Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wracam do polski i bardzo sie ciesze :)

Polecane posty

Gość gość
Zycze powodzeniaw powrocie do Polski, boje sie jednak ze to moze mocno rozczarowac; Zwlaszcza polska sluzba zdrowia, b to kompletna porazka, Slysze co sie dzieje i na kiedy zabiegi itd, no porazka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa cieszysz sie przyglupie ale do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to se wracaj pa pa. Wszyscy wracajcie emigranckie osrusy do pisowskiego raju, bedzie wiecej pracy w uk dla mnie i mniej przygłupów polaczkowych:D s/ram wam do ryja niewdzieczne cwele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha bingol wrocil :D mamusia oddala kompika emigracyjny osrusie po kilku tygodniach kary? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat jakos nei bardzo mi sie kojarzy z Polakami za granica; Dla jakich papierow Polka sie wiaze z Murzynem prosze mi wytlumaczyc??? Ja nie mieszkam w UK, ale pracuje ze mna sporo Murzynow, zaden nie jest atrakcyjny. NIe jestem chyba rasistka ale nie zwiazalabym sie z czarnym, nie podobaja mi sie. A zaniedbany moze byc facet kazdej narodowosci, wiec prosze nie uogolniac. Ja to na temat tego tematu mam inne spostrzezenia. Polacy czesto za granica sa, a wlasciwie egzystuja i co okazja jezdza do Polski. Nie rozwijaja sie , czyli nie ucza sie niczego, a zwlaszcza jezyka, a to uwazam za najwazniejsze za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowi sie czarni i sa oni bardziej spoko niz falszywe skur/wysynskie dziadoskie polaczki. Na przyklad od mojego pierwszego dnia zycia w UK nigdy nie spotkalem sie z chamstwem z czarnych strony a wrecz przeciwnie, za to chamstwo nawalonych alkoholikow polaczkow widzialem nieraz. Co za qrewski narod te polaczki! Nigdy nie zapomne mojej chyba drugiej nocy w UK. Bylem u znajomych do okolo 1 w nocy i tak wyszlo ze postanowilem wracac sam do mnie do domu a mieszkalem okolo godziny z buta od nich. Myslalem ze znam droge no ale sie pomylilem :D i qrwa zabladzilem. Zadzwonilem do znajomego i okazalo sie ze cwel telefon wylaczyl na noc wiec zaczalem pytac ludzi jak dojsc na moja ulice :D w szoku bylem niezlym, prawie plakalem jak wiekszosc odpowiadala ze nie wie gdzie ta ulica jest (wiadomo, nowe miasto i kraj, pierwszy raz za granica i to chyba druga noc...) :D no wiec blakalem sie troche i trafilem na stacje benzynowa gdzie czarny kolezka ktory tam pracowal zaczal wypytywac i prosic klientow czy by mnie nie zawiezli do mnie. Bylem w szoku ze taki mily ale nie chcialem z nikim jechac :D wiec blakalem sie troche dalej. I wtedy trafilem na czarna pare. Oczywiscie zapytalem o droge i co? Dziewczyna tlumaczyla mi z 10 minut jak tam dojsc ale nie dlatego ze nie rozumialem bo rozumialem, moj angielski byl nawet wtedy ok, teraz jest chyba bardzo dobry, tak przynajmniej kazdy mowi, no ale dziewczyna byla przemila i mimo pory z usmiechem mi pomogla i nie byl to zaden falsz. Nigdy tego nie zapomne. I wiem ze polaczki to by mi predzej doje/bali szmaty w nocy, niz pomogli... J***c falszywych polaczkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiemu tepemu cwelowi z krzywym RYJEM jak ty to nikt normalny nie pomoze:D zgubił sie frajer buhehehehehehehe, wielki biznesmen a na nawigacje go nie stac :D wracaj do PL ci/oto tam pełno takich jak ty :D pretensje ma ze w nocy ludzie wyłaczaja telfon i spia BUEHEHEHEHEHEH:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynalem zycie tu cwelu od totalnego zera, nawet laptopa nie wzialem z plu, mialem tylko stary telefon z ekranikiem 2 calowym :D a internet i lapka kupilem po chyba 3 miesiacach i bylem tu zupelnie sam. Wtedy ty bingolu cwelu w pieluchy robiles a telefon komorkowy w plu to byl luksus wiec morda cwelu i mysle ze bys szybko wracal do mamusi na garnek, nie wytrzymalbys cwelu tygodnia za granica bez neta, tv i kompika BUEEHHHEEEHHHEEE mieczaku zaje/bany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa nie wziałes a na zasiłkach jedziesz je/bany pedale:D z wymyslona dziewczyna beka jak ch!uj, ktora by takiego przygłupa chciała:D :D ja mieszkam w uk od dawna i zyje jak pan i kupa znajomych, wypeertalaj słoiku do PL tam pełno takich przygłupów polaczkowych jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa na zasilkach :D no skoro tak cwelu mowisz to pewnie to wszystko prawda :D kupa znajomych BUEEEHHHEEEHHHEEE co za pedal zalosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w uk jestem tim liderem a ty cwelu przygłupim osrusem ktory ma wracac do PL :D wynocha mi z mojej uk pazdzierzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cię Moja GB. Dałaś mi wszystko czego nie dała mi pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez kocham gb, ale ty cwelu wypeerdalasz do PL bo sr/am na takich polaczków jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mam obywatelstwo. Jestem dumnym Brytyjczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wszystko jasne cwelu gadajacy sam ze soba BUEEHHHEEEHHHEEE ty cwelu bedziesz deportowany bo gejow pedalskich tu nie chcemy w mojej kochanej Anglii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie cwelów majacych problemy z nawigacja do domu nie chcemy w uk, beda deportowani do PL a ja zyje sobie spokojnie w uk jako brygadzista i sr/am do waszych fałszywych polaczkowych ryjów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy pogardzany wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobimy wam deportację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam obywatelstwo USA. My amerykanie pogardzamy wami brytyjczykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pedal, moj styl pisania kopiuje, zryj kal bingeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość eustachy
Nie po to jako polski zebrak uciekalem z polski ze strachu przed przyszloscia, zeby z powrotem o tego zapzialego ciemnogrodu wyniszczajaceo ludzi wracac. Nigdy, musialbym byc idiota, pozatym brzydze sie polska, ze zabija w ludziach chec zycia.w polsce nie da sie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjechales bo nic nie umiales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak kazdy zdechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede zyl dlugo, dluzej niz przygłupy w kraju i te w uka co sa takimi samymi cwelami co zywia sie fast foodami:D moja babka zyla 90lat i ja tez dozyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak kazdy zdechnie ale wole miec krotkie i fajne zycie niz dlugie i chu/jowe jak ty bingol cwelu i twoja babka hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka prace jaka ma wuefista w uk to nigdy nie bedziesz miec cwelu na kolana przegrywie z notingam z wymyslona dziewczyna HAHA!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zryj kal bingol cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol pedale juz nie udajesz kobiety trollki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojejku kupiłem sobie laptopa w UK Hahahahahaha jaka to patologia Nie dziwne ze stawki coraz niższe jak Polaków i innych Rumunów mozna byle czym zadowolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na emigracje nie wyjeżdżają najlepsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×