Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniarafal100

asystentka stomatologiczna nowy egzamin praktyczny 2014 z

Polecane posty

Gość gość
skąd ty wiesz jakie kto ma podstawy jezeli ich nie znasz. O jakim szacunku tu mowa , zadna nie oczekuje szacunku z tego co widze , tylko chcą info odnośnie egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto o co ci chodzi i co ty na tym forum robisz. Może już odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrudniając się w nowoczesnym gabinecie, doktor na wstępie powiedział że tego czego my sie uczymy czyli(starej szkoly),to za mało do pracy i trzeba dużo czasu by nauczyć się pracy na cztery ręce i pracy na mikroskopie. Nauczyłam się wszystkiego i nikt z nikogo się nie smiał.Więc nie cisnij dziewczyną bo wszystkiego sie nauczą. Szkoła to jedno a praca to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny najlepiej będzie jak zlekcewazycie wpisy tej "perfekcyjnej" asystentki ;-) ona tylko szuka zaczepki i najwidoczniej jej się nudzi skoro cały czas pisze te bzdury!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty sama wyrobiłaś sobie opinie na temat asystentek na podstawie kilku pytań, jakie dziewczyny zadały, w stresie przed egzaminem. różne rzeczy przychodzą człowiekowi do głowy, kiedy przestaje panować nad zdenerwowaniem. dobrze wiesz, że nie o wszystkim w szkole mówią, sama pewnie o wielu rzeczach dowiedziałaś się lub miałaś styczność bezpośrednio w pracy zawodowej. Jesteś tak świetna? super, podziel się wiedzą, jaką posiadasz z innymi, myślę, że to lepszy sposób, żeby poczuć się lepiej, niż gadanie w kółko o tym, jak bolą Cię braki w wiedzy innych. świata tym nie zmienisz, poza tym, pomyśl, ile mogłoby się zmienić, gdyby takie jak Ty pomagały rozwiewać wątpliwości niż dopie***ć do pieca... ręce opadają. Skoro jesteś tak ceniona i uwielbiana przez pacjentów a tutaj kąsasz każdą z osobna, to moim skromnym zdaniem cierpisz na zaburzenie dysocjacyjne tożsamości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przestańcie odpowiadać na jej durne komentarze i tyle ona tylko czeka na to. W końcu jej się znudzi zostanie jej tylko czytanie ponieważ nikt nie będzie tego dziadostwa czytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny! czy jest tu taka asystentka ktora pracuje w gabinecie ale ma wlasna dzialalnosc gospodarcza, jak wyglada sprawa zusu itd ? prosze o odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy o co pytasz, bo jeśli chcesz prowadzić swój gabinet, to odradzam z tego względu, że asystentce po prostu się to nie opłaca niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie to chodzi o prace na kontrakcie na fakture bez umowy o prace. Takie warunki zaproponowal mi pracodawca. Oni beda mi placic ubezpieczenie ktore ja bede sobie sama oplacac na wlasnej dzialalnosci. Czy ktoras z was pracuje na takich warunkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupełnie niekorzystne dla Ciebie, tak to moga pracowac higienistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktos miał jeszcze cierpliwość i i mi wysłał testy z 2014 roku to bardzo bym była wdzięczna. Wiem że masa takich próśb juz była ale może komuś jeszcze bedzie sie chciało. 22kate22@wp.pl. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktos miał jeszcze cierpliwość i i mi wysłał testy z 2014 roku to bardzo bym była wdzięczna. Wiem że masa takich próśb juz była ale może komuś jeszcze bedzie sie chciało. 22kate22@wp.pl. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra ile teraz porobili szkół asyst i hig tak prawde mówiac to zycze aby wiekszosc z was nie zdała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobimy ci na złość i zdamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zdajcie i na 6- tke :D i tak itak zasilicie grono bezrobotnych do mojego gabinetu chyba 4 tyg chodza siepytac o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczka1988
Kate22 teraz jestem w pracy, ale jak bede w domu to Ci wysle ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja też bardzo proszę o przesłanie testu nati-oska@wp.pl dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wam to wysłałam. A dziewczyna która załatwiała test z września jest możliwość żeby go dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za przeslany test a masz może test z higienistki Stom. Z tego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ma ktoś egz praktyczny z czerwca. zdaję w pażdzierniku. ciekawe co będzie niestety nie mam przecieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czerwcu była ekstrakcji zęba 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawke zdajesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ja zdalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie pytałam ta osobe która zdaje w pażdzierniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam zdawać w styczniu lecz miałam wypadek i ze szpitala mnie nie wypuścili. po dwóch tyg miałam teorie i ja zdałam. Ciekawi mnie ten egz jak to wygląda i co będzie na tym egz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie zdążyłam złożyć podania na czerwiec i tyle czekania miałam. w czerwcu 2013, wrześniu 2013 i styczniu 2014 była protetyka , więc podejrzewam że teraz i w styczniu może być chirurgia. Zobaczymy, oczywiście po egz napisze co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia dziewczyny ;) egzamin praktyczny wcale nie jest taki straszny, też obawiałam się go, ale zdałam na 97% i Wam też tego życzę, a nawet 100 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez trzymam kciuki za wszystkie zdajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w sobote mam praktyczny z tego co wiem to maja przygotować tlenek cynku z eugenolem. Możecie mi cos napisac na temat tego egz , gdyż nie wiem jak on wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×