEC! Ale nie taki koniec że dzis dieta a wieczorem objadanie i dieta znowu od jutra, a tak ostatnio jest, Dziś zakupiłam środek na mniejszy apetyt na słodycze, colon C na jelita, zeszyt i w nim wszystko zapisuje. Obiecałam sobie że w to lato pójde na basen. Śniadanie i 2 śniadanie zjedzone a teraz na obiad marynuje się pierś z kurczaka, pieczone ziemniaki bez tłuszczu i sałatka, taki dziś obiad. Moja dieta MŻ, na tej diecie schudłam kiedyś ponad 20kg i teraz tez tej diety będę się trzymać, ziemniaki dziś robie bo córcia bardzo chciała ale ja tez z 3 malusie zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata J
Witaj Szepciku rozsądku. Jasne, że możesz się udzielać :) im większa grupa wsparcia tym lepiej. Ja zapisywałam wszystko co jadłam przez kilka dni przed dietą i o zgrozo okazało się, że jednym dniem cały tydzień można by było obdzielić ;). Jednak podwieczorek nie wypadnie jem pomarańczę tak jakoś mnie naszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nie jestem głodna, ale chyba wypada jeszcze coś zjeść, późno chodze spać więc jak nie zjem kolacji to może być kiepsko wieczorem, nie wiem czy to moje "halucynacje" i wmawiam sobie że nie chce mi sie jeść czy faktycznie ten środek działa:) Na kolacje zjem serek biały albo pierś z obiadu:) Troszke podjadałam przechodząc przez kuchnie ale naszczęście sięgałam po rzodkiewki a to chyba nie jest aż taki grzech :) i gdzies tam mięsko się wkradło ale na to co ostatnio jadłam (TONY JEDZENIA) to super mi idzie :) Wieczorem rower chociaż 15min, moja kondycja jest zerowa, wiem że jusz jest ze mna źle bo zrobiła mi się 2ga broda:( i jak mam bardzo nisko głowę to czuje że mnie zaczyna boleć dlatego tez to znak że znowu zaczyna robić sie groźnie i musze się opamietać. Dzis jestem dumna z siebie bo pogoniłam wstyd i mimo że obok w aptece stał młody facet i było dużo ludzi to ja szczerze powiedziałam że ostatnio ciągle jem i jem, że ciągle mam ochote na słodkie to dla mnie juz duzy krok że potrafiłam sie komuś do tego przyznać i powiedzieć:) wiem że to nic takiego dla kogoś ale dla mnie to bardzo dużo:) niby nic a jednak coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1o9o8o9
hej,widzę że temat kwitnie:) ja dziś zjadłam pomarańczę ,jogobellę z otrębami-normalny obiad czyli 1,5 pulpeta z sosem ziemniakami i buraczkami i mały kawałek ciasta drożdżowego i wypiłam 2 kawy z mlekiem. myślę,że w 1200-1300kcal się zmieściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Szept rozsądku na mnie colon c nie działał, ani nie biegałam do wc ani apetyt mniejszy. Ale mam nadzieję że Tobie pomoże :) *** Ja od wielu lat na diecie :) Jeśli się trzymam jest ok, jak trochę pofolguje od razu waga w górę. Teraz jestem na MZ i prawie zero tłuszczów. No i czas postu bez słodyczy i słonych przekąsek :) Jest ciężko ale mam nadzieję ze choć trochę będzie z tego pożytku. Obwodowo zleciłam , wagowo? Po co się drażnić :) *** Wahadlo i Beata gratuluje spadku! Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akliL Colon kupiłam na jelita, dziś już 2 porcje i obecnie cisza, na apetyt kupiłam inny preparat:) Dzień dziś zaliczam do udanych, kolacja bułka z serkiem topionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
Witam wszystkie panie, w tym szczegolnie nowe kolezanki i zmykam do pracy.Skrobne cos wieczorem.Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu co za noc, nie wyspałam się nic a nic, ciągle się budziłam później córka się budziła i ciągle płakała, spała dziś ze mną jak nigdy. Dziś z rana normalnie zrobiłam WC jak nigdy, nie wiem czy to colon czy nie ale w koncu hura! Mam dziś bardzo dużo spraw, jak wyjde dzis około 8 30 tak chyba wró e około 20:( miłego dnia:) mojej walki ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wzroście 180 i wadze 94 to dramatu nie ma, ale bmi jest bezlitosne ;-) Juz sie wzięłam za siebie, 4 kilo zrzucilam i 44 juz zapinam :D Cycki mam duże, 90-D/E Moja wymarzona waga to 75-80 kg w moim wieku, myśle, ze to jak najbardziej realne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaguśka_1977
Witam serdecznie i z chęcią się przyłączę-nie będę oryginalna-to moje kolejne podejście do wyszczuplania:); oczywiście, że przerabiałam trochę diet cud, ale mam na swoim koncie też odchudzanie pod opieką dietetyka-z powodzeniem, niestety problemy zdrowotne plus powrót do złych nawyków zrobiły swoje. Teraz wracam do wyszczuplania przy zastosowaniu: zdrowego rozsądku, ćwiczeń, grupy wsparcia oraz delikatnego wspomagania (lubię zieloną herbatę od zawsze, wprowadziłam błonnik (babka płesznik) i tabletki LibraMed).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1o9o8o9
hej dziewczynki,gratuluję Wam spadków:) Na śniadanie zjadłam płatki z mlekiem. Co planujecie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1o9o8o9
a co do dzisiejszej nocy to ja również nie mogłam spać oczy jak 5zł i przewracałam się z boku na bok na dodatek mojej córce też coś dolega,bo ma zatkany nos i chrapała niemiłosiernie tak samo z resztą jak mój mąż i zasnęłam ok 3. Jagoda a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasińska
Hej dziewczyny, Również mam rozmiar 46, i uważam, że to za dużo. Robiłam w swoim życiu dużo diet takich kilkudniowych i było to mega bez sensu. Najwięcej schudłam swojego czasu na dukanie ale wszystko wróciło z paroma kg na plusie jeszcze. Teraz wiem, że trzeba zmienić styl żywienia całkowicie i na zawsze. Ciężko mi to zrobić bo uwielbiam słodycze, ciasta, ciasteczka, czekoladki, lody... Innych rzeczy mogę nie jeść tylko żywić się słodyczami :( Byłam w warszawie na spotkaniu w centrum Gacy i nad tym się zastanawiam. Trochę przeraża mnie koszt, bo to 239 zł za miesiąc diety online :( Z drugiej strony czuję że potrzebuję takiej kontroli nad sobą przez jakiś czynnik zewnętrzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charleville
Moge sie dolaczyc z moim skromnym rozmiarem 44? ;) Obiecałam sobie ze do wakacji pozbede sie wiekszosci nadwagi. Dzis rano sie zwazylam. Waga 81 kg, wzrost 161. Mam do zrzucenia minimum 17 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×