Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My nieatrakcyjne kobiety...

Polecane posty

Gość gość
Ale co w tym dziwnego. Pociąg seksualny jest niezwykle silny u facetów. Piękna, zgrabna kobieta jest naprawdę zjawiskiem, to tak jakby się obrażać, że ludzie chcą jeździć w piękne góry albo nad zjawiskowe morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to juz twój problem.Nie nasz.I nie tych facetów.To tylko twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiamy gościu jak będziesz mieć lat 40-50 i z łądnymi górami niewiele wspólnego.Jak się na horyzoncie młode Alpy pojawią, a mąż zostawi cię bez alimentów, zabierze połowę majątku i zrobi z nowymi górami dwójkę uroczych dzieci.Nie wszystkie kobiety są piękne.Są przez to gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
,,Nie wszystkie kobiety są piękne.Są przez to gorsze?" - wszystko wskazuje na to, że tak. Szkoda, że moi rodzice byli tacy bezkrytyczni względem siebie. Ja dzieci mieć nie będę. Niech te geny pożre gleba i trafi szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
Czesc, tu wita TWOJ TROLL, jeden z trolii z poprzedniego tematu, ktory przez 2 tygodnie nie mial neta. Milo mi, ze uwazasz, ze moge byc dziesiatkami rozmawiajacych z Toba osob naraz. Moze zmienic ksywe na LEGION...? Pozostalym proponuje (na przyklad na 25 stronie tego tematu) klikac na nick niebieskiego goscia oraz pare innych a okazuje sie ze to Czterdziestka :D Na przyklad w: 23.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Chyba, że tam grasz przede mną. A tu jesteś sobą. „Jeśli są na świecie samotni i nieszczęśliwi mężczyźni , to jest to zawsze wina tylko i wyłącznie samolubnych kobiet.” 23.04.14 [zgłoś do usunięcia] Czterdziecha co ma pecha Nie gram, ani tu ani tam.Jestem tą samą osobą.Ale masz rację z tollem dyskutować wstyd. --------------- Kliknijcie w nick Goscia ktory zapewne jak wynika z kontekstu byl podejrzana o bycie Czterdziecha - Slabsza genetycznie. A zobaczycie, ze podejrzenia byly prawdziwe... I co KLAMCZUCHO? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toz mówię,że masz problem,ale to jedynie twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój wielki problem czterdziecho vel słabsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
A nie, przepraszam, nasza bajkopisarka nieco przyglupia jako facet nam tu pisze... :D 22.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Ann Grodzki was pozdrawia lapka.gif „Jeśli są na świecie samotni i nieszczęśliwi mężczyźni , to jest to zawsze wina tylko i wyłącznie samolubnych kobiet.” 22.04.14 [zgłoś do usunięcia] Czterdziecha co ma pecha O , penis mi urósł? Matko..... Lepszy penis od trolla. „Jeśli są na świecie samotne i nieszczęśliwe kobiety , to jest to zawsze wina tylko i wyłącznie mężczyzn”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Jesteśmy odrębnymi osobami. To na świecie niby nie ma kobiet, które dla facetów g***o znaczą, bo nie wyglądają jak laleczki Barbie/króliczki Play Boy'a/modelki Victoria's Secret? Naprawdę nie znacie takich kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
O jjja pierdziele :) :) :) 22.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość I tu właśnie jest potrzebny młodszy, zdecydowanie młodszy partner. Ale to teoria. No i cóż, że ze Szwecji? Nimfomanka to teraz modne w Polsce. Dziwicie się naszej opieszałości w sferze seksu? Zamieńmy się rolami... co ja gadam lub drukuję. Czterdziecha, a Ty tak ze mną na poważnie czy tak jak kogut z kurą, dla jaj? usmiech.gif „Jeśli są na świecie samotni i nieszczęśliwi mężczyźni , to jest to zawsze wina tylko i wyłącznie samolubnych kobiet.” ------------------ Czterdziecha, po chooy jako facet sama ze soba piszesz? Innego faceta swirze miec nie bedziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
Eeee, sa rozni faceci. Niektorzy nie znosza laleczek Barbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
Czytam wstecz. Jak ktos dobrze okreslil - FESTIWAL STUKNIETEJ CZTERDZIECHY: 2.04.14 [zgłoś do usunięcia] Księciuniu z Księcia poczęty Tylko tak mówią. Ja to wiem oczko.gif „Jeśli są na świecie samotni i nieszczęśliwi mężczyźni , to jest to zawsze wina tylko i wyłącznie samolubnych kobiet.” 22.04.14 [zgłoś do usunięcia] Pan swojej Pani Czterdziestko, wróć. „Jeśli są na świecie samotni i nieszczęśliwi mężczyźni , to jest to zawsze wina tylko i wyłącznie samolubnych kobiet.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
,,Eeee, sa rozni faceci. Niektorzy nie znosza laleczek Barbie" - faktycznie NIEKTÓRZY. To zapewne ci, którzy preferują modelki Victoria's Secret. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ci kolejna zrzęda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
Czterdziecha pod nickiem Slabsza, nie produkuj sie. Jak masz takie podejscie do facetow, nie dziw sie, ze nie masz powodzenia. Niektorzy wola "zwyczajne dziewczyny". Nie modelki. A przy okazji, nawet modelki VS nie sa jakies super piekne bez retuszu i podkladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkieterrkaa
Haha ładnie,poklikałam sobie na niektórych gości z niebieskiego i zawsze,wyskakują osoby z sentencją w stopce"czterdziechy"lub"słabszej genetycznie". Kobieto,facecie bo nie wiem kim jesteś ,lecz się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linka , może zrobić każdy kretyn.A już na pewno kretyn, któy mnie szczerze i gorąco nienawidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz się słabsza oburzy ze ona nieee nie jest czterdziecha,przypadkowo tylko zawsze pisza o tej samaj porze!Jasssne :P i w tym samym stylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi odkrycie:D Sama pisze do siebie,odkręca temat,pisze pierdoły saskie,kwiatki sobie wysyła i blablabla.Czy tobie już nie jest wstyd że wszyscy to widzą,mitomanko durna:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
No wlasnie o tym pisze. Niemozliwe jest by w poprzednim temacie i tu hejtowala ja jedna osoba. M.in. dlatego, ze ja sie tam rzadko pojawiam. Za kazdym razem jak cos pisze, czterdziecha twierdzi, ze produkuje wszystkie wypowiedzi w jej temacie, ale dzis przypisywala to samo komus innemu :) Za to sama sie wsypala i widac, ze nadaje spod wiecej niz 1 nicka i do tego kazdy moze to sam sprawdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
O jakim linku mowisz slonko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Macie jakąś manię z wymyślaniem pod którym nickiem kryje się Czterdziecha. Tak ciężko zrozumieć, że jesteśmy zupełnie różnymi osobami o zbieżnych spostrzeżeniach? Mogę przytoczyć mnóstwo sytuacji, które potwierdzają tezę odnośnie tego jak ogromne znaczenie dla facetów ma wygląd ich potencjalnej partnerki. Jak jakaś dziewczyna jest z natury szczuplutka, drobna, proporcjonalnie zbudowana, ładna, to nie zrozumie w czym rzecz, bo z jej perspektywy faceci mogą wydawać się być ok. Sama miałam w swoim życiu okres, że miałam w porównaniu z obecnym dość spore powodzenie (oczywiście bez szału). Jednak z żadnym facetem nic się nie ułożyło - pewnie dlatego, bo mimo wszystko byłam za mało atrakcyjna (bo zawsze znajdzie się ładniejsza, szczuplejsza itd.). Wystarczyło trochę przytyć i ,,koniec balu, Panno Lalu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż Czterdziecha,nie.Ponieważ nikt cię tu tak nie wielbi,by sobie twoje stopki wklejać.W 1 minucie piszesz jako 40-cha a zaraz odpowiadasz sobie jako gość;)wystarczy kliknąć debilko,debilasta w nik.Eeeee spierttalaj psychiczna chora babo,bądź facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale może jej się nudzi ,to ma rozrywke.Nie wierze ze ona gdziekolwiek pracuje.Prochy łyka i w chacie siedzi.Szlag ja trafia na facetów to się ze złości i nudy wyżywa na różnych forach.Póki jej nie zbanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabsza vel Czterdziecha.powiem ci a c/h/ó/j nas to obchodzi:classic_cool: Trzeba mieć nieźle napierttolone w głowie by pisać ciągle o jednym i tym samym.Czy ty na manie cierpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabsza - no to schudnij i po krzyku.Będziesz przebierać w chłopach jak w ulegalkach,i po klopocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Skoro c***j was to obchodzi, to idźcie gdzieś indziej. Wejście na topik, który was c***j obchodzi po to by napisać ,,a c***j nas to obchodzi' chyba mija się z celem, nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obstawiam psychicznie chorą babę,lub faceta zioniącego nienawiścią do fajnych sympatycznych kobiet.To jest chore:-o Za młodu była do doopy,potem miała 4-rech,jeden bachora zmajstrował(jeśli to prawda)a tak naprawdę to jest chora i nie potrafi nawiązać żadnych relacji międzyludzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
,,Slabsza - no to schudnij i po krzyku.Będziesz przebierać w chłopach jak w ulegalkach,i po klopocie!" - tak różowo, to na pewno nie będzie, bo jestem nieproporcjonalnie zbudowana. Poza tym mam tendencje do tycia, więc utrzymanie wagi w moim przypadku, to naprawdę ciężka harówa, by nie powiedzieć kierat. A propos, to właśnie siedzę głodna, tak więc trochę zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie kolosalnym wysiłkiem mogłabym zeszczupleć.Wydać krocie na ciuchy, kosmetyczki i zabiegi .Pochodzić na warsztaty - jak poczuć się atrakcyjną.Ale gdzie byłaby w tym wszystkim moja prawdziwa osobowość.Masz rację Słaba - kobiety, które mają branie nie są w sta minie pojąć jak to jest go nie mieć.Każdy facet jest dla nich miły , uczynny i słodki.Bo widzi w tym interes,Wystarczy zbrzynąć, roztyć się i zestarzeć , a już tak cudnie nie będzie.Wtedy żaden najlepszy charakter nie pomoże - co najwyżej panowie zrobią sobie bezpłatną psychoterapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×