Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Wiktoria, jutro 27 tc zaczynam. co do centyli, popatrz na tc w ktorym jestes i sprawdz wage Twojego dziecka czy sie w widelkach miesci. Klementyna, ja jestem tego samego zdania co Wiktoria. to jest tylko facet - jemu trzeba jak krowie na rowie a nie bawic sie w domyslanie. wczoraj z moim sie poklocilam o skrzynke na narzedzia, bo trzyma ja w kuchni. powiedzilam, ze czas miejsce zrobic gdzie sie da i zeby ta skrzynke sobie na strych wyniosl, to ten ze od skrzynki zaczynam, a pozniej reszte kaze mu spakowac. ja mnie tym wkur... i sie zaczelo.... dzis juz na szczescie w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynaaa
ale mój mi mówi to samo o tych KG. że jestem w ciąży i dlatego i i tak mnie kocha, ale ostatnio jest mniej czuly i ja to czuje a jest mniej czul jak najbardziej go potrzebuje. W nocy go tuliłam głaskałam a on się przebudził i nic... lód. Ok. Napisałam mu sms co mi lezy na sercu i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madi_28
Nick_______wiek____termin porodu__płeć____ktora ciaza maałaamii___22____12.02.2015____chłopiec_______1 ninina______26____02.02.2015____ chłopiec _______2 gościówa05__20____25.02.2015____??_____________x Wiktoria_220__22___19.02.15______chłopiec_______ 1 Mery84______29____20.02.2015_dziewczynka_______2 Tysiaaa___25______20.02.2015____chłopiec________2 Malutka86__28_____23.02.15_______dziewczynka___ 1 Madi_28____28_____10.02.2015____chłopiec_______1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dopisujcie się:) najpóźniej dziś do wieczora ma powstać aktualna tabelka :D:D zarządzam ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno - od teraz mam miec juz wizyty co 2 tygodnie i na kazdej KTG. cos to sprzatanie ciezko mi idzie. len ze mnie nie z tej ziemi. 'az' pranie nastawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Witam Was i ja, u mnie na szczescie nie ma sniegu! i niech go nie bedzie wcale bo nie mam butow ani kurtki! ;) pisalam Wam tu ostatnio, ze bardzo boli mnie brzuch czasami, ze mam jakies skurcze ale inne niz zawsze no i to mnie troche niepokoilo, dlatego dzis bylam w przychodni zeby sprawdzic, no i niby jest wszystko ok, szyjka lekko skrocona ale zamknieta. Takze pani doktor stwierdzila, ze to najpewniej na tle nerwowym i mozliwe ze tak jest bo ostatnio sporo tego bylo. Kolejna wizyta 11.12, nawet bede miala USG wiec dowiem sie wiecej no i zobacze dzidziusia. Wgl to nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale oni tutaj robia tylko 3 razy USG w ciazy.. no porazka totalna, idziesz na wizyte a i tak nic sie nie dowiesz w sumie. Dostalam karte ruchow plodu i mam juz ja od dzis wypelniac. x x x Klementyna ja Cie rozumiem, bo ja od lat mam mega kompleksy i nie umiem sie ich pozbyc. Kazda kobiete uwazam za ladniejsza i lepsza ode mnie no i ogolnie. Pomimo tego, ze nigdy nie mialam zadnych problemow z chlopakami no i teraz moj K tez jest cudowny dla mnie i nie przeszkadza mu nic we mnie - poza humorami to i tak sie uzalam nad soba. I wiem, ze czasem on ma mnie przez to dosc.. no bo ile mozna? takze kobieto musimy sie wziac w garsc!! x x x wracajac jeszcze do wizyty to zwazyla mnie w kurtce i butach no i wychodzi na to ze mam juz 7kg do przodu :/ zmierzylam sie wlasnie i na wysokosc***epka mam 91cm wiec nie jest chyba az tak zle.. poszlo mi tylko w brzuch. Wrzucam aktualne zdj z dzis ale chyba na tym co ostatnio wrzucalam mialam wiekszy brzuch http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5cece94ac23e05f5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malami, 7 kg to przeciez nieduzo, a poza tym buty plus kurtka - mozesz ze 2-3 odjac i wyjdzie to samo co u mnie. w krzuchu mamy tyle samo. mam bardzo podobny brzuch do Twojego na zdjeciu. wygladasz rewelacyjnie, wiec chociaz Ty nie dolaczaj do grona narzekajacych! Reszte tez przywoluje do porzadku! ja niby tez mialam miec 3 razy usg a mamm co wizyte. chyba ze im chodzilo o 3 d moze. ale po co mi to. na kazdej wizycie podawane sa wymiary i o to chodzi a kasa w portfelu zostaje. w poprzedniej ciazy w Polsce kazda wizyta prywatna, dobrze ze badania chociaz na lux med robilam, bo mialam pakiet z firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick_______wiek____termin porodu__płeć/imie____ktora ciaza ninina______26____02.02.2015____ chłopiec _______2 Madi_28____28_____10.02.2015____chłopiec_______1 maałaamii___22____12.02.2015____chłopiec_______1 Wiktoria_220__22___19.02.15______chłopiec_______ 1 Mery84______29____20.02.2015_dziewczynka_______2 Tysiaaa___25_______20.02.2015____chłopiec________2 Malutka86__28_____23.02.15_______dziewczynka___ 1 gościówa05__20____25.02.2015____??_____________x ulozenie wedle terminu porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
No wlasnie a ja nie mam USG aby jak pojde prywatnie to sie dowiem wymiarow. A tutaj to aby sprawdzaja tym przenosnym czymys co sluchaja serduszka dziecka i tyle.. Mnie to moja lekarka czasem denerwuje bo mowi tak "serduszko bije? bije.. wiec wszystko w porzadku" niby tak, ale wiadomo, ze chcialabym wiedziec wiecej po wizycie. Nie duzo 7kg? no nie wiem hehe.. Od liceum mialam stala wage 55kg wiec moze dlatego mi sie wydaje to mega duzo, no i ze przekroczylam juz 60kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Nick_______wiek____termin porodu__płeć/imie____ktora ciaza ninina______26____02.02.2015____ chłopiec _______2 Madi_28____28_____10.02.2015____chłopiec_______1 maałaamii___22____12.02.2015____chłopiec_______1 Wiktoria_220__22___19.02.15______chłopiec_______ 1 Mery84______29____20.02.2015_dziewczynka_______2 Tysiaaa___25_______20.02.2015____chłopiec________2 Malutka86__28_____23.02.15_______dziewczynka___ 1 gościówa05__20____25.02.2015____??_____________x ulozenie wedle terminu porodu milka8787__27_____05.02.15___chlopiec___ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz wzrostu, Malami? zaraz sie okaze ze 175 cm i narzekasz. ja teraz mam 55 gm, ale wzrostu ramtem 162 cm, wiec raczej z tych niskopiennych jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
mam 164 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa05
Nick_______wiek____termin porodu__płeć/imie____ktora ciaza ninina______26____02.02.2015____ chłopiec _______2 Madi_28____28_____10.02.2015____chłopiec_______1 maałaamii___22____12.02.2015____chłopiec_______1 Wiktoria_220__22___19.02.15______chłopiec_______ 1 Mery84______29____20.02.2015_dziewczynka_______2 Tysiaaa___25_______20.02.2015____chłopiec________2 Malutka86__28_____23.02.15_______dziewczynka___ 1 gościówa05__20____25.02.2015____dziewczynka____1 milka8787__27_____05.02.15___chlopiec___ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli normalnie jestes bardzo szczuplutka, wiec teraz moglabys nawet wiecej przybrac. Twoje 'wyimaginowane' 7kg w butach i zimowej kurtce na pewno nie jest za duzo. poza tym widac na zalaczonym obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynaaa
małami ty jesteś jakaś wariatka mając kompleksy. Z******ta figura... nawet jakbyś miała rozstepy czy cellulit to figurą nadrabiasz... Ja mam jeszcze większe kompleksy ale pocieszam się tym że noszę Jasia w sobie i że po porodzie z czasem dbając bede miała figure w miare. Ale skoro teraz nie podnosi mi sie ten brzuch tylko wisi to po porodzie bedzie pewno tragedia... chyba sex bedzie ubogi bo poki co jest 1-3x dziennie i wcale sobie nie odmawiamy... Zadzwonił do mnie i... i boże jak mi lepiej. No fakt przesadzałam....aż mi glupio. Chociaż i tak co czulam to czułam i rycze od 5 rano. Tzn już nie i mam nadzieje ze poki co to koniec. Powiedział że jest zj***y a ja że nieee że tylko napisałam co mi lezy ze jestem w ciazy i dlatego tak mam a on ze bardzo kocha mnie Jasia nigdy nie zostawi i ze wróci to nas ucałuuuje usciska itp... yh. Mądry polak po szkodzie, ale dobra i ja mam cos na sumieniu i on tez powinien byc chyba bardziej wczesniej wyrozumiały dla mnie. Kocham go nad życie jak nigdy nikogo dlatego on i jego bliskosc i wsparcie jest dla mnie tak ważna:> Ale Jasio wariuje ;} Więc co do mojej cukrzycy i leukocytów. Jutro jadę do Łodzi do innego ginekologa i na usg więc już jutro podejrzę mojego szkraba i dam wam znać co i jak :)) Spoko że jesteście !!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynaaa
Nick_______wiek____termin porodu__płeć/imie____ktora ciaza ninina______26____02.02.2015____ chłopiec _______2 Madi_28____28_____10.02.2015____chłopiec_______1 maałaamii___22____12.02.2015____chłopiec_______1 Wiktoria_220__22___19.02.15______chłopiec_______ 1 Mery84______29____20.02.2015_dziewczynka_______2 Tysiaaa___25_______20.02.2015____chłopiec________2 Malutka86__28_____23.02.15_______dziewczynka___ 1 gościówa05__20____25.02.2015____dziewczynka____1 milka8787__27_____05.02.15___chlopiec___ 1 Klementynaaa_23____14.02.2015__chlopiec__1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Kochane moje, nie o to chodzilo, zebyscie mi slodzily teraz tylko poprostu ja tak mam, ze narzekam na swoj wyglad i juz. Moi znajomo to juz sie przyzwyczaili ;) wiem, ze nie jest najgorzej ale ja to taki gluptas jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarra
Heja:) Ja własnie w pracy, więc czemu nie napisać czegośc na forum:D Co do wyprawki, to ja poza ubrankami nie mam jeszcze nic :| Co do pępka, to właśnie szykuje się do wystrzału Co do bigosu, robiłam w poniedziałek, mniam, ale jak długo stoję przy garach to mi twardnieje brzuch:/ Co do Waszych brzuszków to są piękne, i mój też:D (musze tak sobie mówić bo nikt mi tak nie powie, no a przecież jest piękny!) Co do śniegu - na razie brak, ale nie jest mi smutno z tego powodu:D Co do wagi dziecka, moja mała też dużo waży, więcej niż podają w normach dla danego tygodnia, ale ja też dużo ważyłam jak się urodziłam, miałam też dużą głowę. Trochę się boję bo planuję rodzić sn... Co do moich problemów z facetem :) to mogłabym napisać epopeje i może napiszę ,ale nie teraz. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarra
Nick_______wiek____termin porodu__płeć/imie____ktora ciaza ninina______26____02.02.2015____ chłopiec _______2 Madi_28____28_____10.02.2015____chłopiec_______1 maałaamii___22____12.02.2015____chłopiec_______1 Wiktoria_220__22___19.02.15______chłopiec_______ 1 Mery84______29____20.02.2015_dziewczynka_______2 Tysiaaa___25_______20.02.2015____chłopiec________2 Malutka86__28_____23.02.15_______dziewczynka___ 1 gościówa05__20____25.02.2015____dziewczynka____1 milka8787__27_____05.02.15___chlopiec___ 1 Klementynaaa_23____14.02.2015__chlopiec__1 Barbarra_28______12.02.2015____dziewczynka__1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick_______wiek____termin porodu__płeć/imie____ktora ciaza ninina______26____02.02.2015____ chłopiec __________2 milka8787___27_____05.02.15_____chlopiec___________1 Madi_28____28_____10.02.2015____chłopiec___________1 maałaamii___22____12.02.2015____chłopiec___________1 Barbarra____28______12.02.2015___dziewczynka_______1 Klementynaaa_23____14.02.2015___chlopiec___________1 Wiktoria_220__22___19.02.15______chłopiec___________1 Mery84______29____20.02.2015____dziewczynka_______2 Tysiaaa___25_______20.02.2015____chłopiec__________2 Malutka86__28_____23.02.15_______dziewczynka______1 gościówa05__20____25.02.2015____dziewczynka_______1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjadasia
Nick_______wiek____termin porodu__płeć/imie____ktora ciaza ninina______26____02.02.2015____ chłopiec __________2 milka8787___27_____05.02.15_____chlopiec___________1 Madi_28____28_____10.02.2015____chłopiec___________1 maałaamii___22____12.02.2015____chłopiec___________1 Barbarra____28______12.02.2015___dziewczynka_______1 Klementynaaa_23____14.02.2015___chlopiec___________1 Wiktoria_220__22___19.02.15______chłopiec___________1 Mery84______29____20.02.2015____dziewczynka_______2 Tysiaaa___25_______20.02.2015____chłopiec__________2 Jjadasia___24______22.02.2015____chłopiec__________1 Malutka86__28_____23.02.15_______dziewczynka______1 gościówa05__20____25.02.2015____dziewczynka_______1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjadasia
Mam juz wyniki... glukoza na czczo 78 mg/dL, a po 2 godzinach 126 mg/dL.. wiec z tego co mi wiadomo to w normie.. uff :) TSH tez spadlo po zwiekszonej dawce lekow.. czyli wszystko ok :) Co to wyprawki, to ja ubranka juz mam wszystkie, tylko musze dokupic body na dlugi rekaw i juz.. a brakuje mi tych duzych rzeczy, wozek, lozeczko, wanienka.. no i te higieniczne gadzety dla malucha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Jaka ja dzisiaj bezproduktywna jestem... i zjadłam dwie galaretki z bitą śmietaną w dodatku( mam wyrzuty sumienia). Tak mi się chce dzisiaj jeść, konia z kopytami bym w siebie wpakowała. Wszystko dlatego, że bratanicą zajmowałam się tylko do 12, przy niej nawet nie ma czasu po tyłku się podrapać a co dopiero o jedzeniu myśleć. Tak sobie fantazjuję co bym jeszcze mogła w siebie upchać a Wy o bigosie pisałyście... rozmarzyłam się. Strasznie mi mały dał popalić w nocy, kopał, rozpychał się. Na siku wstawałam 3 razy, mąż nie spał razem ze mną i poszedł taki na wpół żywy do pracy. Mam wyrzuty sumienia i przez to, że się przeze mnie nie wysypia i przez to, że nie uprawiamy seksu. Dopiero do mnie zaczyna docierać jak bardzo dziecko zmieni nasze życie i jak już zmieniło chociaż jeszcze mieszka w moim brzuchu... Strasznie chciałabym żeby czas przyśpieszył żeby ciąża się skończyła a zaczęło życie z synkiem. Nie wiem skąd u mnie ta pewność, brak strachu przed macierzyństwem. Bardziej martwi mnie to co jest teraz, pewnie do samego końca nie pogodzę się z tyciem, zalaną twarzą i wypryskami wszędzie gdzie się da. Bez makijażu wyglądam jakbym miała ciężką ospę ;) Dekolt poharatany, ba- nawet plecy! Widzę, że Wy też dużo naprodukowałyście, spróbuje troszkę ogarnąć :) merry84 to jest takie niesprawiedliwe wszystko, ja bym się chętnie z Tobą na "bezd***e" zamieniła. Może już więcej rozmiaru spodni do końca ciąży nie zmienię to nie będę narzekać. Gdyby jednak znowu była taka potrzeba to musisz się przygotować do nakopania mi ;) ninina wiesz co ja myślę, że jest z tym zusem? Muszą kontrolować to kontrolują ale to w większości tylko taka rutyna. Co do herezji na temat mojego wyglądu- jeżeli utrzymamy kontakt po porodzie to pokaże Wam zdjęcie na wprost. Cała moja nadwaga znajduje się od pasa w dół ;) klementynaaa mam 10 kg mniej ale i prawie 10 cm mniej wzrostu od Ciebie ;) Ja sobie w lepszych momentach myślę tak: nie jest dobrze ale nie ma też tragedii no i nie ma rzeczy niemożliwych. Damy radę urodzić to i damy radę się odchudzić ;)Jeżeli chodzi o wózek to nie pomogę, sama mam problem :D Malutka86 a stresujesz się czymś? Bo ja miałam taki problem z brzuszkiem jak wiecznie byłam zestresowana, zrozpaczona i w ogóle. Wrzuciłam na luz i jak ręką odjął ;) Za komplement dzięki- ciesz się, że nie widziałaś mnie całej włącznie z twarzą bez makijażu, miałabyś koszmary do końca życia ;) jjadasia cieszmy się rozstępami, ciąża to "błogosławiony" stan :D A swoją drogą dziwne, że mogłaś iść do domku po wypiciu mi to nawet chodzic babeczki nie pozwoliły. Bigosik.. zjadłabym :P Karola ja też wiecznie mówię, że nie wyglądam jakbym była w ciązy ale jakbym się chamsko upasła :D Planowałam nawet kupić koszulkę z nadrukiem "nie jestem gruba, jestem w ciąży". Tyle, że doszłam do wniosku, że poprawnie byłoby "jestem gruba i jestem w ciąży" :D hahah Czekam na relację z wizyty :) milka8787 ja właśnie zapomniałam dodać, że w ogóle po Tobie tej wagi sprzed ciąży nie widać. Dobre proporcje masz ;) ninina nie martw się tym, że maluszek mniej kopie, wiadomo obserwuj i wsłuchuj w siebie ale myślę, że nie ma powodów do zmartwień. Mój przez kilka dni był jakiś taki dziwny, nie budził się ze mną, nie reagował na pukanie w brzuch, już panikowałam. A tu w nocy nadrobił zaległości, poznęcał się na moim pęcherzu. Natomini założę się, że i Ty przesadzasz pisząc o tym flaku ;) Ale jakby coś to dziewczyny wpadajcie, zapraszam :D Ugotujecie mi coś dobrego :P klementynaaa uszy do góry kochana! Nie zadręczaj się tak, po co Ci to. Myślę, że większość z nas potrzebuje teraz więcej uwagi i czułości i to całkiem zrozumiałe, że wymagamy tego od partnerów. Cóż facet to tylko facet... wiesz kiedy mój mąż mnie przytula zazwyczaj? Kiedy przypomni sobie o seksie... i ja już nieraz płakałam, tłumaczyłam, że nie tego teraz potrzebuje. Jak grochem o ścianę, mężczyźni są strasznie prości ( szczęśliwe te których partnerzy mają dwa mózgi- jesli wiecie co mam na myśli ). Gdybyśmy tak mieszkały bliżej siebie to zorganizowałybyśmy sobie "tulimy party" a tak przesyłam Ci pozytywne fluidy na dobry początek :) Wiktoria_220 kolejny raz powtarzam- pokochajmy nasze rozstępy :D Moja mama też pali ten syf ale odkąd jestem w ciąży stara się nie robić tego przy mnie ani w domu. Moja zaczęła się pilnować tylko i wyłącznie ze względu na wnuka, może warto zasugerować to Twojej? mery84 super, że wszystko super :) strasznie Ci zazdroszczę, że miałaś już ktg, też bym chciała... W ogóle tak reasumując od początku wszystkie Twoje wpisy- przekaż synkowi, że ma super mamę :) maałaamii a Ty chodzisz do lekarza na nfz no nie? Jeśli tak to 3 usg to norma niestety. Brzuszek śliczny :) Zawsze chciałam tak wyglądać w ciąży :D sobie mogę popatrzeć i tylko pozazdrościć. Dziewczynki co do wagi... ja mam wzrostu 163 cm w dowodzie. Nosząc rozmiar 38/40 dół i góra 34/36 ( podkreślam gruszka) ważyłam 65 kg a byłam szczupła! Waga to takie g****o nie wyznacznik czegokolwiek, mięśnie są cięższe od tłuszczu :D Nawet nie wiecie jak ja świrowałam kiedyś bo chciałam 50 kg ważyć, ćwiczyłam, katowałam się a waga o 5 kg wzrosła, rozmiar ubrań zmieniłam natomiast na mniejszy. Ot cała magia wysportowanej sylwetki ;) Klementyna dobrze, że już sobie wszystko wyjaśniliście :) Barbarra naucz mnie pisać takie konkretne wpisy :P Co do porodu- damy radę, mój mąż też miał dużą głowę, mają takie "genetycznie" chyba i spodziewam się tego samego u naszego synka. Trudno :D jjadasia super, że wyniki w normie :) Ja idę zabić swoją kotkę... słyszę, że łazi po meblach w kuchni. Nienawidzę tego jej dzikiego usposobienia... zaraz mnie potelepie. Mam w planach prysznic, czekam tylko na męża i mojego tatę. Chciałabym podać im obiadek pod nos a później się ogarnę i na zakupy. Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malami chyba tylko 7 kg.. i w dodatku w butach ;p Ja mam jeszcze raz tyle na plusie. Zaczynam 28tydzien. Mam nadzieje,ze we wtorek na wadze nie okaze sie,ze znowu przez miesiac przytylam 4kg tylko chociaz troche mniej ;p A ja naprawde jem tyle ile jadlam.. A jak tylko chce czegos odmowic to krzycza na mnie,bo ciaza to nie czas na odchudzanie. Kilogramy rosna,a brzucha nie mam jakiegos ogromnego,nie wiem gdzie te kg sa. Pytalam poloznej to powiedziala,ze 4kg miesiecznie to wcale nie duzo i ze w IIItrymestrze waga zwolni..zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enka mowilam mojej mamie nie raz o wnuku.. A ona na to,ze przesadzam,ze ona w swoich 5'ciu ciazach palila do konca i wszyscy zdrowi. Takie tam pieprzenie.. normalnie koszmar. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
Hej. Wrocilam wlasnie od lekarza i dostalam luteine , nospe i magnez i powinno byc lepiej. Chcial mnie do szpitala ale powiedzialam ze nie chce no i powiedzial ze sprobujemy lekami a za dwa tygodnie kontrol. Na szczescie szyjka na miejscu i taka jak byc powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka postu jest chyba nienormalna , co chwile widze : styczniowki 2015 wrzesniowki, itd. KOBIETO NIE ZASMIECAJ FORUM TAK GLUPIMI POSTAMI !! napisz juz jak bedziesz w ciazy a nie ze tylko "PRZYPUSZCZASZ" TO JUZ SIE STAJE NUDNE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Wchodzę często, czytam wszystko, ale ciężko mi odpisać, bo popsuł mi się laptop mój i czekam na jego powrót z serwisu, a nie działa mi odpisywanie z telefonu... Nie mogę wysłać wiadomości :/ Mam takie zaległości, że szkoda mówić, więc powiem Wam tylko, że trzymam za wszystkie kciukasy! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_______wiek____termin porodu__płeć/imie____ktora ciaza MartaWWW__30____21.01.2015____ chłopiec __________1 ninina______26____02.02.2015____ chłopiec __________2 milka8787___27_____05.02.15_____chlopiec___________1 Madi_28____28_____10.02.2015____chłopiec___________1 maałaamii___22____12.02.2015____chłopiec___________1 Barbarra____28______12.02.2015___dziewczynka_______1 Klementynaaa_23____14.02.2015___chlopiec___________1 Wiktoria_220__22___19.02.15______chłopiec___________1 Mery84______29____20.02.2015____dziewczynka_______2 Tysiaaa___25_______20.02.2015____chłopiec__________2 Jjadasia___24______22.02.2015____chłopiec__________1 Malutka86__28_____23.02.15_______dziewczynka______1 gościówa05__20____25.02.2015____dziewczynka_______1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka88
Cześć dziewczynki :) chwile mnie nie było, ale już jestem musiałam nadrobić i wszystko przeczytać :) Pisałyście o tym wózku, który wybrałam, że fajny też mi się podoba, ale szczerze boję się zamawiać, bo nie "pomacam", nie sprawdzę jak się go prowadzi, ale skradł moje serce :) oczywiście rozważałam kolor różowy, ale jak kiedyś trafi nam się 2 dziecko (na razie mam dość i nie planuje drugiego dziecka, ale różnie to bywa :)) i będzie to chłopczyk to już Go w ten różowy wózek nie włożę. A z mężami to podobno tak jest, że ten którego nie ma całymi tygodniami przydałby się w domu częściej niż tylko w weekend, a Ci co siedzą całymi dniami w domu mogliby sobie gdzieś wyjechać tak to podobno jest :) To chyba normalne, ale to maja pierwsza ciąża i nie wiem co jest normalne, a co jest jakiś objawem niepokojącym, ale Mała czasami tak mocno się tam "przewala" w środku, że czasami zastanawiam się czy to normalne, czy jej jest tak jakoś nie dobrze, nie wygodnie? Też chciałam Was zapytać o te intymne sprawy, ale już któraś dziewczyna mnie wyprzedziła (sory, nie pamiętam już która, bo dużo wpisów było ;)) bo jak pisałam męża mam tylko dwie noce w tygodniu... same rozumiecie :) O pieluszkach też słyszałam od znajomej, która nie dawno urodziła, że pampers i dada to to samo, tylko różnią się ceną i nazwą oczywiście. Podejrzewam, że nie odpowiedziałam na wszystko, ale nie ogarniam jak mam trochę zaległości :) Buźki dla Was i Waszych Maluchów :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×