Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

angioletto tak blisko :) ja dzisiaj mam typowy dzień przed @ rozdrażniona, wybuchowa i wiecznie głodna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie moge otworzyc waszych linkow, bo mi net szwankuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto w dzien spodziewanej miesiączki czyli 28.07. wtedy miialam dostac okres ale cos mnie tknelo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 26 dzień cyklu-te grube kreski.Dlatego wlasnie mysle ze albo to ciąża mnoga skoro od kilku dni testy pozytywne albo owulacja od razu po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto Kochana, piękne kreseczki, ja skorzystałam z 2 różnych firm, a potem pobiegłam na betę :) wynik 312:) No to gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Witam Aniolkowa. :) Ja jestem Aniolkowa ze względu na moje Aniolki. Z zebem sama nie wiem co zrobie wszystko zalezy od tego czy ciaza bd czy nie. Ja wybrałam sie na zakupy (ciuchowe) i siedze caly dzien u kuzynki czekam az burza przejdzie jest co chwile taka burza ze strach wychodzic. Kupilam 3testy na jednym jest napisane ze wykrywa ciaze 6dni od zaplodnienia. Moze jutro zaskoczy. Nie pieklilabym sie tak ale po 1 Dentysta po 2 w sobote ide na wesele i jak sie nawet 1drinka nie napije to napewno zaczna sie aluzje. Sciemnie ze biore antybiotyk na zeba ale czy to cos da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto kazda ciąża rozwija się inaczej, teraz są o wiele czulsze, testy, nie myśl o bliźniakach:) bo tego bardzo szybko byś nie zobaczyła, idź na betę, po 2 dniach powtórz znowu, jezeli duzo przyrosnie, to albo blizniaki,albo cos nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolkowa2014 testy ciążowe z moczu w zyciu ci nie wykażą hormonu po 6 dniach od zapłodnienia,? dlaczego??? dlatego że najpierw hormon ten pojawia się we krwi a po paru dniach w moczu to po pierwsze a po 2 zeby pojawil sie hormon to zarodek musi sie zagniezdzic w macicy, a to trwa zwykle od 10-12-14 dni:) takze po 6 dniach zarodek bedzie jeszcze sobie wedrowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreci mi sie w głowie-znowu :o u mnie tak leje ze z pewnoscią nie będę musiala na myjnie jechac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia-wlasnie usiadlam,oblal mnie gorący pot,chwilami ciezko sie oddycha.Ale juz siedzie,porobilam wszystko co trzeba. Burza przechodzi,w domu parno ze hej Dziewczyny które juz mają maluchy-macie jeszcze cos po swoich pierwszych dzieciach co uzyjecie teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto, slczne zdjecie wstawilas.w ogole bardzo ladna z Ciebie kobieta. Po zdjeciu stwierdzam, ze jestes bardzo optymistyczna osobka :) 🖐️ Aniolkkowa 2014 a apropo blizniakow- w mojej rodzinie juz byly..wiec musze "uwazac" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Ja to wiem ze dlugo schodzi bo testy nie raz robilam! Alevtu koleżanka niby 7miala miec @ a od 1 mowi ze miala 2kreski to uwierzylam ze da sie:) a ja moze 8zobacze! Albo 9 rano. Zaraz po 2kreskach musze brac duphaston .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto- ja troche ciuchow mam po corci...sa wszystkie w piwnicy, wiec nie wiem w jakim one sobie tam stanie leza ;) ale jesli bede niedlugo w ciazy- to wiadomo ze pokupuje tez nowe rzeczy. No chyba, ze bedzie chlopak- to bede prawie od poczatku musiala kupic nowe ubrania, bo jak sie domyslacie- te rzeczy w piwnicy sa w wiekszczosci w rozu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz swoje pierwsze pieniadze wydalam, kupilam kilka ciuszkow , nie moglam sie powstrzymac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I can- dziękuję to bardzo mile. To zdjęcie wyobraźcie sobie zrobilysmy sobie z Natalką tuż po rozwodzie,a dokladnie 2mce po tym jak ucieklysmy z domu i wynajelysmy sobie mały kącik.Postanowilam wtedy ze juz nigdy nie przestanę się usmiechac.A to w dodatku byl pierwszy szczery usmiech mojego dziecka po tych wszystkich latach cierpien.Dlatego tymbardziej doceniam to zdjęcie. Ula- :D ja dzis kupilam body w rozm 62 :D ale skoro Ty napisalas to juz sie teglo nie wstydze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Ja mojemu dziecku nie kupie chyna nic poki się nie urodzi . Bo z Jasiem juz tak bylo mielismy od5mies kupic cos dla niego a jego nie ma ! Nie znioslabym jego rzeczy w domu skoro go nie ma. MAM ma tyle fajnego meza ze moge liczyc na niego w 100%pod kazdym wzgledem nawet zakupy dziecięce. Wiem bo jego siostra jak urodzila to on robil wszystkie zakupy a maz byl przy niej bo z nia i z dzieckiem bylo zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolkowa,biedactwo,rozumiem czemu teraz nie chcialabys nic kupowac :( ale mimo wszystko liczę ze się u Was uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,czy zamierzacie zmienic nawyki zywieniowe w ciąży?? ja muszę :( ważę za duzo i nie wiem jak ale muszę malo przytyc w tej ciąży.no i dla zdrowia maleństwa to zrobię.w pierwszej ciąży nie bardzo moglam sobie pozwolic nawet na zwykly jogurt.co prawda ich nie lubię ale o owocach tez nie myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia2244
Hej, 3 cykl starao m. ma być w sobote, objawów brak, jestem już mama 9 latka i 6 latka, przy chłopakach od razu zaskoczyło teraz coś nie może , kusi żeby zrobić test ale wiem że to bez sensu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Dlatego teraz jedynie czekam na test bo nie chce zaszkodzic ta wizyta u dentysty. A na zywca nie dam sie wiercic. Bo dla mnie porod byl mniej bolesny niz ost wizyta u dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto zmieniłam nawyki żywieniowe juz na etapie planowania dziecka, ale odkąd zaszłam nie mam apetytu wogóle asia2244 a kiedy mialas ostatnia miesiaczkę>>>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia2244
10 lipca ale mój organizm mi wywinoł nr bo m.sie spóźniła i miałam nadzieje że test sie nie mylił a tu niestety , ale może teraz sie uda miałabym prezent na rocznice dla meża;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia witamy :) Ula-no teraz to mi dopiero wsty :D kurcze,ja planuje od jutra.lepiej późno niz wcale. Aniolkowa bardzo współczuje zęba :( wyobrazam sobie co przezywasz.w pierwszej ciąży tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia2244
Upps chciałam napisać test sie mylił bo był negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×