Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiamzapachbzu30

z pierwszym dniem lata zaczynam starania !!!

Polecane posty

Gość uwielbiamzapachbzu30
Super ze jest nas coraz wiecej! Ksiezniczko wierze ze bedzie dobrze. Myslami jestem w tymi Ktore maja okres w tym momencie bo wiem ze to nic przyjemnego ( my wiemy a faceci mysla ze nie jest tak zle). Jeszcze 3 dni pracy I wakacje! Ps. Gdzie sie podziala nasza tabelka? Kochane Trzymam kciuki za kazda z nas! Zeby w koncu sie udalo. Bo udac sie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
hej, ja dziś słabo się czuję w związku z nieprzespaną nocą :/niedawno wróciłam z pracy, teraz robię manicure :)Efa, Paula co z Wami?a jak pozostałe dziewczyny?kiedy testujecie??właśnie nie widzę tabelki?@ to straszna rzecz, sama mam bolesne i 8 dniowe @Jak dobrze, że na ok rok spokój, a nawet więcej, syna karmiłam pół roku i dopiero jak przestałam dostałam @Pamiętam jak mój gin jak mu narzekałam na obfitość krwawienia i ból tłumaczył, że "łatwiej zachodzą te, które krwawią obficie i dużo niż te, które mają 3dniowe @ i na dodatek skąpe"więc tym Was pocieszę. Ciekawe jak tam mój zarodeczek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
dziewczyny to ja wkleiłam powyżej mój suwaczek ciążowy :)zapomniałam podpis, tutaj na forum nic nie da się wkleić jako obraz, kliknijcie sobie w ten adres tak mi komputer liczy tyg. ciąży wg 40 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
Księżniczka z ziarenkiem grochu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Nie bedzie mnie przez pare dni. Moja babcia miala wylew I jest w ciezkim stanie I nie wiadomo czy z tego wyjdzie. Wszystko sie pieprzy. Caly dzien ryczalam w pracy. Tak wiec zamiast wakacji jest stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
dowiedzialam sie ze babcia nie przezyje. smutno mi jak cholera. zamiast na wakacje polece do Polski na pogrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
Tak mi przykro zapaszku...biedna babcia...takie już jest życie, więcej stresu i tragedii niż przyjemności, dlatego tak je powinniśmy doceniać...Współczuję i łączę się w bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Uwielbiamzapachbzu bardzo mi przykro :( może jednak babci uda sie z tego wyjsc, zawsze trzeba miec nadzieje. Sciskam cie mocno! Ksiezniczko marzy mi taki suwaczek:) a kiedy masz wizyte u gina, bo tez jestesmy ciekawi co u Twojego malucha :)no i jak sytuacja z M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli pomimo staran nie bedzie ciazy to znaczy ze czas udac sie do naprotechnologa i sie dowiedzieć dlaczego on pomoze co przeszkadza zajsc w ciąże moze ze Dr Monika Małecka-Holerek: Bezpieczne jest to, co jest naturalne. Natomiast antykoncepcja uszkadza naturalny układ fizjologiczny prowadzący do jajeczkowania Ulotki są w taki sposób napisane, aby kobiety się nie doczytały informacji o wszystkich potencjalnych powikłaniach. Dopiero, gdy w związku z zażywaniem pigułek nastąpi jakiś zgon, to wtedy robi się aferę medialną. Tak było choćby w przypadku preparatu Diane 35, stosowanego w leczeniu trądziku. Środek ten był kilkanaście lat temu stosowany w Stanach Zjednoczonych, skąd został wycofany. Trafił do Polski, a za chwilę będzie zapewne promowany i używany w Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
Akido!Wizyta na 26 sierpnia po południu. Z mężem już na dobrej drodze, przestał wkurzać. Za to ja dziś czuję się strasznie, mdli mnie od wczesnych godzin rannych do tej pory, mimo, że jem ciągle czuję ściskanie i wilczy głód, a jak zjem to nadal tak mi jakoś niedobrze, dosłownie czuję powiększającą się macicę, mam brzuch jak balon i już wyglądam na 3 miesiąc, w dodatku uczucie ciągłego wzdęcia. Robię zupę, ale w kuchni od jej zapachu robi mi się niedobrze. Mąż chce iść ze mną do gina we wtorek, już nie mogę się doczekać jak zobaczę dziecko...Zaraz zwymiotuję.Akido kiedy testujesz?bierzesz jakieś leki?do gościa, wiem co to naprotechnologia, ja np. nigdy nie brałam żadnych tabletek anty wiem, że są szkodliwe, ale też nie jestem przekonana co do skutecznościa natury przy poważnych problemach z ciążą, gdyby tak było to by nikt nie robił in vitro, nie rozumiem sensu tego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Ksiezniczko ja testuje dopiero za tydzien, a lekow zadnych nie biore od 4 miesiecy. Poki co to boli mnie podbrzusze i jajniki,bardziej prawy. I sutki przy dotyku. Ale jak wiadomo przed okresem tez tak bywa. Natomiast sluz wystepuje u mnie w znikomych ilosciach a to raczej zly znak.Marza mi sie takie ciazowe nudnosci :) :) fajnie, ze z M juz lepiej, moze to hormony teraz buzuja i dlatego denerwuje cie bardziej niz zwykle. Mi tez czasami sie zdarza tak na mojego wkurzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Coś się pusto zrobiło na topiku, chyba zostałyśmy same księżniczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
A na mdłości to podobno dobrze wachac skorki od mandarynek, znajoma tak robila i jej pomagalo. Sprobuj moze tobie pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
akido!W pierwszej ciąży wymiotowałam od 7 tc do 5 miesiąca, skończyło się to ostrą anemią...Od 5 rano znowu koszmar........Takie nudności jak nie wiadomo co, w żadnej pozycji spać nie mogłam. Mąż zabiera syna na rower a ja idę dogorywać w łóżku :(nie ma czego zazdrościć, to okropne uczucie, od środy mam kocioł w pracy, chyba nie dam rady, dużo pracuję w terenie, dokonuję pomiarów, ale w takim stanie to nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
mnie minimalnie pomaga jak zjem jogurt, wypróbowałam już wszystko łącznie z naparem z korzenia imbiru w poprzedniej ciąży, nic nie pomogło, po prostu obudziłam się któregoś dnia w 5 mies. ciąży i nie wymiotowałam.Nie wiem dlaczego tak było, na szczęście na razie nie wymiotuję, ale czuję się i tak strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
Melduje się :-) nic nie pisałam, bo nic się nie dzieje. Koniec @ który dał mi mocno popalić. Jestem z Wami na bieżąco ;-) Czekam na nowe wieści- same dobre oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
Dziewczyny ja dopiero teraz poczułam się lepiej, nie byłam w stanie iść dziś do pracy. Mdli mnie okropnie, cały czas mi się odbija, ciągle sikam, leżę i kwiczę...Co tak mało piszecie?żadna się nie stara (keira jest usprawiedliwiona:)). Nemezis, efa, paula, Ania żyjecie?zapachu łączę się w bólu raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
widzę, że się prawie wszystkie dziewczyny ulotniły :(smutno, ja też nie będę pisać jak Wy :P bardzo mnie mdli, nie śpię od 3 w nocy, ledwo powstrzymuję mdłości, dręczą mnie do 14,15, nie do wytrzymania.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
Dziewczyny mam pytanie; jak - oprócz starań starań :-) , przygotowujecie się na ciąże. Ja biorę od lutego kwas foliowy, ograniczyłam kawę z dwóch na jedną filiżankę, w miarę zdrowo się odżywiam i staram się ( chociaż ostatnio zaniedbałam) aktywnie spędzać czas ( fitness, spacery, rower , basen...). Walczę jeszcze z tym, żeby nie pić w ogóle alkoholu, ale jakoś nie mogę się powstrzymać, zwłaszcza gdy zamiast dwóch kresek, jest @. Mam jeszcze pytanie do Księżniczki, chyba, że jest zbyt osobiste. Ile ważyłaś przed pierwszą ciążą, ile w niej przytyłaś, i jak szybko i ile zrzuciłaś po ciąży? Chociaż nie jestem w ciąży, trochę się tym martwię. Jestem szczupła ( 52 kilo , 163 cm), ale moja mama jest zdrowo przy kości. W młodości była szczupła, ale takiej mocnej budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
keiro!ja ważyłam przed ciążą 53 kg wzrost 162 cm, przytyłam w 1 ciąży 8,5 kg, lekarz był dumny :)niczego sobie nie odmawiałam, jadłam ile chciałam, na początku ciąży schudłam 2,5 kg bo strasznie wymiotowałam. Co do przygotowań:brałam kwas foliowy od maja pod postacią preparatu pregnamed, teraz biorę femibion natal 1 (tam jest już kwas foliowy, bierze się go do 12 tc). Do momentu gdy zobaczyłam 2 kreski czyli do 12 sierpnia biegałam i ćwiczyłam na siłowni, teraz już tego nie robię (strasznie bolał mnie biust i brzuch, męczyłam się niesamowicie), niestety ja też piłam alkohol, bo wakacje, bo okazja, ja jedynie piję piwo (nie pijał wódki, nawet w drinku) i raz napiłam się whisky, jak wyliczyłam to był 4 tc :/ale ja się nigdy nie upijałam i piłam piwo w wersji radler (2 %) to tak jakby 3 jabłka zjeść tak sfermentują, nie stresuj się tym przecież nie będziesz sobie ciągle odmawiać wszystkiego. Niestety to ile przytyjesz i jak będziesz wyglądać w ciąży zależy od genów. Mnie pomimo szczupłej sylwetki został brzuch wystający (taki 3 miesiąć ciąży) i żadne ćwiczenia na niego nie pomagają ani dieta, taki już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Z babcia nadal jest bardzo zle I usiluje znalesc tani przelot do Polski ale chca niesamowite pieniadze, dziekuje dziewczyny za slowa pocieszenia. Jestescie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
na ostatnią chwilę własnie takie ceny są zapachu, nic nie zrobisz :(Trzeba lecieć i zobaczyć się z babcią. Dziewczęta, dziś czuję się bardzo źle, jest mi tak niedobrze, że nie da się tego opisać, wypiłam ziółka na uspokojenie żołądka i nic nie pomagają, zawroty głowy i ból, nudności straszne. Dziś czuję się znacznie gorzej niż w poprzednie dni, na dodatek jak się położę od razu wymioty zbierają mi się do gardła, nie odpuszcza mi prawie cały dzień, jak ja mam pracować w takim stanie, lekarz we wtorek. Najgorsze jest to, że nie można nic stosować w 1 trymestrze, tak źle się czuję, płaczę sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
Dziękuję Wam dziewczyny za całkowity brak wsparcia i ignorancję, żegnam, życzę Wam zdrowych ciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
ksiezniczko mnie nie bylo z powodu babci bo nie mialam ochoty wchodzic ani na kafe ani na facebook. spytaj sie lekarza o lek Diclectin, jest bardzo bezpieczny, zadnych skutkow ubocznych i nie wymiotuje sie po tym wogole. bezpieczny jest tez Ranitidine 75mg albo 150mg. wiec spokojnie mozesz je wziasc. nie zazdroszcze Ci samopoczucia. wez sobie sama witamine B6 bo tez podobno pomaga zeby nie miec mdlosci. tak wiec wspolczuje Ci samopoczucia :( Efa, paula, Keira,nemesis , Ania i Desire jak tam dziewczyny? ja niby okres mam dostac 29-30 sierpnia. przez stres ktory ostatnio mialam pewnie mi sie przesunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKeira84
Zapachu, bardzo mi przykro z powodu babci :-( Mam nadzieję, że uda Ci się jednak ją odwiedzić. Niby tak technologia i wszystko do przodu, a tu takie utrudnienia komunikacyjne... Księzniczko, hormony dają Ci chyba popalić :-) Ja myślę o Was wszystkich, cieszę się, że jesteś w ciąży, czekam na wtorek- na Twoją wizytę, i czekam na resztę dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Takie uroki ciazy ksiezniczko :) kazda kobieta ciaze przezywa inaczej, jedne w ogole nie wymiotuja a drugie mdlosci mecza do polowy ciazy albo i dluzej . Ale przynajmniej wiesz, ze warto sie pomeczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
Księzniczko, wracaj do nas! Akido, a czy Ty jakos specjalnie przygotowujesz się do ciąży? No i gdzie reszta dziewczyn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Keiro ja jakos specjalnie sie nie przygotowuje, co prawda biore kwas foliowy i jakis czas temu rzucilam palenie, ale nie podporzadkowuje temu calego zycia, bo bym nic z niego nie miala i bym do reszty zwariowala :) juz nauczylam sie nie brac tego wszystkiego tak na powaznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
akida masz racje > trzeba podchodzic normalnie tak zeby nie zwariowac. ja ostatnio znow zapalilam papierosa ( przez stres zwiazany ze stanem babci) bo musialam :( nie wytrzymalam nerwowo i zapalilam.. ehh wiem mieczak ze mnie. a nie palilam od 1.5 roku. gdzie sa wszyscy? kiera co tam u Ciebie? ksiezniczko odezwij sie. wierze ze nadal nas czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×