Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniarafal100

asystentka stomatologiczna nowy egzamin praktyczny 2014 z

Polecane posty

Gość gość
np. ?????? Pamiętaj co innego w pracy co innego w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosiłabym tez o wysłanie :) Jestem ciekawa czy tez jestem w dupie :D monia11111@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka rowniez poprosilabym o wyslanie arkuszu z tej zasranej teorii, dziekuje z gory. karolina_16@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie w gabinecie jest zupełnie inaczej niż jak uczą w szkole (podręcznikowo). A kto pyta nie błądzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
System europejski to system oznakowania zębów (dwucyfrowy), diagram to diagram jest do wszystkich systemów... . Na egzaminie praktycznym oznaczenie zęba 16 (europejski). Na egzaminie teoretycznym oznaczenie amerykańskie ząb 31 (posrane to, nawet dentyści nie znają tego oznaczenia, a my mamy znać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej bardzo prosZe o arkusz 2014 czarnula224@wp.pl dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej bardzo prosZe o arkusz 2014 czarnula224@wp.pl dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten egzamin to byla jakas masakra! jezeli tym,ktorzy ukladali pytania zalezalo na tym,zeby malo kto zdal - to moje gratulacje-moga k...wa byc z siebie dumni,udalo im sie!!!! pokazalam dzis pytania 4 lekarzom z ktorymi pracuje i byli w szoku bo nie znali odpowiedzi na wiele pytan z ktorymi ja tez mialam problemy a nie swiadczy to o nich ze sa zlymi lekarzami tylko o "madrosci" ukladajacych pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kinia
otoz to ja pokazalam test swojej doktor w zyciu nie slyszala o systemie amerykanskim, na studiach nawet tego nie mieli...co do kilku pytan sama miala problem z odpowiedzia. ciekawe o co chodzi osobie ktora jest zdziwiona niektorymi pytaniami ktore tu padly, ze niby nie wolno nas do gabinetu wpuszczac???? ja pytania zadaje czysto pod katem egzaminu zeby go zdac i podstosowac sie scisle pod wymagania egzaminu i tylko to mnie interesuje nie pytam czy mam zalozyc rekawiczki jak ide do czynnej asysty pani/panie madralo. co do dezynfejcji wanienki skad to zdziwienie ksiazki mowia inaczej na zajeciach inaczej chyba po to tu dyskutujemy zeby rozwiklac niejasnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo proszę o arkusz z testu i praktycznego jeśli ktoś ma: polmonika@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina24031991
Ja też poproszę o arkusz z pytaniami. Pozdrawiam i z góry dzięki. paulina24031991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosze o przeslanie arkuza jesli mozna na zelek_87@wp.pl z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka frustracja mnie ogarnia ze szok. I tak mam prace w gabinecie, ale dyplom jednak potrzebny zeby sie o kontrakt starac za 3 lata. Ja wyslyłam te arkusze, ale akurat na jednym pisalo ze zalacznik sie uszkodzil, ale nie wiem do kogo wtedy wysylalam, jakby co to pisac wysle jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie dowiedzialam, ze szkola bedzie interweniowac w kwestii tego egzaminu. I podobno przy zdawalności mniejszej niz 50% egzamin mozna zaskarżyć. Hmm moze nie bedziemy musiały czekać do poprawki, chociaż to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak wam poszła praktyka ?Ja myślę że mi dobrze to jest moje pocieszenie tego całego egzaminu a testy to się jeszcze raz napisze tylko słyszałam że za poprawkę się płaci .Nie martwcie się może myślicie że żle zaznaczyłyście odp.a tak naprawdę to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktyczny mi poszedł dobrze, zadanie było proste, a i nam po egzaminie powiedzialy, ze nie maja punktacji, ale moga powiedzieć ze na 90 % zdany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super ale sprawdzały wam dokumentacje że powiedziały na 90% tak z ciekawości pytam.A testy ile masz pewniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też poprosze arkusz :) dzięki agnieszkakonieczna19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy można sprawdzić zdawalnośc egzaminu zawodowego procentową danej szkoły?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakich szkół jesteście możecie polecić jakąś w Sosnowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokumentacje nam sprawdzili. Bylo za nia najwiecej punktow, za kleszcze i roztwor tez. A ze zdawalnoscia danej szkoly gdzies sie spotkalam, to pewnie trzeba poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokumentacje nam sprawdzili. Bylo za nia najwiecej punktow, za kleszcze i roztwor tez. A ze zdawalnoscia danej szkoly gdzies sie spotkalam, to pewnie trzeba poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zniżajcie się do poziomu poprzedniczki i nie komentujcie jej słów szkoda psuć sobie dnia przez tą osobę.Fajnie że wam powiedzieli a to nie jest tak że dokumentacje sprawdza OKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zniżajcie się do poziomu poprzedniczki i nie komentujcie jej słów szkoda psuć sobie dnia przez tą osobę.Fajnie że wam powiedzieli a to nie jest tak że dokumentacje sprawdza OKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje ale mi brakło jak przyszłam do domu to te odp.wydały mi się oczywiste jakieś rady na przyszłość ?????No i muszę doczytać Jańczuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem wykonują polecenia lekarza mnie uczyli na praktykach pracy bez słów nawet wiertła musiałaś wiedzieć jakie podać w danym momencie a test to potrafię zrozumieć jak widzisz zegar przed sobą i ten czas który tak szybko biegnie.Ale roztwór przecież tak łatwo obliczyć na praktycznym było dużo czasu a metryczki z kodami to już całkiem banał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za kleszcze ?????? a nie za całość przygotowanych narzędzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nie jest tak że OKE to sprawdza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdanie powinno być odwołanie nie do pytań a co do czasu egzaminu na 90 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogły byście podać link do odpowiedzi z teorii bo nie mogę znaleźć będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×