Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o 7 lat mlodszy

Zwariowalem. Chyba zakochalem sie w o 7 lat starszej kobiecie.

Polecane posty

Gość gość
Ok , poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsza o 7 lat ??? Chyba was pogięło. Tylko młodsza. Powaliło was starą babę brać, jeśli jest tyle młodych. Ale musicie być twarzowcami, że do tego zachęcacie...może babcie ? Ja pierdolę jakim trzeba być desperatem, żeby brać starszą kobietę, fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny palant ze starszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a młodsze leca tylko palanci, którzy nie mają nic do zaoferowania. Młodej siksie łatwo zaimponować czymkolwiek, nawet jaj jej postawi piwko za 5zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
Tak na prawde to nie wiem co mam napisac. Sytuacja przyjela pozycje przeciwnego biegunu ? Na sekunde nie zostawia mnie samego. Odnosze wrazenie, ze jest po prostu zaborcza. Moze to tylko strach przed nowym. Nie wiem. Tez bylem glodny, tez mi sie jej chcialo ale chyba potrafie sie bardziej opanowac. "Bez baby zle ale z baba jeszcze gorzej" - wiele w tym racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ciekawie sie robi..prawdopodobnie będze zazdrosna i ciągle będzie się czuła niepwenie z obawy przed młodszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze uważałam,że gnojkom należy mówić stanowcze ,,nie,, jeśli pragną starszej od siebie kobiety do zabawy to niech szukają w domu spokojnej starości tam jest duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
Podobno facetom dopiero po czterdziestce zachciewa sie swiezego miesa. Wiec jeszcze troche czasu mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy po 40 tez szukaja starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
To moze poszerze to grono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej napisz autorze jak Ci się układa , myslisz ze jest szansa , że stworzycie prawdziwy związek na wiele lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
Mysle, ze jest OK. Dzisiaj pojechala z rodzicami na zakupy, wiec mam troche czasu popisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się i trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
Jak bylismy u niej w niedziele na obiedzie, to tato (pragmatyk) palnal "Jak byscie mieszkali razem to zaoszczedzilibyscie na czynszu". Spojrzala na mnie, nie wiem, bede musial zglebic ten temat jak bedziemy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz co z ta jej zaborczoscia ostatnio wspominałem ze nie do konca taka rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
Mozna sie przyzwyczaic. Nie jest tak zle. Z tym dzisiejszym wyjazdem w ogole nie nalegala, wie, ze nie lubie chodzic po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
Wlasnie wrocilismy z wczasow. Poznalismy tam pare Niemcow. on 30,ona 41. Roznica widoczna na pierszy rzut oka.. On zachowywal sie jak dzieciak, ona za wszelka cene chciala mu dorownac. Mielismy ubaw nie z tej ziemi. Ale Prawda chyba jest taka, ze oboje cierpimy na Syndrom polskiej murzynkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwariowałeś. Kobiety są jak wino im starsze tym lepsze. I tego się trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to zasciankowy kraj. Sam widziales, jak ludzie zyja na swiecie. Dla nich to zaden problem. Tylko Polacy musza miec o czyms gadac albo zazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym problem ? WAM ma byc dobrze. Na reszte nie patrzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob to co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes z nia czy z innymi ? Jezeli jestes z nia szczesliwy to nie patrz na innych, nie marnuj sobie zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
W luźnej rozmowie zapytałem, czy myśli o dziecku. Przecież w jej wieku to już najwyższa pora. Spojrzała na mnie poważnie, “Najpierw muszę mieć wszystko poukładane”. Czyli co ? Czas na zaręczyny ? Jest już tak daleko ? Boję się, że znowu zareaguje jak wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja na to przygotuj. Chyba nietrudno zapytac, co by pomyslala, jak sie jej oswiadczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej to prowo łykacie? laska się nudzi I je wymyśla na potęgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 7 lat mlodszy i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i starszy nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra123
Mój mąż jest młodszy o 13 lat, nasz synek ma 2i pól roku , a my jesteśmy ze sobą prawie pięć lat , jak sobie przypomne przez co musieliśmy przejść na początku, tyle było krytyk , nie którzy tak walczyli by nas rozlaczyc, a my nie! Na przekur innym szlismy do przodu, dziś nie żałuje niczego, kochamy się bardzo. Nie wiem jak będzie za kilka lat, bo skąd mam wiedzieć? Cieszę się terazniejszoscia , tym bardziej że zmarnowalam prawie dwadzieścia lat z byłym mężem , starszym o cztery lata.Tylko idioci , nie znający prawdziwego życia oceniają i potępiają takie związki.Ciekawa jestem jak się wiedzie o 7 lat młodszemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
Bede ojcem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×