Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

kobieto!!! oddaj mi swoje loki plissss!!!! :) ślicznie i bez wymyslania mi tutaj ze cos nie teges :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super !!!:) Ja uciekam dotlenić mózg i wyprowadzić dzieciuchy i psa na powietrze bo już ich nosi zobaczę do Was później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loki mogę oddać chętnie, bo czasem nie mogę ich do ładu doprowadzić, ale będąc już w ciąży zdąrzyłam mega zbrzydnąć a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia :D wariatka jesteś haha chcialam pranie wywiesic ale wole zostać zebys nie pomyslala ze uciekam :D jestes śliczną dziewczyną i powtarzam-piękne włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna jesteś nie masz kogo straszyć ja już ide bo sceny mi dom rozniosą ale wróce tu jeszcze wierzcie mi małe dzieci mały kłopot duże duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia no co ty ty tez piekna kobieta jestes! Asia tez :) zreszta kazda z was ma w sobie cos przyciagajacego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Witam wszystkie nowe kobietki! Jakoś dużo nas przybyło w ostatnim czasie żeby się nie pogubić skopiujcie proszę tabelkę i się wpiszcie,proponuję także taką małą zmianę aby dodać jeszcze ilość posiadanych dzieci bo tak piszecie o tych swoich pociechach i juz czasem się gubię :) ja zmieniłam swóje nawyki żywieniowych po odbytych wakacjach czyli gdzieś pod koniec lipca i muszę powiedzieć że mam o wiele więcej energii :) nie jem smażonego,tłustego a o słodyczach próbuję zapomnieć wyjątkiem jest Niedziela wtedy jem wszystko bo nie można przecież dać się zwariować ;) ćwiczę a jeśli chodzi o witaminkami to tylko kwas foliowy biorę i czekam na swoją nieszczęsną @ która ma być koło 8 ;/ objawy takie jak zawsze choć nadzieja zawsze umiera ostatnia.. A pseudonim stąd że zawsze podobało mi się imiè Serafina :) fajnie że niektóre z nas mają już swoje maluchy wtedy napewno łatwiej przechodzi się niepowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam objawów z reguły do tej pory miałam objawy @ dwa dni przed masakrycznie bolały mnie piersi i ledzwie, teraz jak sie staramy to wszystko oszalało wiec jak nazłość obawy ciażowe wrażliwość na zapachy były a dwóch kresek brak dlatego czekam mam 3 testy w domu i kusi ale chyba spróbuje w piatek, może wyjdzie coś albo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mam dzień. miesiac temu mój mąż miała wypadek. Facet wyszedł mu na czołówke, sprawca zginął na miejscu mój mąż cudem wyszed cało ale psychicznie cieżko, dziś dowiedzieliśmy sie dosłownie przed chwila że sprawca miał 3 promile alkoholu. Jak można zabił siebie, mógł zabić innych. Jak można jezdzić po alkoholu :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc , jutro pracuje do wieczora a w czwartek na cały dzień:( ale moze dzieki temu nie zrobie testu zawczesnie ale w piatek zatestuje i napisze pewnie jak wyjdzie negatywny to bede czekać dalej na dwie kreski aż wreszcie pojawi sie pani M. i rozwieje nadzieje do nastepnego razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia..niestety musimy uwazac na kazdym kroku..nigdy nie wiadomo co nam los przyniesie. Ja tez uciekam, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
hej hej hej! Ja mam dopiero teraz chwilkę... Ja mam na imię Malwina a nick taki bo mój syn ma na imię Marcel :) 89 rok ur. Ja w pierwszej ciąży brałam tylko kwas a potem magnez bo niski miałam. Kurcze ale z Was sexi mamuśki :) angioletto a u Ciebie to niby gdzie te nadprogramowe kg? bo nie widać :) kurcze zazdroszczę wam tych dwóch kreseczek i gratuluję oczywiście :) ale mi chyba tak jak ktoś wcześniej zauważył łatwiej jak mam tego swojeko kochanego urwisa zznosić brak drugiej krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napewno się nie ujawnie ;) tylko ze wzgledu na to ze wiem ile znajomych tu siedzi a malo kto wie o ilości moich ciąż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
Aniolkowa 2014 oczywiście tam miało być ;) ech niepotrzebnie testy kupilam teraz beda mnie kusić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z fotkami jakos tak latwiej.. a skoro mamy byc towarzyszkami na dobre I na zle to jakos tak przyjemniej :P slodkich snow dziewczynki..ide spac , bo mi sie cos oczka kleja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba trzeba ta tabelke ogarnac , bo duzo nowych mamusiek jest, idzie sie pogubic ;) tak wiec : maggieod....29lat...1 cykl...@ powinna byc ok 19-20.07 (nie ma!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak odkrylam jak sie zmienia zdjecie, to chyba przez caly album przelece :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Wszystkie ladne wlosy a ja teraz ok 2cm:)) Dobranoc wam staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) mojego juz nie ma a ja pije kawke wiec mam chwilke zeby sie odezwac :) u was widze duzo sie dzieje :D:D naczytalam sie troszke :D:D:D ANGIOLETTO GRATULUJEEE duzo zdrowka dla was kochana :* i piekna druga kreskaaa:* witam nowe staraczki :) u mnie juz po dniach wiec tylko czekac do 17.... ahhh te czekanie.... co do nicku mam na imie Kasia a wika mam na trzecie i taki wybralam sobie nick :) data to rocznik mojego faceta ;) co do zdjecia to tez nie bardzo mi wstawic poniewaz nie wiem ile moich znajomych moze na kaffe siedziec a nikt nie ma pojecia ze sie staramy itp. oprocz nas i nie chce zeby kto kolwiek cos wiedzial od poczatku... szkoda ze to nie zamkniete forum ;) wtedy bym wstawila :) a co do was dziewczyny to naprawde jestescie wszystkie pieknymi kobietami :* HOPE co jest czemu sie nie odzywasz? testowalas? dziewczyny czekam na wasze dobre wiesci :) tak bym chciala zeby kazdej z nas sie w tym miesiacu udalo :):* buziaki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane,nie uwierzycie-obudzilam sie z zapaleniem strun głosowych,nie wiem jak bede pracowac :o w dodatku co ja moge brc teraz??? :( dziewczyny skopiowalam ostatnią tabelke,uaktualnijcie ją proszę i się dopiszcie :) wika220989------24------3------@17.08.2014 Hope91-----------23------1 ------@ 3.08.2014? marcelina89.......24.......1........@5.08. 2014 Seraphinka1-----24------7?-----@ 07.08.2014 hh29...................29........1........@23.08.2014 angioletto--------30----ciąża------16/04/2015 ewka094-----------20-----4-------@07.08.2014 Madziu śliczne z Was dziewczyny :) czekalam wczoraj na Cb ale M wrócił i wiesz ... :D Kasiu dziękuję :) Tak się zastanawialam czy będziesz rano :D Kochane,ja w pierwszej ciąży tez bylam na Kafe :) ale poniewaz bylo tu duzo nieprzxyjemnosci przenioslysmy sie na zamkniete forum do NA OBCASACH,jestem tam moderatorem wiec jesli sie zdecydujemy to mozemy isc tam.Jest poprostu bezpieczniej i mozna bezposrednio wrzucac zdjęcia w postach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie mialam jak ale dzis jestem :D:D:D jejku kochana wspolczuje :( nie mam pojecia co mozesz czego nie jedyne wyjscie i mus to do lekarza jak najszybciej.... z tego co wiem to rozne takie rzeczy zawdzieczamy wlasnie ciazy :D moja siostra w pierwszej miala grype w drugiej zapalenie ucha :/ jak czytalam inne fora itp. duzo kobiet ma rozne dolegliwosci,jedne maja nasilone a inne cos w przyblizeniu do przeziebienia itp. co do kaffe czasem czytam rozne fora na rozne tematy i czesto widze te wyzwiska, nie mile komentarze, robi mi sie smutno i przykro jak czytam jak dana osoba prosi o rade o podpowiedz wytlumaczenie czegos a spotyka sie z obelgami, nie milym traktowaniem, itp. nie rozumiem czemu w tych ludziach tyle nienawisci zazdrosci,zawisci... szkoda slow poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×