Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wracam do polski i bardzo sie ciesze :)

Polecane posty

Gość gość
wszyscy tu wiedza ze to ty piszesz bo łatwo cie po stylu poznac cwelu z NOTHINGam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo cwelu srajacy za stodola, np ja nie uzywam polskich znakow czyli ą ę itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za problem zaczac uzywac, piesku emigracyjny. Jestes eebanym zerem, szczyny murzyna maja wieksza wartosc niz ty glucie z doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla takiego zera przegranego jak ty to moge miec wartosc tego gowna ktore zrobilem 20 lat temu BUEEEHHHHEEEEHHHHEEEHHHEEE podobnie jak ty dla mnie pedale jestes gownem, poza tym wiemy wszyscy ze uwielbiasz lizac jaja kumplom i nie skonczyles podstawowki. Nie wstyd ci byc takim nedznym zerem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstan jak do mgr rozmawiasz, korku analny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty mgr to widziales na wikipedii :D bajkopisarz tepak bez podstawowego marzy o mgr. Za glupi jestes zeby skonczyc podstawowke a co dopiero inne szkoly :D AAAAAHAAHAHAAAAHHHEEEHHHHEEEEEHEEEEEEEEEE :D zryj kalisko pedale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korku analany, juz sie tak nie napinaj bo zaraz z doopy wystrzelisz, ehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko przyglupy bez wyksztalcenia wymyslaja i chwala sie w necie jacy to sa wyksztalceni. Dokladnie jak ty cwelu bez podstawowki :D musisz sie cwelu falszywie dowartosciowac tim liderze na smieciarce i zmywaczu kibli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I'm looking for job to jedyne co potrafisz powiedziec szmato. Juz ja was przebrzydle kundle znam. Konserwatorzy powierzchni płaskich. Cisza brudasy bo jutro trzeba swoim panom Anglikom w pas się kłaniać hahaha. Śmierdzi tutaj polskim gownem na odległość. Jejku jak to dobrze ze wyjechaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze lepiej że ty już jesteś w PL I nap/ier/dal/asz na twojego rodaka kapo-pracodawcę za bezdurno. I morda w kubeł bo jutro twój własciciel niewolników kopnie cię w doope i weźmie innego tańszego białego murzyna na twoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wiesz cwelu co ja umiem a czego nie :D no ale mozesz sie pocieszac ze kazdy jest takim zerem jak ty, bez nawet podstawowki BUEEEEHHHHEEEEHHHEEE :D kocham Cie UK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wszyscy co tak chetnie zostana w uk na stale i sie tam tak super odnajduja moga miec troche problem. Ja zgadzam sie z tymi co tesknia i nie czuja sie tam i siebie. Nie jesresmy tam u siebie i tyle co wiecej jest tam grupa ludzi ktorzy nas szczerze nienawidza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zostana osrusy na stale, tylko rodowici brytyjczycy beda wylaczeni spod deportacji, nic faking forejnasom paszporcik nie pomoze bueheheeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWR
Ja spędziłam prawie 3 lata w Bristolu, wróciłam do Wrocławia i dostałam pracę w Stefczyku więc jak na powrót po tylu latach to mi się udało. Atmosfera o wiele lepsza niż za granicą i jakieś dodatkwe szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i w PL tanio jest a to najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak tanio ;) W duzych miastach, Warszawie, Wroclawiu, sa pieniadze do zarobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co niektórzy to mają słownictwo,aż się tego czytać nie chce i myślą,że są super bo na kafe napisali co myślą......i ten styl ..super ,gratulacje elita wielka co Polskę reprezentuje i w niej niech zostanie bo wstydu narobi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska patologia i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto chce niech wraca albo niech wyjeżdża. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjezdzaja tylko nieudacznicy lenie i nieroby. Kto w PL konczyl porzadna panstwowa uczelnie i uczyl sie zamiast imprezowac to zarabia w PL dobrze. Brexit juz zreszta wchodzi w zycie i niedlugo szczury zostana zawrocone do PL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zarabia dobrze" ku/rwa, złodziej i ksiądz dobrodziej. 96% Polaków nie wie jak związać koniec z końcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych ktorzy sie zastanawiaja czy wracac,pewnie ze kazdy sie boi,ale pomyslcie,nawet gdyby tylko facet pracował,zarobiłby te minimalne 1800,mniej mało kto tutaj zarabia,jest jedno dziecko,dochod na 3 osoby nie przekracza 2400,dostaniecie dodatkowe 500 zł plus rodzinne,dwojka dzieci prawie 1200,daje to prawie 3000 tyś,rodzi sie dziecko odatkowe 1 tyś przez rok plus 2000 becikowe,nie mówiac o zwrocie z podatku.Naprawde zyje sie tu coraz lepiej,rodzinom z dziecmi szczegolnie.Warto to przemyslec,tym bardziej ze na obczyznie nigdy nie bedziecie u siebie.A kwestia wyksztalcenia waszych dzieci,watpie ze ktorekolwiek tam bedzie mialo wyzsze,tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne zycie w uk i oszczcedzanie? To jest po prostu niemozliwe. W PL wszystko jest tansze wielokrotnie i jakos lepsza. W uk nawet kaszanki i kiebłasy wiejskie nie mozna dostac. Wszedzie tylko budy z hamburgerami. Na ulicach syf, kebaby i ciapate. Na lotnisku anglicy nie wiedza co to jest strefa schengen :D JA PRDL w PL dzieci w liceum to wiedza, uk produkuje samych tłuków po oxfordzie. Po prostu gdyby nie ropa którą kradną szkotom i rabunkowe napady na kolonie to byliby drugim zanzibarem. Brawo Polska, za 50lat wyprzedzimy uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałeś polski szmaciarzu napisać za 500 lat (oczywiście pod warunkiem że UK będzie stało w miejscu ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk nie musi stac w miejscu bo juz sie cofa przez brexit tepy pazdzierzu z tatra na dachu buehehhe, niedługo szkoci sie odłacza i funciki bede po 2zł i koniec imperium heheheheeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×