Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

Gość Czesc to ja
czesc..mozna sie do was dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia-fajnie ze dołączyłas do nas :) witamy :) czekamy na miłą wiadomosc o 2 kreskach :D Usia-to mam jeszcze czekac 3tyg? to wieczność :D ale chyba tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia-fajnie ze dołączyłas do nas :) witamy :) czekamy na miłą wiadomosc o 2 kreskach :D Usia-to mam jeszcze czekac 3tyg? to wieczność :D ale chyba tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa mam współczuję serdecznie ale nie myśl teraz o tym:) 1...2....3 pomożemy jakoś i wspólnymi siłami zajdziemy wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia-wspólnymi siłami :D ok,ja się na to piszę :D hihi u mnie wizyta prywatnie tez 100zł pewnie plus 30zł za cytologie poczekam chyba do 20go sierpnia i pojde na usg z okazji urodzin mojego M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyte na 22 sierpnia,(70zł z usg) i zastanawiam się czy czekać tyle , czy lecieć w przyszłym tygodniu na samo usg do przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania ok, ale jeśli tym razem się nie uda to chyba zmienię Panią ginekolog... Bo jak poszłam do niej w kwietniu, że zaczęłam krwawić to stwierdziła, że muszę się oczyścić. Po 11 dniach krwawienia poszłam do niej, że coś nie tak bo krwawić nie przestaje i coraz gorzej się czuje. Przepisała lelki i po dwóch dniach od wizyty u niej wylądowałam w szpitalu bo zasłabłam w pracy :( na szczęście po dwóch dniach wszystko się uspokoiło. Poszłam w następnym cyklu na kontrole czy wszystko ok a Pni ginekolog powiedziała, że skoro zdecydowałam się na szpital to ona zakończyła ze mną leczenie :/ i z łaską mnie zbadała i powiedziała że ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe przyjecie. Trochę trudno o tym nie myśleć...zwłaszcza, że moja siostra urodziła tego samego dnia co ja :/ Ale jestem tu po to, aby skupić się na planowaniu maleństwa. Nie mam zamiaru zasmucać Was moją historią. Mam nadzieję, że się nam uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia-nie czekaj tylko zmien ginekologa,koniecznie, Ja swojego dopiero muszę poszukac,znalazlam prywatną przychodnie,zobaczymy jak tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia2606 ja bym na twoim miejscu zmieniła lekarza, ja w swoim miescie obskoczylam juz polowe, ale wydaje mi sie ze jak ide na NFZ to jakas laske robia ze mnie zbadaja, ani nie pogadaja ani nie dadzą na badania, dlatego zdecydowałam ze cala ciaze poprowadzi prywatny ginekolog, tylko na tym etapie ciezko mi bylo znalezc i takiego, az wkoncu natknelam sie na Pana ktory ma ogromne kolejki, ale to o czyms swiadczy, niestety pozostanie mi czekac do 22, wole to niz sluchac jaką mi łaskę robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc to ja
tak u was tu przyjemnie, ze chetnie bym tu posiedziala dluzej ;) rowniez podzielam "los" maggie i angioletto- rowniez mam dziecko z poprzedniego zwiazku. Teraz mam wspanialego partnera, z ktorym jestem juz jakis czas i postanowilismy powiekszyc nasza rodzinke ;) angioletto, wlasnie przeczytalam, ze zobaczylas dzis dwie kreski, gratuluje! W sumie chcemy zaczac sie starac od wrzesnia..bo niestety, ale w tym miesiacu raczej nie wypali-akurat gdy bede miala miec owulacje, mojego parntera nie ma- zobaczymy sie dopiero w niedziele-a owulacja ma byc mniej wiecej piatek-sobota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa mam zobaczysz uda się :) jak chcesz to mogę podesłać materiały P>S> czy wie ktoś czy mozna tu na forum jakos wstawic zdjecie w poscie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczynki za miłe przyjęcie... muszę poszukać. Pierwszą ciąże prowadził mi ginekolog z Bydgoszczy i 7 lat temu płaciłam 130 za wizytę + wszystkie badania. Teraz podobno 220zł woła :o dlatego zdecydowałam, że tym razem będzie na nfz. Tylko muszę poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc to ja-jak masz na imie kochana? będzie mi łatwiej pisac do Cb :) Ahh,te poprzednie związki,dobrze ze nie trzeba się wiązać na stałe i mozna szukac swojego szczescia :) Ja juz znalazlam,za co będe mu wdzięczna do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc to ja spróbuj wczesniej moze się uda, plemniki mają długą zywotnosc w odpowiednich warunkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia-niestety nie wiem jak w poscie zdjęcie wstawic a szkoda bo pokazalabym Wam dwie kreseczki i poprzednie testy-te słabe. Marcia jesteś z Bydg. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się rozwiodłam po 5 latach małżeństwa i 7 latach bycia razem... Nie żałuje - teraz jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki macie takie tempo ze moj telefon nie nadaza :) chyba bede musiala na kompa sie przerzucic :) witam wszystkie nowe staraczki :) w kupie zawsze razniej :) Ja mam pytanie jak macie wszystkie na imie i skad sie wziely wasze pseudo ? angioletto Liwia to dosc oryginalne imie wiec mile zaskoczona jestem :) moja mala pisze Livia bo jak jest przez W to jej zle czytaja i zawsze wymawiaja Liuja. ;) ale w paszporcie ma Liwia ja jestem Magda a O'D to od nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu czesc to ja :) u mnie burza wlasnie przeszla jakos "bokiem"...zagrzmialo pare razy i poszlooo niestety dziewczyny, czasem los nam pisze rozne scenariusze, najwazniejsze, ze teraz jestesmy szczesliwe...szkoda tylko, ze nie mozna cofnac czasu- szkoda, ze mojego terazniejszego partnera nie poznalam na przyklad 10 lat temu ;) marcia, ja tez sie rozwiodlam dwa lata temu i rowniez nie zaluje. :) usia, na fotosiku mozna sobie zalozyc konto i wtedy mozna tu wstawic link (przynajmniej kiedys tak bylo :P ) usia, niestety chyba sie nie uda, mojego kochania juz nie ma w domu-wyjechal na szkolenie ...no coz..moze owulacja jeszcze sie przesunie, tego nie wiem. W tym miesiacu jak nigdy okres mi sie spoznil 3 dni- jeszcze nigdy nie spoznila mi sie miesiaczka... hehe i juz myslalam, ze jestem w ciazy- ale jednakbyl to falszywy alarm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! My jakoś zbytnio się nie staramy, bedzie co bedzie ale oczywiście co miesiąc ja mam nadzieje. W tym miesiącu było inaczej nic nie myslałam zaczęłam myśleć gdy po tygodniu mniej wiecej od owulacji dostałąm jednorazowego plamienia w gęstym śluzie kropla ciemnoróżowej krwi i pierwsza na myśl przyszła mi ciąża. Dzis rano zrobiłam test i zobaczyłam cień cienia! 28 dzien cyklu, moje cykle trwają od 28 do 31dni wiec wszystko przede mną i wszystko może sie zdarzyć. Jutro rano znów zrobie test ty razem z porannego moczu. Niby chcę ale strasznie sie przestraszyłam, czekałam na tą kreske a jak ją zobaczyłam to poczułam ogromny strach ze nie dam rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda- ja mieszkalam w UK 6 lat i pamiętam jak na mnie wołali Luila :D Marcia-to mieszkamy blisko siebie :) ja pod złotowem :) spróbuje te zdjęcia wam pokazac tylko dokoncze szybciutko zamiatać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc antala pamietam jak pare lat temu robilam po raz pierwszy test- rowniez mi wyszla bardzlo slaba druga kreska-ledwo widoczna, myslalam, ze sobie ja wkrecam- ale bylam w ciazy. Wiec mysle, ze twojej drugiej kreseczki, mozna pogratulowac. x Maggie-w sumie nie wiedzialam jaki nick moge sobie "strzelic" i akurat leciala jakas piosenka gdzie uslyszalam " I can."... i stad moj nick ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antala u mnie było podobnie;) zaraz wstawię na jakiś serwer moj test ciazowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, juz na samym poczatku pomylilam nicki .. sorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×