Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Gość maałaamii
super macie brzusie dziewczyny! śliczne nawet z rozstepami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Dziewczyny jak widzicie moj brzuch wyglada koszmarnie ale wiecie co? Mam to w pupie! :-) Tez nabawilam sie rozstepow w okresie dojrzewania- na piersiach,udach, bokach i posladkach ale z czasem jak cwiczylam i ujedrnialam cialnd to zbladly i sie zwezyly. 16lat tez nie mam zeby z brzuchem na wierzchu chodzic. Bedzie ok dziewczyny. Powiem wam ze nawet ta ciaza wplynela na mnie motywujaco zeby wziac sie po porodzie ostro za siebie i byc sexi mama ;-) Barbara moj K rosnie razem ze mna, ja nie jem wiele przez mdlosci, on nadrabia i teraz ja sie z niego smieje ze d**eczka mu sie w spodniach nie miesci. Karola z tymi porzadkami to mysle ze pdnwoli mozna zaczac bo i tak troche nam to zajmie przy naszych obecnych " *****ch" - w moim przypadku istnieja obawy ze do swiat sie moge nie wyrobic :-D a powaznie, zacznij sobie od szafek w srodku i u gory itp tak zeby przed samymi swietami tylko odkurzyc,poscierac kurze,zmyc podlogi i zapalic zapachowa swieczke. Ja mam taka z glade pomaranczowa- cudna jest. Malami ja mam tak z 20letnim bratem ktory dzwoni jak cos chce a tak to ma mnie w nosie. Nigdy kasy nie ma a laske ubiera i stoluje w knajpach. Ostatnio zadzwonil czy sie nie obrazilam ze nic mi nie kupil na urodziny ( wyslal tylko smsa z zyczeniami jak juz spalam) i czy moze mi w styczniu cos kupic bo ma wydatki, opony, oc itp. Nie zalezalo mi bo mam gdzies prezenty i rozumiem jak sie ma wydatki takie wazne jak on mial- opony, oc, ale on nie wiedzial ze ja wiem ze zabiera lasie na 7dni do zakopanego na sylwka i mu mowie ze no tak jedziesz na sylwestra, zamurowalo go. Nie jestem zlosliwa ale nie lubie krecenia i motania takiego. Ale jest jeszcze gowniarz, moze wyrosnie. Mam nadzieje ze nie zamotalam za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynaaa
Hej! U mnie kiepsko :( załamana jestem ... Nisko ciąża i mam leżeć. W sumie to dużo nie wychodze często z domu, a w domu tyle co obowiązki ale chyba musze wiecej jednak leżeć. Ale to nie wszystko. Zjadłam suchary dwa i wypiłam 75mg glukozy i nie wymiotowałam (na czczo nawet herbate zwróce) i "na czczo" 106 po godzinie ponad 240 i po dwóch ok 140 ... Gin mówi "troche wysoko" i NIC WIECEJ.... Kolejne to leukocyty 18 ponad.... Zawsze mam jakies wysokie tzn 13,14,15 a teraz 18 ! 19 mialam jak mialam angine kilka dni ale pozniej ok. a teraz czuje sie ok i co to jest? :/ boje sie ze infekcja wewnatrzmaciczna, poczyytalam i masakra... ale jakie badania rządać i jakie są objawy? Nie wiem co robic, moja gin jest podstarzała i moze już nie ogarnia... kazala brac rutinoscorbin i wit c bo zaraz mnie cos zlapie jakas infekcja. Ja sie dobrze czuje i cos musi byc nie tak i skad mam wiedziec co ;/ martwie sie moze na zapas? Nie wiem poradzcie... Mam leeekkoo powiekszone wezly cala ciaze w sumie ale nie bola a toxoplazmoze mialam przebyta ale tez nie wiem czy przed ciaza czy na poczatku :( mialam powtarzane toxo dzis rano ale wyniki za 2 tyg. Ehhh załamka, poradzcie mi cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
To ja pisalam o tej pracy. Powiem tak taki mam zamiar bo jestem fryzjerka do zakladu mam 1 min drogi doslownie z podworka wyjsc wiec wydaje mi sie ze dam rade ale co z tego wyjdzir to sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry84
Klementyna i Karola, leukocyty świadczą o infekcji. Badanie crp powinno pokazać czy to groźna infekcja czy nie. Klementyna ten cukier wysoki w kosmos i na czczo i po 1 h ja miałam dużo ni,szy i miałam cukrzyce.lepiej zapisz się do diabetologa. enka, jeszcze raz będziesz jeczec, to słowo daje nakopie w ten tyłek który przynajmniej wygląda jak tyłek a nie bezd***e jak u mnie. Madi, sama nie mogę się powstrzymać od tych nieszczęsnych pomaranczy.mam nadzieje ze ten konserwant nie szkodzi tak bardzo jak piszą.super ze wózek wybrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry84
Gosciowa ja do pracy wróciłam po pol roku. Z tym ze ja miałam 15 km w jedna stronę. Opiekunkę znalazłam ale wiem ze to był zły wybór bo dziś widuje ja na mieście z papierochem mimo ze zarzekala się ze niepalaca jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Klementyna tak jak Mery pisze cukier masz stanowczo za wysoki, skoro tez piszesz ze Twoja ginka jest "podstarzala i moze nie ogarniac" to dla swojego spokoju mozesz tez isc do innego lekarza nawet prywatnie na konsultacje i zobaczysz co on Ci powie. Co do zalecenia zebys lezala - no to trudno kochana, jak mus to mus, trzeba lezec.. Ahh pomarancze.. ja wlasnie wsunelam jednego :D tak jak czytalam to z cytrusow mozna jest np.2-4 mandarynki na dzien, jeden grejpfrut lub pomarancz. Ja wczoraj zjadlam dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Musiałam jeszcze troszkę ogarnąć kuchnie ale już nadrabiam zaległości :) No więc: Barbarra u mnie też rozstępy pojawiły się tylko na lewej, tak samo na lewym udzie a prawa strona "czysta"- nie wiem o co chodzi ale luzik. Rozstępy ludzka rzecz a z czasem bledną i już ich tak widać nie będzie :) Z kurteczkami ciężka sprawa, ciążowe są strasznie drogie, nawet na allegro takie ceny, że odechciewa się noszenia kurtki. Jakoś tam przezimujemy z tymi brzuszkami mimo wszystko, wyjścia nie mamy :D Karola1989 cieszę się, że nie jestem z tym "włochatym" brzuchem sama :D Przy jasnym świetle czy właśnie u ginekolog, szczególnie jak żelu nałoży to strasznie rzuca się to w oczy hahah Jeżeli chodzi o porządki to myślę, że powolutku można zaczynać ;) maałaamii może tematu o zżyciu nie będę ciągnąć żeby nie narobić bigosiku :D A łóżeczko moje to trafny zakup na allegro ;) Jeśli dobrze pamiętam to maksymalnie 450 zł wydałam a stelaż był gratis. Mąż to kawał chłopa bo 100 kg, używamy ostro już prawie rok i nic nam się nawet nie poluzowało także polecam:D Na orbitreku ćwiczyłam jeszcze całkiem niedawno. Nie pamiętam dokładnie kiedy ale strasznie szybko zaczęłam łapać właśnie zadyszkę i zrezygnowałam. Ginekolog mówiła mi dokładnie to samo co Tobie ale mi nie dało dopóki nie odczułam właśnie, że trzeba troszkę odpuścić :D A co do mojego wyglądu... kiedy stoję przodem jestem bardzo szeroka, górę mam szczupłą ale z nogami nie tragizuję ;) Kiedyś się odważę i Wam pokaże hahah milka8787 nie wiem czy zwróciłaś uwagę na moim zdjęciu bez bluzki jakie mi się robią- takie grubaśne. Jeden jest na skraju, troszkę na zdjęciu prześwietliło ale jest na pół centymetra już szeroki. A Ty brzuszek masz śliczny mimo wszystko ;) Jak dla mnie to te rozstępy mają urok, nie wiem jak to wytłumaczyć co mam dokładnie na myśli ale takie które robią się w ciąży odbiera się (przynajmniej ja) zupełnie inaczej niż kiedy robią się od tycia, chudnięcia czy szybkiego wzrostu :) Madi_28 a ja CI zazdroszczę, że masz już decyzję podjętą co do wózka. Ja chyba faktycznie dziecko w chuście będę nosić :D Strasznie miło było przeczytać tą część Twojego wpisu o nas wszystkich :) Zobaczymy jak to dalej będzie, wypracujemy coś wspólnie tak żeby wszystkim było wygodnie. Jeżeli chodzi o chudnięcie to ja też już wiem jak się to robi i hmm... nie wyobrażam sobie znowu tak nak****ać ( sorry za słownictwo ale ja bezpośrednia jestem ) jak dwa lata temu :D Nie dość, że dieta ścisła to zabójcze treningi 6 razy w tygodniu po minimum 2 godziny dziennie. Fakt, że było warto ale matko kochana gdzie ja znowu dam radę coś takiego zdziałać :D Tysiaaa kolejny brzuszek jak z okładki czasopisma dla przyszłych mam :) Madi_28 już nie eseczka a duża emeczka :D A dół... boże nawet Wam się nie przyznam jaki teraz musiałam kupić rozmiar spodni ciążowych bo wstyd :D Odważę się kiedyś i Wam pokaże całą nogę z profilu- naprawdę udziec do przerobienia na kebaba ;) maałaamii ja chcę takie łóżeczko! Świetne :) Klementynaaa kochana współczuje ale dasz radę. Dla maluszka musisz być silna, jakoś wytrzymasz, oszczędzaj się najwięcej ile możesz. Glukoza na czczo trochę wysoka, po godzinie też. Na Twoim miejscu skonsultowałabym się z innym lekarzem. Zrób to dla świętego spokoju bo coś mi się wydaje, że Twoja ginekolog może troszkę nieodpowiednio do tych wyników podchodzić. Nie martw się na zapas mimo wszystko i uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki moje, szalejecie :D Ale piszcie, piszcie, uwielbiam Was czytać :) Enka, jak lepiej się czujesz bez tych tabletek i globulek to pewnie że pytaj na co można zmienić. żurawit zamień na suszoną żurawinę :P Zus mnie nie wzywa do siebie, piszą tylko że mam prawo do "czynnego udziału w każdym stadium postępowania a przed wydaniem decyzji przysługuje mi prawo do wypowiedzenia się co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań w sprawie przed wydaniem decyzji", nigdzie nie pisze że muszę się do nich zgłosić ani nic. pracodawca ma dostarczyć wszystkie dokumenty i jak na razie jego maglują, dzwonił dzisiaj że mam się nie denerwować bo on nie chce mieć jeszcze nerwów z powodu mojego przyspieszonego porodu. Daj znać jak będziesz miała decyzję i się wszystko wyjaśni, jestem ciekawa jak to rozpatrzą i u Ciebie i u mnie. Zawsze można się odwołać do sądu, tak mi powiedział szefunio :) A chusta do noszenia nie jest głupim pomysłem, sama korzystałam z niej wiele razy chociażby żeby poodkurzać w domu jak młody miał całodniowe napady kolki. Na wypad do lasu i marketu chusta też była super, bez zamieszania wózkowego itp. Małami, zjedz za mnie te pierogi i daj znać czy dobre były :P kusisz kusisz, a mój cukier by pewnie szczytował po takim rarytasie :D Karola, na porządki uważam że nie jest za wcześnie, przed świętami tydzień czy trzy to bez różnicy, ważne że posprzątane i tyle. Potem lekkie poprawki i kurz z centrali i po sprawie. Nie wiadomo jak się będziemy czuły przed samymi świętami więc jak najbardziej można zacząć, tak myślę. Ja w sumie już posprzątałam z mężem nasz pokój łącznie z podniesieniem łóżka, odsunięciem szafy itp. potem tylko poprawki i już. Małami, taka koleżanka to jak nie koleżanka, dobrze że nie pożyczyłaś bo nie wiadomo jak by było z odzyskaniem. Enka, nie głoś więcej herezji na temat swojego wyglądu :P Madi, jak już masz na nas namiary na fb to się odezwij :P a z wózkami tak jest, lepiej przymierzyć bo nie każdemu każdy będzie się dobrze prowadziło. Ja mam zaklepanego navingtona jednak, w przyszłym tyg dobijam targu :) Cudne te Wasze brzuszki, mój przy nich to brzuszysko ale zdjęcia nie zrobię bo pewnie aparat od razu by się popsuł :P Klementyna, też bym skonsultowała ten wynik po wypiciu glukozy chociażby z innym ginekologiem, bo jest wysoki. Ja na czczo miałam 94, po godzinie 187 a po dwóch 147 i mam stwierdzoną cukrzycę ciążową i dietę która jak na razie spisuje się doskonale. Jak trzeba leżeć to trzeba, nie ma wyjścia - dopingujemy Cię tu wszystkie, bądź dzielna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynaaa
Dzięki za spoko słowa :****. Na poczatku grudnia IDE na USG prywatnie i pojde odrazu na konsultacje do tego lekarza. Ogółem jeszcze co do brzucha to mój jakby wielki ale na goło nie widać ciąży tylko mi wisi :( 7 miesiąc się zaczął i wam zazdtoszcze bo ja to masakra... Wazę juz 97kg !" przed c 85 a jeszcze wczesniej zanim zaszlam to wazylam max 94 i udało mi się do 76 ! Teraz znów jestem wielka mimo 171 cm. Po ciazy wracam do ulubionego biegania raz dziennie pol godz i nie wiem muszę zrzucić bo juz nie mogę na siebie patrzeć :( wasze zdj to cuda... Ja to masakra wielki i wisi pewno dlatego ze nisko ale nam nadzieje ze jeszcze mnie wybije.... Yhhhh... Fatum jakieś. Na szczęście mam prawie wszystko. Ciuszki do 6msc na spokojnie lozeczko kosmetyki i dodatki dla małego i wyprawie... Jedynie jeszcze pościel i ... Wozek. Jakiś polecacie do 1000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka86
Cześć Kochane Moje :*:*:* Dzisiaj byłam u swojej rodzinnej i stwierdzam, że równa z Niej babka. Dała mi bez żadnego gadania skierowanie na ten lipidogram i jutro przy okazji machnę pełną morfologię i badanie moczu wraz z posiewem. Od paru dni odczuwam dziwny dyskomfort i dostałam też i na to leki, bo wizytę u ginekologa mam 25.11. A do tego czasu to pewnie bym się wykończyła :( Tak w ogóle to od jakichś 2 dni tak dziwnie się czuję, boli mnie brzunio i twardnieje. Łykam NO-SPE, ale strach jest :( xxx Karola, Enka ja też mam włochaty brzunio. Chyba zamieniam się w jakiegoś futrzaka o.O xxx Enka nosz Ty po prostu chcesz w pacynkę zarobić Marudo jedna!!! Pięknie wyglądasz!!! :D My z moim S. mamy podobne lóżko do Waszego - takie żeliwne w drewnianej ramie :) I też daje radę, a mijo Amore do drobinek nie należy: wzrost 196 cm / waga 122 kg żywej masy :) xxx Nininko ja chodzę do endokrynologa na Bogusławskiego do Pani Dr Baumann-Antczak. Fajna z Niej kobieta i w ciąży za wizytę bierze tylko 50 zł., a za każdym razem robi USG tarczycy :) xxx Klementynko ja zgadzam się z Dziewczynami - powinnaś te wyniki koniecznie skonsultować z innym lekarzem! I jak kazano leżeć, to leż - w końcu Dzidek jest teraz najważniejszy :) xxx A co do tych wszystkich pampersów, chusteczek dla dzieci i mleczek to Wam powiem, każde mają i "+" i "-". Ja akurat mam styczność z laboratoriami zewn. gdzie się to bada i analizuje i wszystkie muszą spełniać pewne wymogi. W przeciwnym razie wycofano by je z rynku. Buziaków moc ślę :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assus
Hej. Dziewczyny ja tak na szybko bo jadę do pediatry i na zakupy choinkowe. Nie wiecie jak składa się wniosek o urlop macierzyński 6 tyg przed porodem? Bo wiem,że można i chciałabym z tego skorzystać a nie wiem gdzie się dowiedzieć bo w pracy to same buraki są: /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
Hej witam z rana. Ale dzis w dobrym humorze wstalam mimo bolu bioder. Spadl u mnie pierwszy snieg co prawda tyle co i nic ale jest a ja uwielbiam snieg he he. Co do wozkow no to my caly czas sie zastanawiamy co mamy zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjadasia
Ja juz po glukozie. Mdli mnie jak diabli staram sie wytrzymac ale tak mnie podbija ze szok.. jeszcze godzinka i ide na pobranie i z glowy. Do najsmaczniejszych to nie nalezalo. Ja tez mam problem z pobieraniem krwi.. bo wcale nie widac zyl. Rozstepy to niestety i moja zmora. W ciazy duzo nie przytylam bo do tej pory jakies 5 kg wszystko poszlo w brzuszek, ktory i tak zawsze maly nie byl ;-) Ktoregos dnia Maluszek tak sie wypychal po lewej stronie ze az guzy mialam.. i tak powstaly rozstepy. Patrzec na nie nie moge.. a smarowalam sie prawie od samego poczatku jak nie oliwka to kremem.. i to i tak nie pomoglo.. Wlasnie gotuje bigos. Pierwszy raz w zyciu.. trzymajcie kciuki zeby wyszlo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1989
Assus najlepiej zapytaj w Zusie, może tam coś się dowiesz. Dziewczyny co do wyglądu to powiem Wam, że wszystkie przesadzamy, mamy jakoś tak dziwnie zryte w tych głowach. Ja cały czas mówię, że nie wyglądam jakbym była w ciąży tylko jakbym utyła i mnie to drażni. Chociaż jak spotkałam się z koleżankami ostatnio to stwierdziły, że w ogóle nie widać nic, że się nie zmieniam. Chyba będę się częściej z nimi umawiać:D Naprawdę muszę się zabrać za kompletowanie tej wyprawki. Tak odkładam wszystko na później. Tak jak z tymi porządkami czemu od przyszłego tygodnia to sama nie wiem. Mam zamiar też prać te ubranka co dostałam, najpierw myślę w normalnym proszku i wanishu a później w jakimś dla dziecka. W końcu będę musiała zmobilizować się i kupić coś dla maleństwa:) chociażby ten proszek. Dzisiaj mam wizytę po południu. Wcześniej mamy pojechać kupić żyrandol do sypialni na górę i może meble jakieś zamówić. Jeszcze garderoba do zabudowania. Zaczynam się martwić że naprawdę nie zdążymy, tym bardziej że chcemy robić wszystko sami. Jeszcze odnośnie tych leukocytów to mam cały czas lekko powyżej normy i pytałam o to moją gin, ale powiedziała że takie odchylenia w ciąży to norma. I jak czytałam w mądrym Internecie:) to też jest napisane, że w ciąży mogą być wyższe. Także luz. W ogóle to mam zamiar w końcu przestać przejmować się na zapas. Amen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
Dziendoberek dziewczynki :-* Klementynko nie martw sie na zapas. Co to wgl za lekarz ktory zlekcewarzyl wynik 140 ktory jest w gornej granicy normy. Moze zapobiegawczo przejdz na diete cukrzycowa i umow sie do diabetologa tak jak radzily dziewczyny. A i kochana, wiecej pewnosci siebie, nie trzeba byc patyczkiem z top madl zeby byc sexi. Zalaczalam zdjecie swojej sylwetki pare postow wczesniej i jak zobaczysz to jestem jak ty. Przed ciaza wazylam 92 przy 174, schudlam przez wymioty 8, ktore joz wrocily. Nie martw sie. Jak bedziemy dalej pisac po porodzie to bedziemy sie motywowac do cwiczen i powrotu do formy ;-) Tez na dniach bd robic bigos, nie pierwszy raz, ale chce miec go z glowy juz na swieta, bd zamrozony w pojemniczkach. Tak samo zrobie z pierogami. Zazdroszcze wam ze juz macie tyle rzeczy z wyprawki, lozeczka, wozki itp. Ja mam dopiera ubranka i pare pojedynczych akcesoriow typu wanienka. Czekam tylko na grudniowa premie mojego K i ruszam na polowanie :-D Z tym wczesniejszym zalatwieniem macierzynskiego to super sprawa bo mozna to sobie odchaczyc z listy zadan tymbardziej ze jest kupa zalatwiania i papierologii do becikowego, tak jakby to bylo co najmniej 10tys a nie 1tys. Powinnam isc dzis na badanie krwi i czystosci pochwy zeby na poniedzialkowa wizyte miec wyniki a tak mi sie nie chce. Strasznie jestem spiaca. Po 4 rano jakis baran zadzwonil z pracy do mojego K zeby pomogl rozwiazac problem. Ja wiem ze moj misiek jest mistrzu :-D ale bez przesady. Oczywiscie jak sie juz rozbudzilam to nie obeszlo sie bez wymiotow a K zamiast byc zly na kolege to sie cieszyl ze jdast taki och i ach i wgl niezastapiony. Ach ci faceci i to ich ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjadasia bigos mój ulubiony:) ja też gotowałam tylko raz i byłam nim zachwycona, chociaż po czasie stwierdzam że był rozgotowany:) ale i tak się nim zajadałam:) trochę się dziwię, że pozwolili Ci pójść do domu po wypiciu glukozy, bo chodzenie podobno zawyża wynik. Tak mi powiedzieli jak ja robiłam. Żebyś tylko wytrzymała do następnego pobrania. Trzymam kciuki:) gosciowa u mnie też tylko tylko i zaraz spadnie, tak mi się przynajmniej wydaje. W ogóle to wypaliłam kiedyś, że chciałabym już święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 05
He he do swiat jeszcze troszke. Ja ogolnie uwielbiam taka atmosfere ze trzeba szybko wszystko ta latanina wszystko na czas szybko ja lubie wlasnie takie cos . Nie lubie siedziec****atrzec jak inni cos robia dlatego jeszcze tydzien i biore sie ostro do roboty chociaz mam problem z tym twardniejacym brzuchem ,jutto mam do swojego gina sie zglosic bo zaczynam sie martwic a akurat jutro robia usg w przychodni. A tak wogole jest tu jakas mamuska z okolic wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka8787
A ja ci Karolcia powiem ze lubie taki rozgotowany, mhm, az mi slinka cieknie :-D i tez juz chce swieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, kuruj się, oby nie dopadło Cię żadne przeziębienie ani nic. A to że się gorzej czujesz ...l,lvsdlldsldldsldsllslslteż trochę zrozumiałem, pogoda swoje, brzusio większy... no ale sama wiesz czy to takie zwykłe gorsze ja też do niej chodzę :) Złota kobieta, zawsze coś poradzi, pyta o wszystko. Ja pół rodziny do niej wożę jak potrzeba konsultacji, zawsze zapłacą mniej jak z polecenia. Mi ją polecił gin, bo żaden inny endokrynolog do którego trafiałam wcześniej nie chciał się mną zająć a nawet były przypadki stwierdzenia że moja tarczyca nie wymaga leczenia (a na lekach tarczycowych jestem od 7r.ż.). Klementyna, wiem że z taką wagą ciężko ale pocieszę Cię że u mnie jest i tak więcej tych kg niż u Ciebie. Wózek do 1000zł na pewno jakiś znajdziesz, może porozglądaj się za używanym? Idzie czasem coś fajnego wyhaczyć :) Ja z ciuchami ostatnio szaleję, nawet mężowi nie mówię ile kupuję bo mi zablokuje dostęp do konta i dopiero będzie :P Ale to jego wina, po co mnie uświadomił że jest coś takiego jak chińskie allegro, ciuchy tańsze o wiele a jakościowo super bo zamawialiśmy już dla starszego. Jedyny minus że paczka idzie prawie 1.5 miesiąca ale jaka radość :P Jjadasia, dobrze że już wypita ta glukoza, trzymam kciuki za wyniki. Karola, co racja to racja :) a przejmowanie się na zapas to pewnie każdej z nas dotyczy, w sumie bardziej dziwne by było niezamartwianie się :P Milka, bigosik mniam :) Mój maluch się mniej rusza jakoś, nie wiem czy to ten antybiotyk czy co... tylko się wierci a nie kopie. kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natomini
Hej:) Witam wszystkie nowe forumowiczki i gratuluję Wam pięknych brzuszków i bobasków :) Ale miałam czytania, ale od wczoraj jakoś się udało:) Madi, niestety z facebookiem u mnie by nie wypaliło, ale na zamknięte forum jestem chętna, chociaż tu też mi dobrze:) Ale wiem, że forum może przeczytać każdy i nie zawsze można napisać wszystko, co by się chciało;) małamii ja robiłam pierogi w zeszłym tygodniu z kapustą i ruskie, robiłam je chyba z 6 godzin, ale jadłam przez kilka dni:) Zostało mi jeszcze trochę masy na ruskie, muszę kiedyś ją rozmrozić:) Co do koleżanki, to olej taką, która dzwoni tylko jak coś chce:) Nie ma po co utrzymywać takiej znajomości... Dziewczęta, które robią wyprawkę - ja nie mam NIC dosłownie NIC nawet komody ani szafki z półkami dla małej... Jestem przerażona, a na głowie mam jeszcze studia i egzaminy przed świętami... Do tego nasza znajoma nie może znaleźć dogodnego terminu żeby nam przekazać wózek i łóżeczko... Coraz bardziej mnie to stresuje, bo lada moment lecę do Polski, a nie chcę zostać na lodzie... Tysia jaki Ty masz piękny okrąglutki brzuszek! Naprawdę jak z okładki <3 Musi być Ci już ciężko z takim bagażem z przodu... Mi już jest niewygodnie spać, plecy mnie bolą trochę no i mała kopie jak szalona, dokładnie wtedy, gdy próbuję zasnąć - atakuje mnie wtedy po bokach:) Enka masz idealną figurę - super okrągła pupcia, nie takie flaki jak u mnie - widać, że kiedyś ćwiczyłaś i ładnie Ci się to utrzymuje! A rozstępów wcale nie masz tak dużo, ja mam wszędzie dookoła piersi, smaruję co wieczór, wcieram i masuję, ale i tak pojawiają się nowe... :( Dołączam się do koleżanek - przyjedziemy wszystkie do Ciebie i Ci damy popalić za to nieuzasadnione narzekanie!!! Klementyna te wyniki niepokojące - ale dobrze, że miałaś toksoplazmozę - nie musisz tak się martwić o jedzenie i co miesiąc robić badań jak ja. Jeśli podczas USG lekarz nie widział wad płodu, to znaczy, że wszystko jest ok :) Co do pozostałych badań, niestety nie znam się... Milka - Twój brzuszek też jest prześliczny :) A Twój brat widocznie ma inne priorytety w swoim życiu... Ja z moim nie rozmawiam od dawna... Ani z moja rodzina nie utrzymuje kontaktu - kiedyś opowiadałam moją historię tu na forum:) Ale odkąd nie mam z nimi kontaktu zdecydowanie lżej mi na duszy:) Za to zyskałam świetną rodzinę ze strony mojego męża:) Wiktoria - chyba Ty mówiłaś coś o pępku - mi wywaliło pępuszek na drugą stronę i mąż się śmieje, że pierwszy raz w życiu mogę go tak dokładnie umyć ;) :P Co do kreski na brzuszku - delikatnie się zarysowuje, ale nie widać tego tak bardzo, bo mam jasną karnację:) Włosów na brzuchu też nie mam, za to na głowie wyglądają tak zdrowo jak nigdy. Wspominałyście o wadze... Moja pomału zbliża się do 70... Na razie jeszcze 69, ale za chwilę dobijemy:) W życiu tyle nie ważyłam, dziwnie patrzeć na ten wynik... No ale to w normie, trzeba sobie przetłumaczyć, że to dzidzia, wszystkie dodatkowe płyny itp itd... Zastanawiam się tylko, gdzie dziecko się mieści w tym brzuszku, który jak na 7 miesiąc jest dość malutki, w najszerszym miejscu pod pępkiem mam 103 cm... Nie mogę uwierzyć, że jestem z Wami od lipca i już 5 miesięcy razem piszemy i dzielimy się obawami... Jesteście Kochane wszystkie i super że mogę się Wam zwierzyć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynaaa
Mam juz dość siebie. Czasem płacze z byle powodu. Jestem w 7msc. Ale cos jest nie tak... Wiem ze płacz w ciąży normalny bo hormony itp ale u mnie jest to zbyt często najgorzej gdy potrzebuje by mnie partner przytulil poglaskal a jest zimny czasem jak Lod ;< wiem ze mnie kocha bo powtarza codziennie choć raz itp ale czasem naprawdę go potrzebuje to mam wrażenie ze jest czuły po piwku przed/po seksie lub jak mnie cos boli... Ja potzebuje czasem tak po prostu i sama bym go zaglaskala a on nawet mnie nie dotknie jak się przebudzi i w dzień jak leże obok to dotknie 2 sekundy bo ciągle gra i tyle... Przesadzam pewno ale co poradze. Potrzebuje go a wstydze się czasem przy nim ryczec. Czasem mam wrażenie ze juz nie może na mnie patrzec bo jestem coraz brzydsza mam wrazenie . dziś się tak krytykuje ze pol nocy płacze i to złe dla dzidziusia mojego kolejny powód ze jestem do dooopy .... Macie takie odpaly ? Ja się dołuje cala noc zwłaszcza ze u lekarza tez beznadziejnie... Ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pepek narazie "nie mysli" zeby wyskoczyc na przod ;) Ale mam male rozstepy w jego okolicy.. Moj brzuch wielkoscia wyglada tak jak Tysi,ale rozstepy sa wieksze niz na zdjeciu ,ktore przedstawila nam Milka ;/ Co do piersi hmm.. prawnie cale sa w rozstepach ;/ najbardziej prawy i tez nie sadze,zeby rozmiar sie powiekszyl. Nie wiem od czego to zalezy.. Stosuje rozne kremy zapobiegajace rozstepam (kolagen polecam) mimo to rozstepy sa,ale mam wrazenie ze wolniej sie rozwijaja jak dotychczas,po zastosowaniu kolagenu jakis miesiac temu teraz widze roznice ze te rozstepy troszke zanikly ale dotyczy to niestety tylko ud. Tak jakby sie troche wchlonely.. Dzis na obiadek zupa warzywna :)) Mam ochote tez na placki ziemiaczane,ale tak mi sie nic nie chce,ze szok.. Jeszcze musze isc na strych poogarniac i urzadze sobie tam suszanie do prania na zime :) Od dzis pada u Nas snieg !!!! Od samego rana :) A pamietam jak w lato na plazy mowilam.. Ehh kiedy ja urodze..jak spanie snieg to potem juz zleci ;) Co do fb to rozumiem,ze zostajemy na tu nie? Enka jestem tego samego zdania .. Mysle,ze to najlepsze rozwiazanie choc mam takie wrazenie,ze czesc kobitek nam uciekla ;/ We wtorek wizyta u gin,juz sie nie moge doczekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_220
klementyna wspolczuje Ci naprawde :( Moze Twoj m ma jakis problem.. Pogadaj z nim szczerze,powiedz co myslisz jak sie czujesz. Powiedz,ze go potrzebujesz.. Bedzie Ci latwiej kochana :* Ja juz mam dosyc dlugi staz z moim m,ale naszczescie jest tak jak na poczatku moze troche w lozku ta iskierka sie wypalila,ale co do czulosci takiej codziennej jest cudownie. Zasypiam codziennie w jego ramionach budzimy sie prawie codziennie pol godziny przed wstaniem z lozka i powtarza mi jak bardzo kocha ze mna te przytulaski poranne :) Jemy sniadanko i on jedzie do pracy kiedy wroc****erwsze co mnie caluje i sie przytula,zawsze cos dla mnie ma ;) przewaznie pomarancze,bo wie jak bardzo je lubie zajadac :) Jemy obiadzik i on oczywiscie odpala komputer.. idziemy sie kompac i przytulaski w lozku ,jakis seansik i lulac :) Weekend wyglada oczywiscie inaczej,bo wtedy jest caly dzien w domu,a tak od rana do poznia go nie ma.. Jezeli tylko cos jest nie tak to mu mowie.. On ma warsztat samochodowy i wkolko tematy o autach,wlaczy kompa to tylko auta. Kochanie odpowiedziec Ci jak bylo w pracy?? Auta auta auta !! Mialam tego dosyc... pewnego razu az sie poplakalam,bo nawet nie zapytal mnie co ja robilam tylko auto auto.Powiedzialam mu o tym,zeby przestal o tych samochodach,bo mam tego dosyc.. wyrzygalam mu wszystko. I jest inaczej.. Ja mam problem z moja mama.. Od pewnego czasu mamy wspola kuchnie. Ona niestety pali papierosy i tata tez. Ja i moj m nie palimy od zawsze.. Nie mam nic przeciwko paleniu kto lubi/musi to pali i tyle,ale ile razy ja ich prosze,zeby nie palili w kuchni.. Pojde tylko zrobie cos do picia i moj m juz mowi,ze smierdze fajkami oczywiscie tak jest.. Prosze ich o troche szacunku dla mojej ciazy. Nie wiem czy wiecie,ale jakos po 20tc prawdopodobnie okolo 23 widac na USG czy ktos pali badz przebywa w otoczeniu palaczy,widac to po lozysku. Sama gin mi mowila no i czytalam w madrym internecie na ten temat.. Nie wiem juz co mam robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery84
ale zescie naprodukowaly od rana. pozniej doczytam. dzis bylam na wizycie. wszystko super. mala juz wazy 1040 g, mocz u mnie w porzadku i mialam juz pierwsze ktg. Przedszkole dzis zamkniete bylo wiec synek mi towarzyszyl. wypytal lekarke o wszytsko co sie dalo. w ogole jestem na prawde zachwycona tym, ze nic za wizyty tu nie place, a wszystkie wyniki robie na miejscu u praktyce. ktg tez na miejscu. wazyli mnie - w ubraniu, bez butow - 55 kg czyli jakies niecala 4 kg na plusie. malutko. zmierzylam sie z ciekawosci w najszerszym miejscu brzucha - 90 cm. takze ja nie bede jeczec Wam, ze duzo, bardziej sie matwie w druga strone, bo niby jem normalnie, ale nie tyje za wiele, ale ponoc to lepiej niz nadmiarowe tycie. pewnie wplyw ma tez duzo ruchu, bo wszystko spalam - kazdego dnia zaprowadzanie i przyprowadzanie synka z przedszkola= 4 km dodatkowo jakies zakupy wiec 5-6 km dziennie jak nic trzaskam. grunt ze wszystko w najlepszym porzadku. musze sie brac za ogarnianie mieszkania, bo bajzel totalny. od wczoraj boli mnie gardlo przeokropnie wiec nawet nic nie ogarnelam. jakby mi ktos tak kaktusa wsadzil - przelykanie sliny to koszmar. pozniej poczytam co u Was i sie odezwe. ktoras z Was wyptala o wozek do 1000 zl - zdecydowanie uzywane, bo jak juz pisalam te 3 w 1 do tysiaka to buble, z nosidelkami a nie fotelikami samochodowymi. sama kupilam w porzedniej ciazy taki za 1000 zl i bylam mega niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynaaa
Ja nie wiem, dziwie się bo i tak mi powtarza (nawet przed wyjściem) że mnie kocha i jak będzie coś nie tak mam pisać... Tylko, że leże zdołowana przodem do ściany, płaczę po cichu a on głaszcze z rana kotka... dzisiaj mial jechac z ojcem moim ale jeszcze miał chwile to wrócił do pokoju, tak pragnęłam by mnie przytulił a on - kiiciuś, jeszcze mam chwilę by Cię podrażnić. Jak pisze to mi łzy lecą ciurkiem. Może już coś sie wypala... pewno mu przeszkadza już że jestem wielka placzliwa krowa ze smutna mina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery84
ja juz sobie do lba wbijam, ze mala za duzo wazy, ale na siatkach centylowych sprawdzilam. moze Wam tez sie przyda wiec wklejam 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna wybacz,ale uwazam,ze troszke moze przesadzasz... Pomysl jak on sie moze czuc .. Caly czas placzesz i to go przerasta,moze do konca Cie nie rozumie nie widzi jakTy to przezywasz. Jezeli chcesz,zeby Cie przytulil to poprostu mu to powiedz,ze bardzo tego chcesz,jestem niemal pewna ze byloby inczej. Ja nie raz mowie sama mojemu,ze teraz jestem gruba bo juz 13kg mam na plusie,ze nie mam ochoty sie malowac,ze chce mi sie co chwila spac.. A on caly czas mowi mi,ze jestem w ciazy i ze mam o tym pamietac,ze stad te kg :) Nie jem duzo,ale czesto jakos nie specjalnie wiecej niz przed ciaza,a tyje konkretnie. Mowie mu ze mam obawy,ze moze mi cos zostac a napewno zostanie przeciez nie schudne tak szybko.. A on na to,ze kocha mnie caly czas,a nie tylko wtedy kiedy jestem szczupla. Tez sie uzalam nad soba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery84 dzieki napewno sie przyda,a w ktorym Ty jestes tygodniu?? Gdzies byla aktualizowana tabelka i nie przypominam sobie Twojego wpisu ;p Fajnie,ze na wizycie wszystko ok. Ja niestety na badania musze jezdzic 7kg od przychodni ;/ i w dodatku przewaznie wieksza czesc mam prywatnie wiec place ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×