Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiamzapachbzu30

z pierwszym dniem lata zaczynam starania !!!

Polecane posty

Gość księżniczka84
z rana 0 stopni - okolice Krakowa. Gdzie jest Edmonton?jaki kraj?jak wygląda opieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Wyczytalam, ze Edmonton lezy w zachodnej Kanadzie :) Ale tez jestem ciekawa jak tam wyglada opieka kobiet w ciazy. Napisz nam Zapaszku o tym co nie co jak bedziesz miala chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
U mnie dzisiaj troche lepiej, ale dalej czuje sie jak nie ja. No ale chyba tak sie bede czuc przez najblizsze kilka miesiecy :) oprocz tego prawie wszystko mi smierdzi, najbardziej cebula chociaz przed ciaza uwielbialam ja w kazdej postaci i potrawie. Nawet na surowo z chlebem i swojskim smalcem :) a teraz musze wychodzic z domu jak ktos przygotowuje sobie cebule, bo mi sie wszystko podnosi. Do kanapek to ser zolty i salata. Nic innego nie zjem, bo na sama mysl robi mi sie nie dobrze. Z obiadami raczej nie mam problemow, chociaz mieso jakos mniej mi podchodzi. A dzis na kolacje gotowalam sobie pomidorowke z ryzem, bo mi sie jej strasznie chcialo :) no to u mnie chyba na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
Hej dziewczyny! U mnie dalej mdłości, w nocy wstawanie na siku, ehhh takie uroki. Mi zapachy też przeszkadzają, zwłaszcza te ładne, nie perfumuje się już, nie używam płynu do płukania. Na razie też nie przytyłam, brzuszek może delikatnie widać wieczorem.I to na razie tyle u mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Keiro a ktory to tydzien u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
Keiro, Akido, skąd ja to znam. U mnie mdłości ustały, ale już drugi dzień znowu wymiotuję z rana. Strasznie boli mnie głowa, wręcz mi ją rozrywa i pulsuje, kawa mi nawet nie pomaga, robię masaże, śpię (czuję jakbym miała za chwilę zemdleć). Akido miałam takie same preferencje smakowe (ser żółty i sałata na śniadanie tylko mi wchodził), pierwsze 2 mies. nie mogłam patrzeć na mięso, mąż jadł w kuchni, bo nie mogłam poczuć jego obiadu. Sama przeważnie jadłam zupę pomidorową lub same kluski:(ach, takie uroki ciąży. Dziś z synem obydwoje przypominaliśmy bałwanki, czapka, szalik, rękawiczki, grube kurtki i i tak dygotałam, -2 st. u nas było o 8 rano, teraz jest 4.Czy u Was też tak zimno?pogoda jest zdradliwa, bo po południu 14 st. Nie mogę się doczekać lekarza w czwartek!le pewnie nie powie, jaka płeć, koleżanka wczoraj była (17 tc) i jej gin nie powiedziała, bo dzidzia tak się ułożyła, że za nic nie chciała pokazać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Ksiezniczko u nas dzis bylo -1 na termometrach a ja jestem z okolic Zar (tam kiedys byl Przystanek Woodstok). Ja mam dzis na obiad spagetti, ale juz wiem, ze bede jadla sam makaron. No to my tez czekamy na wiadomosc co nosisz pod sercem, zycze coreczki, bo bys chyba chciala prawda? Synka juz masz wiec bylaby parka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
Wczoraj jadłam sphagethi, niestety z sosem mięsnym i odchorowywałam cały dzień, boleści brzucha i zgaga. Męża wysłałam po landrynki sosnowo - miętowe i mi trochę pomogło. Mam dziś ciśnienie trupa 80/50 :/Feminko, Jagodo, Paulo, Zapachu jak u Was?Najważniejsze, aby było zdrowe dziecko i poród nie był powtórką z poprzedniego :/nie mogę sie doczekać kwietnia. Mam przeczucie, że będzie drugi syn, ale liczę na córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
Akido, jestem w 11 tygodniu. Mnie za bardzo nie ciągnie do słodyczy, bardziej do konkretnego jedzenia: ziemniaki, kotlet, ogórek kiszony/ kapusta kiszona :-) Od mięty mnie odrzuciło, nie mogę nawet myśleć o gumie do żucia, którą wcześniej żułam bardzo często. To mamy juz terminy na: kwiecień, maj i czerwiec ;-) i trzymamy kciuki za kolejne szczęśliwe miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnyzapachbzu
mam dzis chandre jesienna. pogoda do bani, tesknie za moimi rodzicami i wogole cala rodzina, tesknie za Polska. tak wiec mam dola-giganta. bedac tu 9 lat myslalam ze mi przejdzie tesknota - a tu dalej masakra. ehhh... trzymam kciuki za Wszystkich ( starajacym zeby w koncu nam sie udalo ! - i za przyszle mamusie - zeby nudnosci Wam przeszly!!! ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Hej dziewczyny. Mam problem, od wczoraj boli mnie kregoslup, to chyba odcinek ledzwiowy, troche wyzej niz kosc ogonowa. Wczoraj sie schylilam i jak sie podnioslam to zaczelo bolec i tak trzyma. Brzuch mnie nie boli. Czytalam, ze tak sie moze dziac w I trymestrze, bo powiekszajaca sie macica moze uciskac na kregoslup. Ale to sie dzieje tak nagle? Wie ktos cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co komu kolejny polski bachor wychowany na mentalu komunizmu 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola744
Hej! Dziewczyny możecie mi powiedzieć czy przy PCO jest jakaś szansa na zajście w ciążę? Mój gin mnie pociesza i mówi, że wiele jego pacjentek z ta chorobą ma dzieci. Kazał mi kupić Inofem i pić go raz dziennie. Myślicie, że to pomoże? Wyczytałam, że ma on uregulować moją gospodarkę hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Lola kochana ja i Ksiezniczka mamy Pco i obie jestesmy w ciazy. To nie wyrok chociaz zajcie moze zajac wiecej czasu niz zdrowym parom. My probowalismy az szesc lat. Ale sie udalo i to jest najwazniejsze. A jakie sa u ciebie objawy Pco? Ja nie mialam owu. Chociaz wiem, ze mozna miec owu i miec Pco. Co do tego leku to sie nie wypowiem, bo nigdy nie bralam, ale chyba Feminka brala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
Lolo ja mam PCOS, zdiagnozowany w wieku 20 lat, teraz mam 30. Leczyłam się lekiem Gravistat przez 3 mies. (torbiel 5 na 5 cm). Potem objawy nie powróciły, mam już na zawsze powiększone jajniki (lewy 3,5, prawy 2,5) przez rosnące w nich pęcherzyki. Wydaje mi się, że przez 5 lat nie miałam nawet normalnie owulacji, co miesiąc (ale wtedy się nie staraliśmy, więc nie mogę tego stwierdzić). Starania zaczęliśmy po ślubie, miałam wtedy 25 lat, udało się w 5 cyklu starań, w tyk roku w czerwcu postanowiliśmy starać się o 2 dziecko, udało się za drugim podejściem. Tak, więc w moim przypadku PCOS, nie wpłynęło wogóle na płodność, a wręcz uważam, że zdrowe kobiety starały się dłużej niż ja (koleżanki w moim otoczeniu zachodziły w ciążę głównie od 6 mies. do 12 mies., a 3 po 2 latach starań - bez stwierdzonych zaburzeń płodności). Napewno Tobie też się uda, tak jak mnie i Akidzie i Feimnce też pewnie niedługo się uda. Dodam, że od momentu wyleczenia (w wieku lat 20) nigdy więcej nie brałam żadnych innych leków w kierunku PCOS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
Zapaszku uda się, przyjedź do Polski!W dalszym ciągu czekam na opis opieki lekarskiej w Twoim kraju (nadal nie wiem, gdzie mieszkasz) i jak wygląda opieka. Zignorowałaś nasze pytania :)Jesteś zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda111
Dziewczyny w piątek mam mieć @ i normalnie nie mogę już wytrzymać, chciałabym wiedzieć : ) Zapaszku, a przyjeżdżasz na święta? Wybaczcie dziewczyny, że nie piszę, ale nie mogę się na niczym skupić, bo chcę już piątek : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
ksiezniczko przepraszam. tu wszystko jest darmowe. nawet pobyt w szpitalu i wszystkie badania. dzis sie dowiedzialam ze moja babcia zmarla :( wiec siedze i rycze. i szukam przez lzy jakies tanie polaczenie lotniczne do Polski. koszmar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
Współczuję :(biedna babcia. Darmowe tak jak nasz NFZ, tylko ile np. jest usg w czasie ciąży?Na pewno coś sensownego znajdziesz z lotów, teraz nie ma sezonu, więc tym bardziej. Twój mąż jest Polakiem czy Kanadyjczykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Zapaszku kochana bardzo Ci wspolczuje :( przyjmij moje najszczersze kondolencje. mam nadzieję że znajdziesz jakiś tani lot. Eh zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda111
Bardzo Ci współczuję Zapaszku... Twoja Babcia chorowała ostatnio, z tego co pamiętam z Twoich wcześniejszych postów. Może to dziwnie zabrzmi, ale teraz już nie będzie ją bolało. Kilka lat temu, kiedy moja Babcia miała drugi wylew, bardzo się męczyła...nie mogła sie ruszać i mówić, ale wiem, że rozumiała jeszcze, widziałam to w jej oczach, powiedziałam jej wtedy nawet, żeby była spokojna, że jeszcze tylko trochę. Trzeciego wylewu nie przeżyła, i oczywiście bardzo tęskniłam i bolało, bo zawsze boli, kiedy się kogoś kocha i ta osoba odchodzi, ale byłam już spokojniejsza, bo wiedziałam, że już nie musi się męczyć. Mineło kilka lat, a ja nadal czuję tak jakby wciąż żyła : ) I to jest dobre uczucie. Moja druga Babcia też ostatnio choruje...i powoli, już od dawna, przygotowuję się na ten moment, choć nigdy nie jest się tak naprawdę przygotowanym. Taki urok życia, narodziny i śmierć. Dobrze jest móc dożyć sędziwego wieku, odejsć poniekąd naturalnie. Choć i tak boli jak cholera. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć jakiś lot do Polski, tulę mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Hej dziewczyny. Odzywam sie juz do Was. Dzis 1 dc niedlugo zaczynamy staranka:-) choc nie powiem ze chwilami przez to wszystko mam straszne nerwy. Caly czas leki i leki. Pije nadal inofolic. Rezultaty zobaczymy po koniec cyklu czyli czy przyjdzie nastepny czy tez nie:-) . Antybiotyk od dzisiaj biore razem z mezem bo w wynikach nasienia wyszly jakies tam minimalne bakterie. Wiec i ja i moj ślubny musimy brac przez 7 dni. Zeby w tych dniach bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Z grubsza co slychac u Was kochane?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Uwielbiamzapachbzu tak mi przykro z powodu smierci babci:-( bliskiej osoby:-( trzymaj sie kochana choc jestes tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaSK94
Witam, mam pytanie. Odrazu zaznaczam, że nie biore tabletek anty, brałam 2 lata temu kilka tabletek ale źle się czułam i postanowiliśmy odstawić. Niestety dziś przydarzyła sie wpadka, żaden lekarz mnie nie przyjął z powodu braku miejsc i nie mam jak zdobyć tabletki po, słyszałam ze tabsy anty mogą pomóc w jakimś stopniu??? dodam że posiadam akurat w domu. Proszę o waszą opinie. Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
Dziewczyny będę mieć drugiego syna, moim przeznaczeniem jest życie wśród mężczyzn :)mam zdjęcie siusiaczka. Poza tym dzidziuś zdrowy, 12 cm, 200 g wagi :)machał do nas synek rączką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Hej dziewczyny. Ksiezniczko gratuluje synka, wazne ze maluch jest zdrowy a i coreczke jeszcze mozecie sie postarac :) Martyna ja nigdy nic nie slyszalam o tym, zeby tabletki anty dzialaly jak tabletka po. Ale dziwi mnie, ze zaden lekarz cie nie przyjal. Mowilas o co chodzi? A ten do ktorego zazwyczaj chodzisz tez cie nie przyjal? Moj mnie bierze bez rejestracji jak jest jakas bardzo pilna sprawa. Dziwne. Moze trzeba by bylo sprobowac w szpitalu. W koncu to wazny problem skoro nie chcesz dziecka. Jagodka czekamy na jutrzejszy wynik. Trzymam mocno kciuki :) Zapaszku mam nadzieje, ze znalazlas lot i jestes w drodze. Jeszcze raz mocno przytulam. Odezwij sie jak bedziesz mogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaSK94
Byłam, chodzilam dzwoniłam nawet prywatnie nie było miejsc, niektórzy juz nawet na urlopie itakie ttłumaczenie... jedynie szpital zostaje, ja bardzo bym chciala mieć maluszka, ale chce poczekać by miał jak najlepiej, teraz nie zdołam mu dac wszystkiego czego pragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Rozumiem, jesli nie jestescie gotowi na dziecko to nic na sile. Sprobuj w szpitalu. Zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Dziekuje kochane dziewczyny. Dobrze ze babcia juz sie nie meczy I ze nic ja nie boli. Ryczalam wczoraj caly dzien I dlugo zasnac nie moglam. Kupowanie biletu na ostatnia chwile.. bez komentarza to pozostawie. Wiekszosc sprzedana a te polaczenia Ktore zostaly to ceny wachaja sie od 2500 do nawet 5000$. Wiec niestety na pogrzeb nie polece. Bilety na Wszystkich Swietych zostaly chyba wysprzedane. Zalamka. Wiec chyba w sobote pojade tu na cmentarz I zapale swieczke za Babcie I sie pomodle. Dziekuje Wam jeszcze raz za slowa pocieszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×