Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Bo Ja zmam pewien podstawowy sekret kobiet cos o stanowi o samym jadrze ich osbowosci bo tak zostaly zapropagowane przez ewolucje:--) Kobiety swiadomie lub podswiadomie szukaja mezczyny ktory zapewni im bezpieczesstwo we wszystkich aspektach od tego zeby byl wstanie ich samodzielnie utrzymac co nie oznacza ze nie hca czy nnie maja prawa pracowac. , poprzez czysto fizyczne w chwili zagrozenia poprzez bezpieczenstwo w sferze wiernosci seksualnej . Ja to wszystko daje wiec pomimo nich licznych wad jestem dla nich bardzo atrakcyjny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ja zmam pewien podstawowy sekret kobiet cos o stanowi o samym jadrze ich osbowosci bo tak zostaly zapropagowane przez ewolucje:--) Kobiety swiadomie lub podswiadomie szukaja mezczyny ktory zapewni im bezpieczesstwo we wszystkich aspektach od tego zeby byl wstanie ich samodzielnie utrzymac co nie oznacza ze nie hca czy nnie maja prawa pracowac. , poprzez czysto fizyczne w chwili zagrozenia poprzez bezpieczenstwo w sferze wiernosci seksualnej . Ja to wszystko daje wiec pomimo nich licznych wad jestem dla nich bardzo atrakcyjny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ja zmam pewien podstawowy sekret kobiet cos o stanowi o samym jadrze ich osbowosci bo tak zostaly zapropagowane przez ewolucje:--) Kobiety swiadomie lub podswiadomie szukaja mezczyny ktory zapewni im bezpieczesstwo we wszystkich aspektach od tego zeby byl wstanie ich samodzielnie utrzymac co nie oznacza ze nie hca czy nnie maja prawa pracowac. , poprzez czysto fizyczne w chwili zagrozenia poprzez bezpieczenstwo w sferze wiernosci seksualnej . Ja to wszystko daje wiec pomimo nich licznych wad jestem dla nich bardzo atrakcyjny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Dobranoc Gromi i panowie :-)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani widzę że długo dyskutowaliście ja odpadłem przepraszam miłego dzionka życzę pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) wszystkich słonce juz swieci, ptaszki spiewem mnie obudzili dostałam ogromnego pałera do pracy więc dzis z usmiechem was witam i zyczę miłego dnia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukułeczka
A mi się śnił wilk... i zesrałam się z wrażenia w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Toledo na koniu jezdzca! Miłe wrazenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczyca1946 sądzisz ze wilk twoj?? On juz ma wilczyce lepszą od ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszyscy razem i każdy z osobna 😘😘😘 Dzisiaj u mnie pochmurno, więc z czystym sumieniem mogłam iść do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wik jest mój. Właśnie wydłubał mi z anusa kawałek kału, wsadził sobie go do ust i całował się ze mną długo i namiętnie - tak wygląda prawdziwa miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jeźdźca powiadasz? Kusisz Mario od samego rana. Teraz mam pokręcone myśli przez Ciebie:P Gromi, Lafi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piękne panie i równie atrakcyjni faceci. Wprawdzie niektóre z Was czesciowo niszcz to piekno nie chcac opalic miejsc strategicznych co uwazam za profanacje takiego pieknego ciala ale licze na rychła poprawę:-) Zanim pograzycie sie w codziennej milej rozmowie jeszcze raz prosze wszystkich o mile przyjecie nawroconego Trevora nie dokuczanie mu i zawsze z szacunkiem do siebie nawzajem bo to jest nasza podstawowa zasada. Ale zeby zamknac sprawe przeszłosci Trevora raz na zawsze musimy dokonac jednej rzeczy o ktorej pisałem juz wczoraj. Po tym juz nigdy nie wracamy do tego tematu. Ponizej wklejam swoj wpis z wczoraj z 20.41 który moim zdaniem musimy wykonac chcac raz na zawsze zamknac ta sprawe dla dobra calej wspolnoty i samego Trevora. To naprawde wazne!!! wilk1946 wczoraj Toledo odwal się od Trevora bo się skarży na Ciebie i ma racjęusmiech.gif Daj mu spokój z tym tarciem wora. Tu wszyscy z szacunkiem do Siebie nawzajem. Trevor ujawnił się porzucił podszywa teraz zachowuje się w porządku, zobaczymy jak będzie dalej. Ale na razie ma u nas czysta kartę, przynajmniej u Mnie bo nie chcę decydować za innych. Musi tylko dbać żeby niczego nie spieprzyć bo zaufanie buduje się latami a stracić jednego dnia. Ja już tego doświadczyłem bo wyrzuciłem ze swojego życia przyjaciela z którym przyjaźniłem się 20 lat a zawiódł w kluczowym momencie i jeszcze dorabiał ideologie do swojej nielojalności i tchórzostwa. I zniknął z mojego życia w jeden dzień. Ale to smutny temat więc nie chcę do niego wracać. Trevor jestes pod moja opika jak ci toledo będzie dokuczał to wal do Mnie. Jeśli chcemy gównojadów nauczyć szacunku dla innych sami musimy dbać żeby każdy kto okazuje nam szacunek także od nas go dostał i czuł się z nami dobrze. A Ty Trevor masz teraz okazje sie wyspowiadac czy cos trolowałes na nas jako podszyw bo nie odpowiedziałeś choc pytałem 2 razy!!! Jak tak to teraz publicznie przepros i zamykamy sprawę bo jak mówiłem masz u Mnie tera czysta kartę. Ale jak pamiętasz z komuni tej pierwszej warunki dobrej spowiedzi to 1. Rachunek sumienia 2.Żal za grzechy 3. Wyznanie win 4. Mocne postanowienie poprawy 5. Zadośćuczynienie tym których się skrzywdziło No mój księżulo byłby ze mnie dumny. A pokutę ewentualną dla Ciebie zostawiam do wymyślenie Gromi i Marysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: wilczyca1946 Uspokoj sie albo powiekszysz grono much gównojadek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×