Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

dziewczyny w biedronce są spodnie ciążowe z wysokim psaem-bardzo wygodne i mile w dotyku a w dodatku kosztowaly o ile dobrze pamiętam kilkanascie złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie juz teraz troche lepiej sie odzywiac ale nie bardzo mi to wychodzi ;) macie dobrze ze mozecie te testy z bety zrobic..tutaj to nawet nie chca mi krwi sprawdzic..ehh..chyba zmienie lekarza bo ten najwyrazniej malo wie o ciazach i sprawach gino.. ogolnie to @ nadal nie ma, brzuch jakbym miala dostac juz minal , piersi chyba w nornalnym rozmiarze , zyly widze ale moze mi sie wydawac, mdlosci nie mam juz wogole ale uczucia goraca to mam caly czas.przychodzi tak naraz ze czuje ze jak sie nie rozbiore do rosolu to sie roztopie..a za minute znowu jest nirmalnie... mpze ja menopauze przechodze ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto jak mam dodac to zdjecie profilowe ? Nie udaje mi sie jak na nie klikam :/ Twoja fotka jest sliczna :) usmiechy od ucha do ucha :) buziole dla tej Twojej malej blondyneczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu :D rozsmieszylas mnie z tą menopauzą :D haha tak napewno ja masz,jak nic głupolku :D otóż tak,wchodzisz na swój profil i tam masz opcję dodaj awatar czy cos takiego i wybierasz sobie zdjęcie z pulpitu :) Moja mala blondyneczka to chwilami diabelek w skórze aniołka :D ale dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o nawyki zywieniowe- to ja zaczelam jakies pol roku temu troche lepiej sie odzywiac- Nie ze wzgledu na to, ze moge byc w ciazy...tylko ...chyba stara sie robie :P ;) od pewnego momentu zaczelam zwaracac uwage na to co jem....w sumie jem wiecej salatek, powinnam jesc tez wiecej warzyw. Wiecej pije wody (wczesniej nawet czasem sie zapominalam..zeby pic ) Ale coz..chce sie byc zdrowym..trzeba zapewnic organizmowi witaminki... I troche za duzo w weekendy pije drinkow- to musze zmienic. Kupial mnawet ostatnio blender i robie wiecej sokow :) Ale alkoholu w ciazy mowie stanowcze nie. Aniolkowa, faktycznie na Twoim miejscu rownez bym niczego nie kupowala. Przykro mi, ze musialas przezyc cos takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia1993 zapewniam Cię ze twoja kreska to krecha! a nie cien cienia:P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakies witaminki bierzecie?? Ja od 2tyg femibion natal 1 i biofer filic,a od dzis omegamed pregna DHA. Powinnam kwas foliowy od conajmniej 3mcy brac ale cóż,nie myslalam wtedy o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ..wspominalas pare stron wczesniej o blizniakach?..sa jakies szanse u Ciebie na blizniaki- w sensie sa jakies w rodzinie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według obliczeń okres mam mieć 9 w sobotę, owulacje miałam 26. 07 do tej pory tzn do czasu starań miałam okres co 29 dni teraz się pojawiła co 34 co 28 i co 35 wiec do k9ońca nie wiem dokładnie :( a przy chłopakach dosłownie od strzała od razu ciąża dlatego teram nastawiłam się że też tak bedzię po czym okazuje sie że to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I can,w rodzinie mojego M są,ale u mnie przemawia za tym fakt ze dopiero co skonczylam brac tabletki anty,dzis mam 26dzień cyklu wiec dopiero tak naprawde za kilka dni mam termin @,a test pozytywny wyszedl juz 23dnia cyklu kilka dni temu,wiec wygląda na to ze poziom hormonów jest dosc wysoki.No i objawy męczą mnie od ponad tygodnia i to intensywnie. to tylko moje domniemania,mogę się mylic.mimo ze mój M chcialby bliźniaki to ja wolę jedno maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia boskie zdjęcie!!! matko jedyna jak z reklamy :) Masz dwóch chłopców? ale fajnie :) a jak reagują na opcję pojawienia się maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz femabion 1we wcześniejszych ciążach brałam elevit był na tamte czasy najlepszy ale teraz polecono mi ten i mój mąz kwas foliowy też to zalecenia z poprzednich lat starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie starszy ok on lubi dzieci , młody kilka lat temu raczej na nie, choć teraz nadal nie szaleje za niemowlakami to sie przyzwyczaji i mówi że swój to inaczej jedyne co to może być problem z zazdrością o ojca bo młody szaleje za ojcem od samego poczatku ja dla niego moge nie istnieć decyzja o 3 była trudna ale postanowiliśmy spróbować bo jesteśmy młodzi i zanim chłopcy bedą za starzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia odważna decyzja w tych czasach,ale jesli czujecie się na siłach i oboje tego chcecie to wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale z was sa laski :) Asia super wygladasz :) Z testowaniem to bym na Twoim miejscu jeszcze poczekala :) Angioletto, to faktycznie szanse na blizniaki sa..i to spore.. Bedziesz robic niedlugo bete`? maggie--haha menopauza..taaak na pewno hehe ja poki co biore kwas foliowy..ale nie zamierzam brac zadnych innych witamin. Szczerze mowiac, zauwazylam, ze tylko w polsce jest taka nagonka na witaminki z apteki. Bedac ostatnio w pl rzucilo mi sie w oczy, ze nawet w tv co druga reklama to reklama jakis witaminek, srodkow przeciwbolowych albo czegos co mozna kupic w aptece ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I can-o tych witaminkach to sie zgadzam,ale powiem Ci szczerze ze poprostu psychicznie mi lepiej jak je biorę :D Na betę pójdę w tym tyg .mialam isc jutro ale znowu nie dam rady.musze podjechac jutro umowic sie na usg za ok 3tyg.chcialabym zeby to bylo 20go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie zarabiamy milonów mamy kredyt i pewnie na wieść o ciaży moja szefowa oszaleje z radości ale ja wierze w instynkt a bardzo chcemy i wydaje mi sie może to dla niektórych żle zabrzmi ale jedno wiecej jedno mniej :) chłopcy są już duzi a dla nas dzieci to priorytet , Staramy jak tylko możemy dać im jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadam Was dzisiaj na śmierć :D przepraszam,gaduła ze mnie ale to dlatego ze bardzo sie ciesze ze wszystkie tu jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia podbudowałaś mnie-dziękuję :) Boże wlasnie zdalam sobie sprawe z tego ze musze powiedziec szefowej hahahaha :D Dobrze ze mam jeszcze plan B :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki makijaż i fryzura dużo robią ale od piersi w dół mam 7 kg za dużo i to niestety nie po dzieciakach, po dzieciakach mam rostępy ale przywykłam w końcu tygrysy mają paski :) to nie wielka cena za bycie mamą. Z witaminami i suplementami u nas jest szał ale zgadzam sie z Angiletto czasem dla samej pewności warto dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciesze sie jak sie uda bo moja szefowa choc sama ma dzieci to polityki prorodzinnej nie uprawia, powiem szczerze z ludzmi postepuje bardzo nie fajnie dziś dzieki niej fajna dziewczyna została bez pracy pozwolili je myśleć ze ma prace tymczasem wykorzystali i podziekowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej laski poowróciłam:) Ja tam biorę tylko kwas foliowy, bo inne witaminy staram się czerpać z natury, zresztą niektórzy lekarzy odradzaja witaminy w tabletkach a ja zdanie podzielam:) asia2244 Sexy mamuśka jesteś, nie obrazisz się jak nazwę Cię dżagą>>??? antala dla mnie to cień cienia;) ale jak to woli, Ja już mam swoje maleństwo teraz na Was pora staraczki, właśnie się dowiedziałam o czymś takim jak badania prenatalne, będziecie robić>>??? Przydatny link: http://dziecko.haczewski.pl/ dzięki temu wiem, że z moim maleństwem wszystko dobrze, za chwilę i ja wstawię zdjęcie swojego ryja O.o to dopiero będzie siara, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie stych co sie obrażają ale jak już mówiłam makijaż i ubranie cuda zdziałaja, choć przyznam sie że lubie dbać o siebie bo czuje sie lepiej jak moje chłopaki mówia ładnie wyglądasz to daje takiego kopa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia,no pokazuj zdjęcie,bo umieram z ciekawosci :D Magda znowu uciekla :D Asia ja będę jego założycielką z całą pewnoscią :D Moja szefowa nie moze miec dzieci,zresztą ja tez teraz bede musiala uwazac i jak najszybciej jej powiedziec zeby nie uczestniczyc w zdjeciach RTG :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×